Krótki AAR Polska 1936

Temat na forum 'HoI II - AARy' rozpoczęty przez Eric_Wolf, 25 Luty 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Eric_Wolf

    Eric_Wolf Guest

    Po kilku dniach grania na scenariuszach (miodzio to prawdziwe, ach Rommel w Afryce itd) postanowiłem spróbować sił w kampanii. Oczywiście Polska, 1936, poziom VH, Furious itd...odpalamy i...

    Polska 1936 rok

    Zdenerwowany tym że Litwa śmie wysuwać jakieś pretensje do bezsprzecznie polskiego miasta Wilna postanowiłem ukrócić te zapędy i zaanaktować Litwe. Co prawda jej niepodległość gwarantowały inne kraje bałtyckie jak i ZSRR ale pomyślałem...a może się uda.

    Całą granice z ZSRR zabezpieczyłem 3 dywizyjnymi korpusami piechoty, na wypadek gdyby Iwanowi przyszło do głowy jednak na mnie ruszyć a resztę armii skoncentrowałem na granicy z Litwą. W walentyki 1936 roku ruszyłem na Litwinów, no a wojne wypowiada mi Łotwa z Estonią...nic myśle sobie, będe miał więcej marionetek, a tu patrzę - Adzio Hitler, który gwarantował moją niepodległość wypowiada Łotwie, Estonii i Litwie wojne i zaprasza mnie do sojuszu.Polska w OSI.Germańce tak się uwineły że odebrały Litwinom Memel i anektowały Łotwę. Na to zdenerwowała się Francja i wypowiedziała Niemcom wojne...a wiadomo że jak Francja to i Wielka Brytania. Nieźle...marzec 1936 a ja już rozpętałem wojne światową, w dodatku jestem po...nie do końca właściwej stronie.... No ale nic...gramy dalej...Stalin wypowiada mi pakt o nieagresji i wypowiada wojne Niemcom...czyli mam też wojne z Ruskimi...Chwała Bogu pomyśałem, wszak nadaża się szansa odbudowy Najjaśniejszej Rzeczypospolitej w granicach przedrozbiorowych z 1772 roku...
    ...to było chyba jednak za dużo dla enginu i AI gry gdyż nastąpił...crash to desktop. Komputer nie podołał mojej fantazji i wizji zmiany historii.
     
  2. Eric_Wolf

    Eric_Wolf Guest

    Zagrałem dalej od sava, ale nadal są problemy z CTD.

    Było to tak...Niemcy wypowiadają wojne Łotwie i Estonii i ślą propozycje sojuszu...ale jestem jak Wanda co nie chciała Niemca i mówie NIE. Z Litwy robię marionetkę (ale tak żeby została im armia z flotą i lotnictwem) i uderzam na Łotyszy. Krótka ofensywa i Ryga moja. Litwini w tym czasie lądują (mają jeden transportowiec) w Tallinie - próba zrobienia marionetki z Łotwy - CTD, próba zrobienia marionetki z Estonii - CTD.

    Na Rzeszę po remilitaryzacji Nadrenii wojne wypowiada Francja z Wielką Brytanią, mi pakt o nieagresji wypowiada ZSRR, ale że granica obstawiona wojskiem nie kwapią się do uderzenie póki co...cóż spróbuje rozegrać to jakoś inaczej, bez CTD
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie