Anime Cafe

Temat na forum 'Hyde Park' rozpoczęty przez Michal, 15 Sierpień 2008.

  1. Michal

    Michal Znany Wszystkim

    O jak już mowa o pokemonach, to puszczają to jeszcze gdzieś bo lata tego nie widziałemxD
     
  2. To jest jak zombie, wylejesz na to cysternę kwasu i jeszcze się podniesie. Zbili na tym majątek, to może jeszcze są odcinki tego...

    Swojego czasu oglądałem Naruto, ale zrobiła się z tego okropna komercja, powoli to chyba nawet Pokemony zastępuje i jako osoba nienawidząca jednakowości, obchodzę teraz to anime szerokim łukiem ;p
     
  3. lukigl

    lukigl Znany Wszystkim

    z tego co pamiętam to leciało to kiedyś na TV 4
    A co do ulubionej animy to najbardziej lubię moto myszy z marsa :p
     
  4. Thomas

    Thomas Guest

    To nie jest anime...
     
  5. lukigl

    lukigl Znany Wszystkim

    Dlaczego ????????????
     
  6. Garrett

    Garrett Guest

    Bo nie jest zrobione w Japonii.
     
  7. Thomas

    Thomas Guest

    Anime - animacja japońska

    A te śmiszne myszy to produkcja z USA, zresztą kreska w ogóle nie przypomina tej z anime.
     
  8. lukigl

    lukigl Znany Wszystkim

    sorki nie wiedziałem ... :oops:
     
  9. Hong

    Hong Nowy

    A oglądał ktoś anime (albo mange) Claymore? Mi się nawet bardzo spodobało, ale recenzje jakie czytałem ogólnie zrównują je do miana głupawej sieczki, więc jestem ciekaw czy jestem odosobniony w swojej opinii.
     
  10. Lukasz_C747

    Lukasz_C747 Guest

    Claymore ma dwadzieścia parę odcinków. Dwie pierwsze dziesiątki były w miarę zgodne z mangą (NB: kontynuowana do dziś) były OK, bo manga jest OK :) Później Japońcom odbiło i zrobili z tego jak to ładnie określiłeś "głupawą sieczkę" i Bogu dzięki zakończyli w zaledwie paru odcinkach. Szczerze wyglądało to tak jakby chcieli wydać anime, a potem nagle zmienili zdanie i dali "ludziom" od fillerów zrobić zakończenie. Szkoda, bo zapowiadało się całkiem niezłe anime.
     
  11. small19

    small19 Nowy

    " Claymore " świetne anime z klimatu "Diablo" + "Wiedżmin" ;) Dla miłośników magii i miecza (z przewagą miecza ;) ) w okresie średniowiecza. Nie czytałem mangi ale fakt ostatnie 3 anime odcinki trochę tracą klimat :( Dobra wiadomość to taka że nasi żółci bracia ;) tworzą drugą serię tego anime.

    Ostatnio oglądałem "Blood+" mający 50 odcinków. Świetne anime o dziewczynie zabijającej "wampiry" kataną :) Świetny horrorowaty klimat. Polecam .
     
  12. Thomas

    Thomas Guest

    Anime od któregoś tam odcinka idzie zupełnie innym kierunkiem niż manga.
     
  13. Ralf145

    Ralf145 Guest

    A mi to się Cowboy Bebop podobał;D
     
  14. small19

    small19 Nowy

    "Cowboy Bebop" klasyka ale wstyd się przyznać widziałem tylko kilka odcinków. Fajne postaci , luzacki klimat no i ten muzyczny "openning" z utworem "Tank"( o ile dobrze pamietam nazwę).Niedawno leciał na TVP Kultura ale... po północy :O

    Obecnie oglądam na --->>> http://www.kreskowki.fani.pl/ anime "Slayers" z 1995 roku z polskim lektorem (chyba tv rip z TVN7). Grafika tragiczna, muzyka jeszcze gorsza ale za to HUMOR i gagi przednie. W każdym odcinku jest przynajmniej jedna sytuacja która wywołuje u mnie salwy śmiechu.Jest to historia pięknej, mądrej i uroczej czarodziejki ;) która wraz ze swoim kompanem ratują świat średniowiecza przed siłami zła ;)


    Thomas_PL widze (po Twoim avatarze) że jesteś fanem Saber z "Fate/Stay Night " :) (sorry za mały off top)

    Pozdrawiam fanów anime i mang.
     
  15. Eltoro

    Eltoro Guest

    Ma ktos moze Teknomana wersje japonską(49 odcinków nieokrojoną) z dubbingiem polskim???
    To co lecialo na Fox Kids>>>Jetix jakis TV-rip by sie przydał czy cos.

    Wie ktos skad to moge dorwac ;)?
     
  16. Michal

    Michal Znany Wszystkim

  17. Eltoro

    Eltoro Guest

    No wlasnie ja nie chce 3:p

    Znalazlem po angielsku ale wersje amerykanska:(
     
  18. Michal

    Michal Znany Wszystkim

  19. Eltoro

    Eltoro Guest

    Jakosc beznadziejna :/ no Wez sie postaraj plis :)
     
  20. Garrett

    Garrett Guest

    Proszę Cię bardzo http://www.animefuel.com/ (wybierz Tekkaman Blade)
    Wersja japońska z angielskimi fansubami czyli zero cenzury i na pewno dokładniejsze i lepsze tłumaczenie niż jakiekolwiek oficjalne.
     
  21. Eltoro

    Eltoro Guest

    Dzięki a po polsku nie ma:p?
     
  22. Michal

    Michal Znany Wszystkim

    W sieci to raczej po PL nie ma, zapytaj na jakimś forum z anime/komputerowym czy ktoś tego nie ma na dysku:p
     
  23. Hong

    Hong Nowy

    Ze Slayers jest ten problem, że chyba nigdzie nie można znaleźć odcinków w przyzwoitej jakości.
    Natomiast wybieranie polskiej wersji to chyba najgorsza możliwa decyzja, jak przeczytałem, w którymś Kawaii jaka tam jest cenzura to się po prostu załamałem i postanowiłem, że czegoś takiego oglądał nie będę.
     
  24. Garrett

    Garrett Guest

    Z tego co widziałem to tylko parę epków i nagrane z FoxKids'a to ocenzurowane pewnie. Na animesub.info można znaleźć polskie napisy ale wtedy to i całe anime musiałbyś sobie ściągnąć na dysk. Takiej opcji nie polecam bo najprawdopodobniej te suby to tłumaczenie tłumaczenia, więc zbyt dokładne nie będą.

    Jeśli chodzi o oglądanie online to w przyzwoitej jakości mało co znajdziesz. Ale do ściągnięcia to bez problemu.

    Polskie wersje to prawdziwe zło. Cenzura, beznadziejne tłumaczenie i dubbing, którego nie da się słuchać.
     
  25. Thomas

    Thomas Guest

    Jak już fanem tzw. visual novels stworzonych przez Type-MOON.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie