Comments on Profile Post by Krakau

 1. moskal
  moskal
  Nie będzie, bo unikać chcą zadym antywojennego lobby. Patrz na przypadek Tekkena i kangura. Zaraz pewnie z BF1 feministki zrobią zadymę "jak można strzelać do kobiet" to Pdx na taki grunt wejść nie wejdzie.
  30 Maj 2017
 2. ers
  ers
  Zwłaszcza, że Szwecja jest tak politycznie poprawną, że media mają zakaz mówienia o przestępstwach popełnianych przez imigrantów z Bliskiego Wschodu.
  31 Maj 2017
 3. Goliat
  Goliat
  Szwecja Szwecja, gra ma się sprzedać, a Paradox nie słynie z ryzykowania. Zdziwiło mnie, że w Stellaris są niewolnictwo i ludo/ksenobójstwa, ale skoro przeważnie nie są robione na ludziach... To jest jak z Activision. Nigdy nie zobaczysz kampanii single z punktu widzenia Niemca ;)
  10 Czerwiec 2017
 4. ers
  ers
  Ale za to "wyzwalanie" Polski i zatknięcie sztandaru na Reichstagu już tak. A Stalin lepszy od Hitlera nie był. Jak to mówią: "Historie piszą zwycięzcy".
  10 Czerwiec 2017
 5. moskal
  moskal
  Historia jest opowieścią tych co przetrwali lub zwyciężyli. Reszta niechaj zdycha w popiele niesławy. Lincoln osobiście brał udział w polowaniach na Indian ale gierojem jest dla ciemnych mas.
  10 Czerwiec 2017
 6. Goliat
  Goliat
  Wyzwalanie Polski, Rumunii czy innych państw to temat mający kilka punktów widzenia, więc jak masz 100 kk USD, to proszę zrób grę o tym traktującą, nikt Ci nie broni. Natomiast Hitler, można powiedzieć, że jest "uniwersalny" - lepiej go nie ruszać, a jeśli już, to delikatnie :P
  10 Czerwiec 2017
 7. Goliat
  Goliat
  A co do ZSRR, przypomnę tylko sytuację związaną z CoH2, który spotkał falę krytyki za swoją kampanię single (przeważnie w krajach na wschodzie Europy, ale fama poszła na cały świat).
  Ostatecznie jeszcze dochodzi komplikowanie sobie życia. Jak to? ZSRR było ZUE przed 1945? Znaczy ilu było tych złych podczas wojny? Ja nie rozumieć, ten shooter być głupi! ;)
  No i najważniejsze. Dobry wieczór, @Krakau !
  10 Czerwiec 2017
 8. moskal
  moskal
  ZSRR było nie wiele bardziej zue niż USA, FRA czy UK. Tylko teraz dominującą ideologią jest liberalizm, zatem nie można przedstawiać USA jako "imperium zua".
  10 Czerwiec 2017