Brak zysków z ośrodka handlowego

Temat na forum 'EU IV - Pomocy!' rozpoczęty przez Mixons, 20 Październik 2016.

  1. Mixons

    Mixons Nowy

    Witam, od niedawna gram w Europke i bardzo mi się spodobała i mnie wciągnęła, jest świetna. Mam jednak problem i pytanie dotyczące handlu, postaram się to jak najlepiej przedstawić. Poczytałem trochę o systemie handlu, który jest dość skomplikowany (szczególnie dla nowego gracza w tej serii), jednak nie rozumiem dlaczego nie mogę czerpać żadnych zysków z ośrodka handlowego Morze Bałtyckie mimo, że mam tam największą siłę handlową

    [​IMG]

    oraz

    [​IMG]
     
  2. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    Wg twoich screenów powinno być dobrze. Rozumiem, że z prowka w NODzie Bałtyckim ustawiles jako główny NOD handlowy?
    Jak otwierasz widok prowki, to w lewym górnym rogu jest ikonka z taką koroną odpowiedzialna za przenoszenie stolicy i zaraz obok niej jest ikonka, która ustanawiasz główny punkt handlowy kraju. Najlepiej ustawić go w Gdańsku jeśli go posiadasz.
     
  3. Mixons

    Mixons Nowy

    Prowka czyli prowincja jak się domyślam, główny punkt handlowy mam w Krakowie, ale nie widzę tej ikony zmiany o której mówisz.

    [​IMG]

    W każdym razie, pytanie moje jest teraz takie czy dochód mogę mieć tylko z głównego ośrodka handlowego?
     
  4. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    Pobierać możesz też w innych NODach.
    Efekt często jest widoczny dopiero od 1-szego kolejnego miesiąca.
    Czemu nie masz tej ikonki to nie wiem.
    Spróbuj zmienić kupca ewentualnie.
    Ewentualnie bugraport na forum Paradoxu.

    co do screenów z pierwszego postu to nadaja się do tematu o dziwnych screenach - popatrz na nazwisko kupca.
     
  5. Mixons

    Mixons Nowy

    Faktycznie trzeba było po prostu poczekać miesiąc.
    Dzięki wielkie, teraz już jakoś to wygląda.
    Jestem jeszcze tylko ciekaw, dlaczego gdy chcę wysłać moje lekkie okręty do ochrony handlu pokazuje mi, się że będę na tym stratny?
    [​IMG]
     
  6. moskal

    moskal Опричник

    A z czego masz te ponad -40%?
     
  7. Mixons

    Mixons Nowy

    O to chodzi?

    [​IMG]
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie