EU IV - Szybkie pytania

Temat na forum 'EU IV - Pomocy!' rozpoczęty przez Manau, 7 Wrzesień 2015.

  1. Vigorius

    Vigorius Ten, o Którym mówią Księgi

    Chciałbym podbić Japonię, tylko ciężko cokolwiek tam zdobyć bo każdy ma po 4/3 sojuszników, ja sam swoich do wojny wezwać nie mogę bo nie mam 10 favors, nawet jak uda mi się zdobyć jedną, lub dwie prowincje to zaraz hosokawa albo inny silny klan mnie wciela. Analogicznie jest w przypadku Azteków.
     
  2. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    To ja na to nic nie poradzę. Doucz się grać, grając czymś innym ewentualnie oglądając filmy na you tube :p
     
  3. Vigorius

    Vigorius Ten, o Którym mówią Księgi

    Pomoc twoja była wręcz nieoceniona, nawet nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak youtube :p
     
  4. Vigorius

    Vigorius Ten, o Którym mówią Księgi

    Witam, mam problem z modem Extended Timeline, otóż po zainstalowaniu robią mi się takie puzzelki...

    asdasd.jpg
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie