Ostatnie wpisy na profilach

1. de Mont Salvy
    de Mont Salvy
    Good Night and Good Luck
  2. Krakau
    Krakau
    Literackiej Nagrody Nobla nie będzie w tym roku, bo 71-letni seksoholik łapał za dupę wszystkie baby w koło w tym szwedzką księżniczkę.
    1. Krakau
      Krakau
      Trudno o news bardziej emblematyczny w kontekście 2018. xd
      5 Maj 2018
  3. Krakau
    Krakau
    To śmieszne, że w DCEU, MCU, F&F zagorzały fan lubi prawie wszystkie filmy, a w przypadku Gwiezdnych Wojen to może 4 z 9(12). xd
    1. cobran
      cobran
      Zagorzali fani DC tolerują ledwie kilka filmów i narzekają że "Marvel to robi filmy, nie to co DC"... a przynajmniej tak mówią dwaj fanboje DC których znam osobiście
      11 Kwiecień 2018
    2. ers
      ers
      Ja tam hejtuje DCEU. Tak zarąbista gra światłem, że zamiast skupiać się na oglądaniu, to przesuwam jasność monitora w prawo i lewo, by cokolwiek zobaczyć. A kostiumy do Titans są gorsze od Inhumans, a to naprawdę wielkie osiągnięcie w dziedzinie spartolenia.

Za to filmy animowane DC po Flashpoint, czyli New52 są na propsie.
      15 Kwiecień 2018
  4. Krakau
    Krakau
    Jeszcze raz polecam Horizon, nie jarałem się tak grą odkąd grałem w Skyrima latem 2012. Wesołych Świąt!
    1. Raferti
      Raferti
      Masz na myśli Horizona z PS4? Bo w/w to raczej gra akcji, a nie rpg. Ciężko też abym kupował ps4 do 1 gry :P , zwłaszcza że większość produkcji dla ps4 jest też na PC (chociażby seria FF, itp).
      14 Maj 2018
    2. Krakau
      Krakau
      ale ja nie mówię tu w kontekście gatunku tylko hmmm.... doświadczenia? wrażenia? przeżycia? czegoś w tym rodzaju.
      PS4 akurat ma już gromadę solidnych exclusive'ów i jak jest w tych promocjach za 800 zł raz na pół roku to IMO solidny zakup.
      21 Maj 2018
  5. Eutyches
    Eutyches Raferti
    Witaj. Co tam u Ciebie? U mnie tradycyjnie zdrowie siada, chorobowe i pogrywam sobie w EU3 z modem ;) żeby nie było - spokojnego weekendu w gronie najbliższych - życzę Ci...
  6. Krakau
    Krakau
    Gram w Horizon : Zero Dawn i miodna gierka, polecam.
    1. Goliat
  7. Krakau
    Krakau
    raz na dwa lata mnie nachodzi ochota na zagranie w EU Rome, włączam, przypominam sobie, dlaczego nie lubię tej gry i wyłączam
  8. moskal
    moskal
    Płatne save-sloty. Lada moment płatna regulacja głosności!
    1. Raf
      Raf
      To nie wiesz, że Save to bardzo skomplikowana programistyczne opcja, która musi być wdrożona przez dziesiątki programistów, indywidualnie dbających o każdy taki zachowany Save? Wiesz ilu ludzi trzeba zatrudnić w skali całego świata, abyś Ty miał takiego Save? Programiści i developerzy też muszą z czegoś żyć! ;)
      4 Marzec 2018
      filip133 lubi to.
    2. Goliat
      Goliat
      Tja... Developerzy. Wydawcy! Oni to dopiero mają ciężkie życie. Wydają pieniądze na wszystko, ledwo starcza do 1-go!
      6 Marzec 2018
      filip133 lubi to.
    3. filip133
      filip133
      Pewnie za więcej niż 16 tys. miesięcznie się nie utrzymają do pierwszego :P
      6 Marzec 2018
  9. Elas
    Elas
    @Raf @Raferti zajrzyj na dział techniczny na forum MP jak będziesz miał chwile :)
  10. moskal
  11. Raf
    Raf
    Wtedy zrobiłem takie podsumowanie faktycznie, że nie ma na to szans, na przykładzie for. Nie sądziłem, że moje wywody mogą się przydać.
    1. Sidorf
      Sidorf
      No cóż, chyba będę musiał posiedzieć na web archive. A przydałoby mi się, bo akurat podobne dyskusje na temat aktywności odbywają się na dwóch innych stronach, na których jestem od lat.
      13 Styczeń 2018
  12. Raf
    Raf
    Sądzę, że podczas czyszczenia wyleciało. To było przed czyszczeniem bazy pisane, jak się zastanawialiśmy dlaczego tak jest jako społeczność.
  13. Sidorf
    Sidorf Raf
    Napisałeś kiedyś długiego posta na temat sytuacji fanowskich stron o grach pod względem aktywności. Była to bardzo trafna i kompletna ocena sytuacji. Tylko nie mogę go znaleźć, a przydałby mi się. Pamiętasz może kiedy to napisałeś, albo chociaż w jakim temacie to mogło być?
  14. de Mont Salvy
    de Mont Salvy moskal
    Polecam na oczywiste braki wiedzy (łatane lekturą Wikipedii) książkę Kennetha Penningtona Władca i prawo (1200-1600). Autor wychodzi właśnie od zjazdu ronkalijskiego, jego przebiegu i uczestników. Nazywanie zaś partii gibellińskiej, która działała długie dekady po tym jak władcy niemieccy stracili kontrole ad Włochami mianem kolaborantów świadczy o poziomie twojej wiedzy.
    1. moskal
      moskal
      1. Ignorujesz kontekst.
      2. Ignorujesz Δt
      3. Ignorujesz język.
      10 Styczeń 2018
  15. Krakau
    Krakau
    przypomniał mi się AAR z HoI, w którym Czechosłowacją rządził Vaclav Havel i zawierał sojusz z Piłsudskim. xd
    1. filip133
      filip133
      A to z któregoś starego HoI? :P
      9 Styczeń 2018
  16. Hubrii
  17. Krakau
    Krakau
    wesołych świąt
  18. ers
  19. Krakau
    Krakau
    Na Ultima.pl są DLC do gier Paradoxu w rekordowych promocjach, jakby co to jest chyba sklep legalny a nie jakiś key reseller.
    1. Krakau
    2. Goliat
      Goliat
      Tak, sklep jest w oficjalny, niedawno otrzymałem po zakupie tam gry od Pdoxu za podwyżki cen na Steam
      31 Grudzień 2017
  20. ers
    ers
    Włosi przegrywający wojnę z uzbrojonymi w dzidy Abissynczykami, czy Australijczycy nie mogący żabi ok. 20k Emu.
    1. moskal
      moskal
      Polacy, którzy przez 20 lat nie potrafili przekonać świat, że Linia Curzona to fałsz.
      18 Grudzień 2017
  21. ers
    ers
    I w tym momencie mam pytanie kto był bardziej żałosny
  22. ers
    ers
    Zawsze myślałem, że ta Wojna Emu to wymysł na potrzeby memu. Dziś dowiedziałem się, że to ona była prawdziwa. 1/2
  23. Krakau
    Krakau
    W EU2 i EU3 tak fajnie mi się grało Nowogrodem, a w EU4 mnie zapina Moskwa :(
    1. moskal
      moskal
      1444 to rok, kiedy to Moskwa już uzyskała widoczną przewagę nad Nowogrodem w dominacji nad północnoruskim światem.
      9 Grudzień 2017
    2. ers
      ers
      Jak masz 3 Rzym to się nie dziw. Ewentualnie dograj sobie mod Muscowy Civil War
      10 Grudzień 2017
  24. moskal
    moskal
    Total War Rome 2 miało spory update.
    1. Goliat
      Goliat
      Dalej wygląda blado przy połączonych Warhammerach
      2 Grudzień 2017
    2. moskal
      moskal
      Warmłotka nie grałem (nawet tego settingu nie lubię). Niemniej teraz kwestie polityczne mają zdecydowanie większy sens a i gospodarczo poszło wiele na plus.
      4 Grudzień 2017
  25. moskal
    moskal
    Jak pije wódkę Han? Han pije wódkę solo.