Brak DLC

Temat na forum 'HoI IV - Pomocy!' rozpoczęty przez Goliat, 14 Lipiec 2017.

  1. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Nie odpalałem HoI4 ładnych parę miesięcy, dla testu patcha próbowałem zrobić to dzisiaj. Niestety launcher uznał, że nie mam żadnych DLC oprócz Anniversary packa. Co ciekawe, reinstall gry nie pomaga... ktoś już miał coś takiego, czy muszę się kopać z robotami w supporcie P-doxu?
     
  2. krzan20

    krzan20 Znany Wszystkim

    Jakie miałeś wcześniej DLC?
    Modyfikowałeś w jakikolwiek sposób grę?
    DLC w folderze gry masz w formie .zip czy w formie folderów z plikami .zip?
    Sprawdzałeś spójność plików gry?
     
  3. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Okazało się, że Paradox śmieci w plikach gry i trzeba było ręcznie usuwać cały rejestr związany z grą... dlatego wróciłem do HoI III ;)
     
    cobran lubi to.
  4. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    oszust :p

    wrociles do hoi3 bo 4 jest niegrywalna dla gracza majacego chocby poziom pantofelka w temacie strategii :p
     
    davere, lysy, jasniok oraz 1 użytkownik lubi to.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie