Problem z konferencją pokojową.

Temat na forum 'HoI IV - Pomocy!' rozpoczęty przez tomson, 20 Marzec 2018.

  1. tomson

    tomson Nowy

    Witam,

    mam problem z konferencją, najprawdopodobniej to jakiś bug w grze, ale może jednak czegoś nie wiem. Sytuacja wygląda jak na obrazkach:
    konferencja.jpg
    Gram USA i w dużej koalicji aliantów pokonaliśmy ZSRR, wynegocjowałem dla Polski takie oto granice jak na obrazku powyżej. Niestety po zakończeniu konferencji mapa wygląda następująco:

    po konferencji.jpg

    Niewiedzieć czemu demokratyczna Rosja dostaje część ziem które na konferencji przyznałem Polsce.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie