AAR Risen (Video)

Temat na forum 'Inne Gry AAR' rozpoczęty przez Bezimienny111, 9 Luty 2016.

  1. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Witajcie.
    Dawno tutaj nie zaglądałem, ale myślę, że jest to dobre miejsce by zostawić moją małą zabawę z nagrywaniem.

    AAR Risen (odc.1): Rozbitek



    AAR Risen (odc.2): Mieszkańcy farmy.




    Odcinki w sumie będę starał się nagrywać i wrzucać raz w tygodniu.

    Pozdrawiam wszystkich użytkowników!
     
  2. moskal

    moskal Опричник

    Z mej strony - głos jest jakby... znudzony (?) tym, że gra.

    Nie wiem jak dla innych, ale ja jak słyszę komentarze w stylu "dawno nie grałem w tą grę, ale może przypomnę sobie mechanikę" to wydaje mi się, że po prostu nie potraktowałeś tematu poważnie. Bo przed nagraniem przydałoby się rozegrać na tyle, aby mechanikę ogarnąć i trochę profesjonalnego prezentować.
    Wydaje mi się, że po głównych lokacjach wycinanie powinno być pożądane - jednak gry w stylu Gothica czy nowych TES-ów mają to do siebie, że spacery po pustkowiach są mało pasjonujące. Lokacje owszem, można nagrać całość bez krojenia i sklejania, ale miasta, otwarte przestrzenie itp. to chyba można w znacznej mierze sobie odpuścić bo to spowalnia i nie zaciekawia.

    Trochę IMO to jest bardziej lets play niż AAR, ale nie obejrzałem całości zatem może coś potem dodam.
     
  3. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Głos nie jest znudzony, po prostu taki mam głos, spokojny statyczny.
    W kwestii profesjonalizmu, jest to tak naprawdę moje pierwsze podejście do nagrywania.
    Jeśli chodzi o wycinanie i komentarze - nie zamierzam wycinać, sklejać. Nie chce również stworzyć filmu "Risen" z moim komentarzem, a raczej przedstawić to jak ja gram w tą grę, pokazać styl rozgrywki.
    Jeśli chodzi o kwestie formalne nazwy - zgadzam się, ale uznałem, że użyję określenia AAR ze względu na dawne wspomnienia z EU2, mimo tego że nie jest to w pełni dobre określenie.
     
  4. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Oto kolejny odcinek.

     
    Ostatnia edycja: 16 Luty 2016
  5. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Czas na czwarty odcinek :)
     
  6. Legend

    Legend リヴェン

    To ja zapamiętałem wygląd tej gry mocno inaczej czy Ty grasz na jakiś dziwnych detalach ?
     
  7. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Gra jest na najwyższych ustawieniach - 4 odcinek lekko nagrywałem dla testu w troszkę słabszej jakości w programie do nagrywania ( nie ma to sensu), bądź też po prostu YouTube przekłamuje.
     
  8. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim



    V odcinek, Pozdrawiam.
     
  9. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Odcinek numer VI:
     
  10. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Bardzo szybko zapraszam na nowy świeży odcinek:

     
  11. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Nowy odcinek, a w nim: willa Dona, złote misy, oraz droga poza miasto.
     
  12. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Kolejny odcinek.



    EDIT:
    Jeszcze jeden odcinek :)
     
    Ostatnia edycja: 12 Marzec 2016
  13. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Postanowiłem nie zakładać nowego tematu. Tworzę drugą, poboczną serią z innej gry. Oto pierwszy odcinek, z gry Original War:
     
  14. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Odcinek numer 11. Serdecznie zapraszam do oglądania.
     
  15. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Druga misja z gry Original War. Serdecznie zapraszam do oglądania i jeśli się komuś spodoba do komentowania.
     
  16. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Trzecia misja, robi się coraz ciężej, gdyż Sowieci mają znaczną przewagę:
     
  17. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Następny odcinek z gry Risen. Serdecznie zapraszam:
     
  18. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Misja numer 4 z gry Original War. W niej wreszcie podejmuję walkę z Sowietami.
     
  19. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Oto kolejna misja z kampanii amerykańskiej. Serdecznie zapraszam do oglądania.
     
  20. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim



    Uwaga!! Zawiera ogromną ilość skrzynek!
     
    Capricorn lubi to.
  21. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Misja numer 7: Bić sowietów!


    Oraz nowy odcinek Risen:
     
  22. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Misja numer 8: Obrona Gammy.
     
  23. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Oto i misja numer 9, oraz przerywnik który jest przed nią. Będzie teraz mała przerwa w odcinkach, ze względu na Pyrkon.
     
  24. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim



    Nagrałem jeszcze jeden odcinek. Poprawiłem znacznie jakość, płynnosć i proporcje. Kolejne odcinki po Pyrkonie.

    BTW. Będzie ktoś z Eufi właśnie na Pyrkonie?
     
  25. Bezimienny111

    Bezimienny111 Znany Wszystkim

    Pyrkon się zakończył, więc wracam z nowym odcinkiem.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie