AAR EUFI`sowski

Temat na forum 'HoI II - AARy' rozpoczęty przez czarex, 19 Grudzień 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. czarex

    czarex User

    Na razię nie zacząłem grać, ale rezerwuję sobie ten temat. Naturalnie, zacznę grać po jedynej słusznej stronie - EUFI :)
     
  2. czarex

    czarex User

    AAR ten dedykuję w szczególności twórcom modu EUFI, całej administracji forum, moderatorom i zwykłym forumowiczom (takim jak ja). :) Zatem czytajcie i piszcie komenty.

    CZĘŚĆ I
    Co to jest to całe EUFI?

    Oto historia powstania państwa EUFI:

    1923 r. - nieudany pucz monachijski zorganizowany przez NSDAP

    - osadzenie Hitlera w więzieniu, a NSDAP przechodzi w stan "uśpienia"

    1924 r. - stworzenie książki "Mein Kampf"

    1925 r. - powstaje w Polsce oficjalna partia EUFI na której czele staje Krzysztof Sadło.

    1926 r. - "Przewrót majowy" w Polsce - EUFI popierająca rząd zostaje rozwiązana, a jej członkowie (ok. 2400) uciekają do Niemiec

    1927 r. - Krzysztof Sadło w przemowie do Niemców twierdzi, że powinny powstać "Wieczne Niemcy"

    Luty 1928 r. - Bojówki SA próbują dokonać ataku na przywódców EUFI, ale plany zostają pokrzyżowane przez Królika i jego "Plutonu Zwycięsców"

    Kwiecień - Hitler i Hess podstępnie zamordowani przez komunistów. NSDAP zostaje rozwiązana.

    Wrzesień - EUFI ogłasza program - "Nowy Ład"

    1930 r. - utworzenie "Sił Wybrańców" - zbrojnych oddziałów EUFI

    1 listopada 1931 r. - komuniści próbują przejąć władzę w Niemczech. Atak około 800 zbrojnych powoduje zdobycie Reichstagu i ogłoszenie "Niemieckiej Republiki Komunistycznej".

    3 listopada - Państwa zachodnie przygotowują się do interwencji w Niemczech

    4 listopada - Zebranie SW (Sił Wybrańców) pod Poczdamem. Dowództwo nad ok. 400 członków tej organizacji przejmuje Królik. "Armia EUFI" podzielona jest na 4 brygady po 100 ludzi. Dowództwo obięli: Tomo55, viader, Halibutt, Conquistador.

    6 listopada - Bitwa o Berlin - siły EUFI pokonują oddziały NRK i zajmują Berlin

    7 listopada - "Ogłoszenie listopadowe" - Niemcy wracają do stanu republiki

    1931 - 1934 - Kryzys w Niemczech się pogłębia.

    1 maja 1934 r. - Wybory do Reichstagu, wygrane przez EUFI (prawie 80 % głosów)

    2 maja 1934 r. - Krzysztof Sadło zostaje kanclerzem i powołuje nowy rząd. Rozpoczęcie programu "Nowy Ład"

    KONIEC
    Jak widzicie tak się zaczyna. Rozgrywka jest zaczęta w 1934 roku - dokładnie 3 maja. Mam jedną prośbę - gdyby ktoś mógłby mi napisać parę ciekawych eventów. Przysyłajcie mi privy na ten temat - żeby nie zaśmiecać topicu.
    I jak wam się podoba? Te punkty to tylko dla I części, potem będzie normalny tekst.
     
  3. czarex

    czarex User

    Proszę o zamknięcie AAR. Powód - brak czasu.


    AAR oczyszczony
    Tomo55
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie