Zagrajmy w HoI 2 DH - Włochy

Temat na forum 'HoI II - AARy' rozpoczęty przez Maciej-Kamil, 1 Lipiec 2016.

  1. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Jak pewnie mówiłem scenariusze bitewne będą jedynie poboczną serią.

     
    Rutherfrodo lubi to.
  2. Tobi

    Tobi Ten, o Którym mówią Księgi

    Właśnie pojąłem jak bardzo pragnę Kajzerreichu na DH. Czy w ogóle DH. A co do Włoch to zmuszanie tak cudownego, pokojowego, makaroniarskiego narodu do wojny jest zbrodnią. :p

    Znowu machasz kółka tą myszką. Po co. :v
     
  3. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Jak już grasz na dh to możesz też w normalnej rozdzielczości grać, żeby cokolwiek dało się zobaczyć...

    Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
     
  4. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Machanie zostało ograniczone w następnym odcinku.

    Dzięki. Pogrzebałem trochę w ustawieniach i... naprawdę o wiele lepiej to wygląda. Niestety zmiana rozdzielczości będzie dopiero od odcinka 3, bo 2 miałem już nagrany.
     
  5. Tobi

    Tobi Ten, o Którym mówią Księgi

    Wiesz, gdyby tylko oczyścić z szumów mikrofon i poświęcić nieco czasu na edycję, to roście z ciebie całkiem porządny let's playowiec. :)
     
  6. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Mikrofon kupiłem sobie już nowy, oby był lepszy. A jeśli chodzi o edycję, to powiedz mi co konkretnie edytować - już teraz wycinam niepotrzebne fragmenty i dodaję własna muzykę.
     
  7. Tobi

    Tobi Ten, o Którym mówią Księgi

    Intro, outro chociażby. Może jakieś duży panel z logo na komentarz przed, czy po grze. :)
     
  8. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Z czołówką może być problem, bo nie posiadam odpowiednich umiejętności, ale postaram się coś zrobić. A zamiast panelu z logo będzie widok na macierzysty półwysep.

    Edycja: czy ma ktoś jakiś filmik z włoskimi żołnierzami na licencji "creative commons"?
     
  9. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    I jednak te 15-20 min to minimum jeśli chodzi o odcinki
     
  10. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Zgadzam się. W następnym epizodzie nagram cały 1937 i 1938.
     
  11. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi



    [​IMG]

    Ustawiłem największą rozdzielczość i wciąż jest źle - czarne paski zajmują dość dużą część ekranu. Co robić?
     
  12. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Zmieniasz rozdzielczość na tą, jaką ma Twój monitor i tyle
     
  13. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Dziękuję Ci za chęć pomocy.

    Stwierdziłem, że rezygnuję z nagrywania - jest to czasożerne i nie daje takiej satysfakcji jak tłumaczenie. Czy był to stracony kapitał? Nie - nauczyłem się obsługi programu, który umożliwi mi dodawanie napisów do filmów, które w przyszłości będę tłumaczył.
     
  14. Sidorf

    Sidorf Znany Wszystkim

    Tak z ciekawości, jaki to program?
     
  15. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Nagrywanie - open broadcaster software
    konwersja z FLV do MP4 - FLV to MP4 conventer
    Edycja - Hitfilm 4.
     
  16. Sidorf

    Sidorf Znany Wszystkim

    Wydaje mi się, że żaden z tych programów nie przyda Ci się przy tłumaczeniu filmów. Do tego wystarczy program do robienia napisów (np. Aegisub(polecam) lub SubEdit(nie wszędzie działa :c)) oraz MKVmergeGUI jeśli chcesz łączyć film z napisami. MKV jest dobre, bo nie wymaga kodowania.
     
  17. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Dzięki.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie