Welcome guest, is this your first visit? Click the "Create Account" button now to join.

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz spolszczenia Eu3: Divine Wind

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak! Chcę polska wersję!

79 88,76%
  • Nie, wystarczy mi wersja angielska!

10 11,24%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
    Posty Podziękowania

Spolszczenie Eu3: Divine Wind

Witam!
    Mamy dodatek wiec czas pomyśleć nad spolszczeniem... Na oficjalne raczej długo poczekamy (Cenega nie wydała jeszcze HttT, a co dopiero DW)...
    Mogę się podjąć pracy nad spolszczeniem, ale nie sam! Myślę, że lepiej zebrać team, a nie robić "Ludowe" jak do Victorii II...
    No to kto jeszcze chętny do pracy
    Proponuję korzystać z programu Konserwa: Tu!!

POSTĘPY W TŁUMACZENIU:
    # 2d_inn.csv 100%
    # dw_gold.csv 100%
    # extra.csv 100%
    # httt.csv 100%
    # in_nomine_text.csv 100%
    # loadingtips.csv 100%
    # napoleontext.csv 100%
    # newtext.csv 100%
    # rotw.csv 20%
    # temp.csv 100%
    # text.csv 100%
    # text21.csv 100%
    # text112.csv 100%
    #v3.csv 100%
    #v41.csv 100%

RAZEM: ok. 95%

AKTUALNIE POMAGAJĄ MI ALTAIR DRAKE I ZDUNIO ZA CO IM BARDZO DZIĘKUJĘ!!

DOWNLOAD
    (jeszcze niepełne, brakuje trzech plików, ale żeby mi nikt nie mówił, iż zamknie ten temat bo nic z tego nie będzie. Ale można juz grać.)!!
    „Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności.”
    Napoleon Bonaparte

Dodatki Hearts of Iron III - spolszczenia:
    Hearts of Iron III - For the Motherland PL - ukończone (patch 3.05, 3.06 beta)
    Hearts of Iron III - Their Finest Hour PL - !PREMIERA! (!patch 4.02!)

NIEDŁUGO WRACAM Z NOWYM AAREM!!!!

Posty Podziękowania
    Mazarini, ty się lepiej zajmij milionem swoich projektów na mody, których nie skończyłeś. Albo chociaż pokaż jakieś efekty swojej pracy nad tym spolszczeniem (jakby ono naprawdę było potrzebne...). Na razie to wygląda na znany schemat - "mam pomysł, ale mi go przekujcie w konkrety i zróbcie, podczas gdy sam będę patrzył". Chcesz coś robić - no to do roboty. nie musisz przecież wszystkiego zrobić od razu, prawda?

Posty Podziękowania
    Już zacząłem prace Zoor! Zauważ, że nie wszystkie moje "prace" kończyły się fiaskiem! Przecież bardzo się przysłużyłem Ludowemu spolszczeniu Vicky II, nie? A z ankiety chyba jednak wynika, że spolszczenie jest potrzebne!
    PS: Dużo jest już przetłumaczone na polski w plikach gry, więc pójdzie chyba szybciej niż myślałem...
    „Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności.”
    Napoleon Bonaparte

Posty Podziękowania
    Wpisów
    6
    No nie wiem czy takie potrzebne, ja tam osobiście gram na wersji angielskiej i nie mam problemu. Myślę, że Zoorowi chodziło o mody, których nie ukończyłeś (a niektóre zakończyły swój żywot na samym rzuceniu pomysłu). O CWFP do HoI2 cisza, o modach do HoI3 cisza, ostatnio wyskoczyłeś na gg z nowym pomysłem na moda. Może mniej pomysłów, a więcej pracy co?

Posty Podziękowania
    Jak chodzi o CWFP to miałem pracować z twórcą Cold War Tech Tree, ale on na Paradoxie także milczy... Najwieksze szanse miał Faces of Modern World, w sumie zgłosiło się do mnie 6 ludzi z chęcią pomocy, ale w różnym okresie czasu i jak jedne się zgłosił to drugi zrywał nie wiedzieć czemu kontakt i w końcu zostałem sam... Pliki od tego moda jeszcze mam na dysku... Z tego naprawdę mogło coś być...
    A to spolszczenie zamierzam sfinalizować tak, czy owak... Z ankiety wynika, iż lud chce tego spolszczenia!
    Napoleon Bonaparte

Posty Podziękowania
    ja bym 7 osób nie nazywał 'ludem' na wyrost.
    osobiście mam zamiar zająć się spolszczeniem, ale prawdopodobnie na własną rękę, przynajmniej początkowo.

W każdym razie proszę o skoncentrowanie się w tym temacie na spolszczeniu, nie na innych projektach autora wątku, bo to spam jest

Posty Podziękowania
    Ja bym chciał stanąć w obronie Mazarini Co prawda nie śledzę jego kariery jako modera, ale w kwestii spolszczenia kieruję się dość prostym procesem myślowym...otóż skoro do każdego z dodatków wyszło "fanowskie" spolszczenie to dlaczego nagle miałoby nie wyjść do Divine Wind? Pytanie o popyt na spolszczenie wydaje mi się bezzasadne, gdyż sonda nie obrazuje faktycznego stanu zapotrzebowania fanów EUIII Ja osobiście mam dwóch kumpli którzy nie udzielają się na forum Way of war, ale gramy razem i dla nich polska wersja jest niezbedna;P Nie mówię, że należy się przejmować ludźmi, którzy milczą w iście demokratycznej inicjatywie jaką jest sonda, no ale jeśli ktoś proponuje, że zrobi spolszczenie to wydaje mi się, że nie powinniśmy odpowiadać sceptycyzmem i krytyką Napewno są tacy komu się przyda spolszczenie, a jeśli będzie to mało osób to przecież taką inicjatywą kolega Mazarini nie szkodzi nikomu, a raczej przysłuży się słusznej sprawie Na pewno znajdzie się kilku chętnych i ja osobiście trzymam kciuki za pomyślne ukończenie spolszczenia choć sam nie wiem czy z niego skorzystam pozdrawiam

Posty Podziękowania
    Witam!
    Od razu chciałem podziękować ksyzowi4488 za jego słowa! A po drugie chciałem dodać, że już trzy osoby pracują nad spolszczeniem!
    A osób chcących spolszczenia na WoW wciąż przybywa!
    I nie można zapominać, jak pisał wcześniej ksyz4488 o ludziach spoza forum no nie...
    Napoleon Bonaparte

Posty Podziękowania
    zwyczajnie za wcześnie założyłeś temat. Było w pierwszym poście juz wrzucić parę przetłumaczonych plików to spotkałbyś się z 3x mniejszą krytyką.
    By the way - jak w najbliższym czasie nie pojawią się żadne konkrety usunę ten temat, bo na razie to spamowisko straszne się zrobiło ze spolszczeniem nie mające nic wspólnego

Posty Podziękowania
    Po pierwsze to nie chcę tego wrzucać "częściami", tylko od razu całe... to nie jest "spolszczenie ludowe", po drugie prace trwają, a spolszczenie wyjdzie Konserw! Nie musisz usuwać tego tematu... No, ale jak będzie 50% to może umieszczę tu pliki jak tak piszesz...
    Napoleon Bonaparte

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni