Bruneiczycy Piraci II wojny światowej

Temat na forum 'HoI - AARy' rozpoczęty przez TROCKI2, 9 Czerwiec 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TROCKI2

    TROCKI2 Zbanowany

    [​IMG]

    Już w VI w. Brunei, państewko na północnym wybrzeżu Borneo, stanowiło ważny ośrodek handlowy w Azji Południowo-Wschodniej. W VII–XII w. Brunei było wasalem sumatrzańskiego imperium Śriwidżaja, a do końca XIV w. — jawajskiego Majapahitu.

    [​IMG]

    W XV w. władca Brunei przyjął islam i ogłosił się sułtanem niezależnego państwa. Po upadku Malakki, podbitej 1511 przez Portugalczyków, Brunei przejęło jej funkcję jako centrum handlowym i najsilniejsze państwo islamskie tego regionu.

    [​IMG]

    Piąty sułtan Bolkiah I (założyciel panującej do dziś dynastii), doprowadził w 1. połowie XVI w. do znacznego rozkwitu sułtanatu, powiększył jego terytorium na niemal całe północne Borneo (Sarawak i Sabah) i podporządkował sobie sąsiednie wyspy.


    [​IMG]

    W 1578 nieudaną próbę podboju Brunei podjęli Hiszpanie — ograniczyli zasięg jego panowania do północnej części Borneo.Zagrożenia ze strony Hiszpanów, penetracja holenderska, wypady piratów, a także walki o sukcesję skłoniły sułtana do szukania poparcia u Brytyjczyków, którzy w XVIII w. założyli w Brunei faktorie Kompanii Wschodnioindyjskiej i w XIX w. uzyskali pierwsze terytoria: 1841 Sarawak, 1843 wyspę Labuan, 1847 zdobyli przywileje handlowe.

    [​IMG]

    W 1878 sułtan wydzierżawił im Borneo Północne, a 1888 zgodził się na brytyjski protektorat nad całym Brunei, ograniczony początkowo do odpowiedzialności za stosunki z zagranicą. Po odłączeniu 1890 okręgu Limbang terytorium sułtanatu znacznie skurczyło się .Po odkryciu złóż ropy naftowej Brytyjczycy narzucili 1906 sułtanowi układ, który znacznie ograniczał jego władzę.
    W 1914 rosnące niezadowolenie społeczne spowodowało fale protestów przeciwko okupacji Brytyjskiej .Brunejczycy zatapiali transporty ropy sabotowali wydobycie . Więc Wielka Brytania postanowiła pójść na kompromis i udzielić Brunei częściową niepodległość oraz zwrócić większość ziem Narodowych ....
     
  2. Ober

    Ober Ten, o Którym mówią Księgi

    NASTEMPNY OTCINEK.



    Narada Ministróf.​


    KRAKAU:STATKI SIE BUDUJOM!
    TROCKI:XD TO DOBRZE, A ILE MAMY SUROFCÓW?
    ALOJZ:BARDZO DUŻO, BENDZIEMY OKRADAĆ STATKI ŻEBY MIEC WIĘCEJ. Ostatnio nasi AGĘCI Ókradli dużo rudów z Indjów, nasz kraj jest PAŁARFUL?!
    Potwór Spaghetti:ALBOWIEM PROROK KRZYCZY! OWCE KRZYCZĄ!​
    BREŻNIEW:poniżej jest screen i możecie pobrać sejw.​

    [​IMG]
    Bruneji.​



    SAVE

    To jak panowie? Jeden taki AAR w EU2 kiedyś podobno był. Wszystko jest gotowe, jakby ktoś tam liderów przerobił w sejwie, to by był to wspaniały pomnik współpracy międzyludzkiej na gruzach kapitalizmu, itd, itd ;)

    Join.
    Ober
     
  3. TROCKI2

    TROCKI2 Zbanowany

    Zdzisław Kapusta :Kur A macie swój arrrr !
    Trocki 2 lub 3 :Tak niestety nasz plan się nie udał
    Minkuz : nymin56in65m0 Rzeczywiście mam pomysł ukradnijmy im tego araaa
    Trocki 4: Świetna myśl mam nadzieję że uda się nam to !
    Więc nasza flota jest duża - koło ratunkowe oraz kapoka zaczynamy atak !
    Żul Hrabia dr hab Henry :No na uza !
    Trocki 5: Dobra rozpoczynamy atak będziemy mieli dużo suroFców !


    A nasz program atomowy zapytał von Severus snejp

    Dobrze a oto zdjęcie z naszego tajnego ośrodka w pangolinie

    [​IMG]


    KÓŃEC
     
  4. Ober

    Ober Ten, o Którym mówią Księgi

    Brunejczycy - Piraci Drugiej Wojny Światowej


    Epizot Pierwszy - Z Brunei Powstałeś, W Sumatre Się Obrócisz XDEEEE



    Otóż witajcie. To początek wspaniałej opowieści o Brunejskich Piratach Drugiej Wojny Światowej - Czyli O Piratach, Którzy W Trakcie Drugiej Wojny Światowej Byli Brunejczykami, Lub Też O Wojnie Drugiej Światowej, W Której Udział Brali Piraci Z Brunei.

    Generalnie, paralela opowieści o Piratach do Pana Tadeusza jest bardzo empatyczna. Skrajność charakterów głównych bohaterów: Pana Tadeusza i TROCKIego sprowadza się do konkluzji, iż obie postacie nie mają ze sobą nic wspólnego. Więc zarówno walka o szczyt 937, paralela postacie TROCKIEGO i Pana Tadeusza, oraz skład drużyny Orlando Magic w 62 meczu sezonu zasadniczego 1969 - czyli de facto w trackie bitwy o szczyt 937, więc jednak jakiś punkt odniesienia jest, a już chciałem napisać, że nie ma, ale jednak ****a jest.

    Cicho, teraz ja mówie!

    Aby zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi, przeczytajcie cały temat. Niestety, składu Magicsów, ani chronologii walk o szczyt 937 tu nie znajdziecie, musicie więc skorzystać np. z www.google.fr.

    Ten Hip-Hop jest nasz brat, ten Hip-Hop to asfalt.

    Więc do tego wszystkiego dochodzi najnowszy album łódzkiego rapera O.S.T.R, wyprodukowany przez Asfalt Records, rozprowadzany m.in przez Pirate Bay. Więc, cóż może łączyć ostatni album O.S.T.Rego, google.fr, szczyt 937, skład Orlando Magic, paralele Pana Tadeusza i TROCKIego i Brunejscy Piraci, Którzy Brali Udział W Drugiej Wojnie Światowej?

    Tym optymistycznym pytaniem rozpoczynamy nasze opowiadanie. Trockigrad, rok '36. AKCJA!


    [​IMG]


    TROCKI:"Więęc...?"
    SLEEPER_:"No więc generalnie, to w trackie budowy jest pierwsza flota piracka złożona w 100% ze statków.
    <aplauz>
    KRAKAU:"Otóż, mamy PA. Świetny ustrój - nie mamy warentry, mamy władze.


    Parę​
    dni​
    później.​


    Plakat zapraszający do wstąpienia do Narodowej Armii, w której służyli m.in Ninja, Rastamani, czy Gadające Taco. Jednak wiadomo było, iż rekrutować narazie nikogo sie nie będzie, bo tworzone są statki(OKRĘTY KRETYNIE!-Severian).

    Prawda jest taka, iż pomimo ogromnej siły przemysłowej i surowcowej, w Brunei nie było nic. A wiadomo, że gdzie Stalinów kupa tam i Trocki ****.


    Życie toczyło się b.wolno. Odkrywały się techy, odkrywały, aż w końcu utworzono Pierwszą flotę na czele z BruneiWarShip 'Prorok Ateizmu'. A reszcie nie dano nazw, bo prorok jest tylko jeden!

    Ostatecznie flota zaczęła działać pod koniec mojej zmiany, 30 czerwca nadałem jej kształt:
    [​IMG]
    Flota Piracka​


    I na zakończenie mojej sesji, zacząłem szkolenie 3 dywizji ninja (DP+Eng.) Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym tego nie zanimował :) Poniżej, szkolenie pirackich ninja KU CHWALE PROROKOWI, KTÓRZY TNĄ MIECZEM DZIECI I NIE IDĄ NA STUDIA!


    KOONIEC.


    Kończe. Teraz Krakau niech pokieruje państwem.
    Się wyżyłem. Chciałem, musiałem coś głupiego napisać. Udało się. Teraz od Kraka zależy, co dalej ;)


    SAVE!



    Ober

    @Trocki, stało się.
     
  5. Krakau

    Krakau Ten, o Którym mówią Księgi

    Wpadłem na ciekawy pomysł. Część tekstu będzie pochodziła ode mnie, a jakaś cząstka książek, które leżą na mojej półce.

    Król właśnie okrążył po raz 21 w ciągu tego dnia swój Pałac. Ciągle mijał swoich dworzan, którzy mu się nie kłaniali. Poważnie tym zaniepokojony zawołał swojego dworzanina, Muhammada Ravaśramę de Poigny von Rhunhein i zadał mu pytanie:
    - Dlaczego ci ludzie nie mówią mi „Dzień dobry, Wasza Królewska Mość”., do cholery?!
    - Bo nie jesteś już królem, Józek.
    - Co, ****a???
    - Trocki zrobił zamach stanu i powołał Nowy Rząd ze sobą na czele.
    - Ten pieprzony dupek. Jak go chwycę to mu nogi z **** powyrywam.

    Wersja oficjalna po cenzurze przeprowadzonej przez Urząd Cenzorski powołany przez Sleepera. Bardzo podobna jest także wersja przestawiona przez króla w jego autobiografii: „Jak stracić władzę w 10 dni”. O to ta wersja wydarzeń:

    Były król właśnie okrążył swój dotychczas Pałac. Ciągle mijał swoich eks-dworzan, którzy mu się nie kłaniali. Poważnie tym zaniepokojony zawołał swojego eks-doradcę, Muhammada Ravaśramę de Poigny von Rhunhein i zadał mu pytanie:
    - Dlaczego nasi obywatele i obywatelki nie mówią mi „Dzień dobry, Wasza Królewska Mość”.?!
    - Bo nie jesteś już królem, Józefie Muhammadzie Ijkadogeg.
    - Co, pani swobodnych obyczajów???
    - Trocki dokonał procedury impeachmentu króla i powołał Nowy, Opiekuńczy, Wszechmocny, Prawomocno Obrany, Sprawiedliwy Rząd ze sobą na funkcji prezydenta.
    - Wyrażam totalną dezaprobatę w stosunku do utracenia przeze mnie władzy, a także pozbawienia mnie tronu. Jednocześnie czuję się tym głęboko dotknięty i uważam, że to absolutnie niedopuszczalne, iż nie zostałem o tym poinformowany. Nie pozostawię tych spraw takim nieporządku. Ta zniewaga krwi wymaga!

    Król zaczął uciekać. Zbiegł z miasta. Na pustej drodze słychać było tylko tętent konia, a czasem słowa, którymi zachęcał go jeździec do biegu. W tym mroku należało uważać, aby nie zboczyć z drogi, okolonej stawami i strumieniami wpadającymi do morza. CDN.

    Rok później

    Krakau mianowany zarządcą państwa na pół roku położył liczne zasługi na polu rozwoju Brunei. Między innymi zarządzane przez niego laboratoria badawcze zajęły się opracowywaniem nowych rodzajów broni dla piratów
    [​IMG]
    Jako Minister Spraw Zagranicznych Brunei odwiedził liczne kraje: [​IMG]
    Odbył też podróż na Stację Kosmiczną „Żul”
    [​IMG]
    Wybudował fortyfikacje dookoła państwa:
    [​IMG]

    Trocki rzucił okiem na przygotowany przez Kraka raport. Alojz włożył papieros do ust, zapalił go i upuścił zapałkę do stojącej na biurku szklanej popielniczki. Zaciągnął się głęboko, aż mu policzki zapadły. Sleeper stanął kolo biurka, zasalutował dumnie wypiął pierś lśniącą od orderów.

    TROCKI: Śniący mianujecie trzecim zarządcą Brunei. Tu masz swoje insygnie władzy- sejwa:
    http://www.speedyshare.com/818321570.html

    SLEEPER: Super, jestem gotowy…
     
  6. Sleeper_

    Sleeper_ Zbanowany

    No, wybornie, kolego :] Moja kolej.

    Epizod CZECI - Wielkie Porządki - Operacja ŻREĆ


    Sala Kongresowa w Trockolandzie nigdy jeszcze nie była tak zatłoczona; a to dlatego, iż właśnie dziś odbyć się miała dostojna uroczystość koronacji nowo obranej głowy państwa, Trockiego, na cesarza Brunei.

    Nagle rozległo się chrząknięcie, jako znak, że goście muszą być cicho.

    Powstał Alojzius Złotosłowy, który słynął z umiejętności wydobywania pięknych, lotnych słów ze swojej gardzieli.

    Alojzius Złotosłowy:
    W dwa lat dziesiątki nastały te pory
    Kiedy wreszcie ktoś zasadził pomidory;
    przedsiębiorca to z kraju odległego
    mający konia śmigłego, biegłego
    przybył on na tym właśnie rumaku
    aby władzy poznać wyśmienitego smaku.
    Trocki to, cesarz nasz kochany
    Nienawidzący bitej śmietany.
    Cześć mu oddajmy, i pokłon, niziutki
    A potem rozłóżmy na szczury trutki...

    Nagle ktoś mu przerwał; to Krakau, który podniósł się z najbliższego krzesła, zaczął kierować się w stronę najbliższego kosza na śmieci. Wyrzucił wyżutą gumę, i już chciał wracać na miejsce, kiedy podbiegł do niego Ober i powiedział:

    Ober:
    Dobrą gumę wyrzucać, no kto tak robi?!

    Uwaga ta spowodowała wielką złość cesarza Trockiego:

    Trocki
    K****, koronację mam, nie widzisz?!

    Ober:
    Za kogo się, do kroćset, uważasz?! Myślisz, że jesteś królem świata? Powiem Ci coś: jesteś małym gnojkiem, który w dodatku spamuje.

    Trocki:
    W wyniku dedukcji dochodzę do konkluzji iż twoje indokryzmy wobec mojej aparycji są wręcz efeberyczne.

    Sala, na której do tej pory słychać było pewien szmer i odgłosy kłótni, zupełnie zamilkła. Wszyscy z rozdziawionymi buziami zaczęli wpatrywać się w nowego cesarza, zastanawiając się nad niezwykłą głębią tych roztropności.

    Alojzius Złotosłowy:
    Mądre słowa to się rozlegają!
    Niechaj te mądrości po wsze czasy trwają,
    i aby słowa te puste nie były -
    dla cesarza gotów jestem wypruć sobie żyły.

    Krakau: parodiując
    Powiem ci, mój Alojzie drogi
    iż od tych lepkich słów zaraz powyrywam nogi.

    Alojzius Złotosłowy:
    Kraku, z miasta pana Lecha
    Szubienica już na ciebie czeka
    Jeśliś tak nierozważne słowa miotać będziesz
    Zawiśniesz mi tam ładnie
    Niczym król poprzedni, snadnie.

    Trocki:
    Moi drodzy, skończmy kłótnie. Skupmy się lepiej na konkretach. Doszedłem do wniosku, iż w Cesarstwie Brunei nie ma ANI jednego MAKDONALDA. Najbliższy znajduje się dopiero w pobliższym mieście, Kuczing, które w dodatku jest pod brytyjskim panowaniem. Sojusz z ufoludkami umożliwi nam opanowanie miejscowości. Rozpoczęliśmy budowanie lotnictwa, floty.

    [​IMG]

    Stworzono potężne lotnictwo, którego głównym zadaniem jest ochrona domu pogrzebowego "Bóg tak chciał".

    [​IMG]

    Severian (a właściwie SEVEHIAN) dokonał symbolicznego chrztu zalążki Floty Dhugiej. Dlaczego nie Drugiej? Ponieważ admirał ma rotacyzm...

    [​IMG]

    Po tych wspaniałych inwestycjach rozpoczęto budowę dywizjonu bombowców nurkujących i lotniskowca. Nikt nie wie po co ani dlaczego, ale i tak warto!

    * * *​

    W ostatnich dniach Cesarstwo Brunei spotkała straszna tragedia: Śniący, z pochodzenia Rosjanin uderzył się w głowę, po którym to incydencie zapomniał oba znane mu języki - rosyjski i angielski. Jedyne słowo, które jest w stanie wymówić to: "Roztrielac!"

    Sługa:
    Drogi panie Śniący, oto jest mąż, który ukradł swojej żonie pięć złotych. Co mamy z nim zrobić?

    Śniący:
    Roztrielac!

    Sługa drugi:
    Następny!

    Sługa:
    Drogi panie, oto jest...

    Śniący:
    Roztrielac!

    Sługa drugi:
    Następny!

    Sługa:
    ...

    Śniący:
    Roztrielac!

    Nagle na salę wbiegł zadyszany Szymikk.

    Szymikk:
    Jasio Magnitogorski był tu, pytał o mnie?

    Sługa: szybko, zanim Śniący zdąży otworzyć usta
    Nie było go.

    Szymikk:
    Jakby był to mu powiedzcie... albo nic mu nie mówcie.

    Po czym wyszedł.

    Otóż czytelnik musi wiedzieć, iż Jasiu Magnitogorski był Ludowym Komisarzem Syberii Zachodniej. Pojawił się na lotnisku Brunei dwa dni potem; niestety, na skutek nietypowych dla czerwca mrozów przywarł do ziemi. Co więcej, taki sam los spotkał jego język; Jasiu Magnitogorski był podczas delektowania się pysznym lizakiem w kształcie serduszka. Na powitanie wyszedł mu Śniący, nierozważnie mówiąc "Roztrielac!". Wietni słudzy spełnili polecenie. Niektórzy mówią, że właśnie ten incydent w dużej mierze przyczynił się do TEGO:

    [​IMG]

    Ale to nic, nic, polityka zbliżania politycznych stanowisk przynosi efekty:

    [​IMG]

    CDN.

    Oceniać, oceniać ;] Potem wrzucę save'a ;]
     
  7. Łodcinek IV: Gigazbrojenia!

    Pewnego pięknego dnia, przechadzający się po swoim folwarku admirał Brazylian postanowił udzielić się politycznie. Niestety, w Pirackim Komunistyczno-Nazistowsko-Demokratycznym Państwie Brunei nie było to takie proste. Mógł tego dokonać tylko po oficjalnym błogosławieństwie niejakiego Obera. Wymagało to nieludzkiego wręcz wysiłku zagadanie do tegoż Obera i wydębienie pozwolenia na przejęcie steru państwa na pół roku (czyli na sześc miesięcy).

    [​IMG]
    Ober udziela błogosławieństwa.


    Po objęciu urzędu Głównego Rehabilitowanego Reinżyniera-Erotomana i Prawej Ręki Królika admirał Brazylian zaczął rządzić. Bójcie się!

    Pierwszą rzeczą, jaką Brazylian zarządził był rejs do ogarniętej wojną Hiszpanii. Miał on na celu:
    a) sprawdzić dzielność morską tych łupinek wchodzących w skład tego niewydarzonego kawałka niby-floty co Królik zowie dumnie Dhugą Flotą. Rejs trwał tylko o 38.67% dłużej niż powinien, żadna z tych balii nie zatonęła.

    [​IMG]
    Admirał i jego Flota dumnie kryją się u brzegów Hiszpanii przed mścicielami J. Magnitogorskiego, straconego za czasów Śpiącego.


    b) uratować z wojennej pożogi jak najwięcej kasy, zanim zrobi to ktokolwiek inny.
    c) uratować z wojennej pożogi jak najwięcej potencjalnych rekrutów do Wielkiej Pirackiej Armii i Wielkiej Pirackiej Floty Brunei, gdyż samo Brunei nie hoduje mężczyzn na rekrutów.

    Ostatecznie nie uratowano żadnych dóbr hiszpańskich, gdyż te zostały zręcznie ewakuowane przez NKWD pod osłoną RKKF do portu Odessa w USSR. Uratowano za to żołnierzy z trzech dywizji piechoty, dobrze się ci weterani przysłużą nam przy odbijaniu skarbów Hiszpanii podstępnie zrabowanych przez Bolszewię!!!!! Cała wyprawa nie mogła by się odbyć bez afery-Brazylian strzelił focha, że nie będzie pływał bez okrętu flagowego nazwanego jego imieniem. Ostatecznie własnoręcznie przyszwajcował tabliczkę z napisem BrazylianCommandShip do najmniej zasmrodzonej jednostki.

    Natychmiast po powrocie do portu Brazylian rozkazał p**********ć ze stoczni dwa nowiusieńkie okręty podwodne. dokonano tego pod nosem Grossadmiraliena Severiana. Byliby i p**********li mu jeszcze coś, gdyż Sev posiada dużo różnych fajnych rzeczy, niestety, wziął on i zwiał z nimi ku Chinom, by zabunkrować swoje dobra na Sporadach. Uniemożliwił tym samym Brazylianowi zadbanie o swoje dobro.

    [​IMG]

    Flota Dhuga z przemianowanym starym okrętem i dwoma nowiusieńkimi

    Sev po udanej nawiefffffce przed hordami piratów Brazyliana popłynął se do Szanghaju, gdyż jego sternik był na haju. A na haju to jeden kij: Szanghaj, Singapur, Sporady, Suzdal...

    [​IMG]

    Sev u bram Szanghaju.

    Naturalnie, zaraz po wyładowaniu ocalałych przystąpiono do formowania z nich dywizji Wodnych Ninja Roksenów, dywizjonu pierdykaczy a-bomb, okrętu transportowego TROCKI i Twojego Starego Niszczyciela! Do końca grudnia sformowano dywizjon bombowców nurkujących o nazwie "Nurki" który to trafił pod komendę niejakiego Thomasa. Twój Stary Niszczyciel został przemianowany na "Rurku" w hołdzie bezimiennego Rurka i wraz z TROCKIM pływają pod rozkazami niejakiego Miszy jako Flota Ciecia. Docelowo ma do niej zostać dołączony lotniskowiec z bazującymi na nim oddziałem nurków i Thomasem, a na TROCKIM będzie kwaterowała dywizja Hiszpańskich Morskich Ninjów. Howgh!

    [​IMG]
    Flota ciecia-postrach muż i odzeanuf!
    ________________________________________
    wiem ze suchar, ale mam wyjątkowo zły dzień...

    ---------- Post dodany 16:37 ---------- Poprzedni post dodano o 16:28 ----------

    http://rapidshare.com/files/245935629/Brunei.rar.html zapomniałem o sejvie;(

    zapomniłem-dodałem eventem 30 MP, bo było zero i nie rosło.
     
  8. Ober

    Ober Ten, o Którym mówią Księgi

    SORY ŻE SIE BARDZO SPÓŹNIŁEM Z WYDANIEM ODCINKA, ALE MIAŁEM PARE PROBLEMÓW I NIE MIAŁEM OCHOTY. TERAZ JEDNAK ROBIE KOLEJNY ODCINEK, ŻYCZE MIŁEJ ZABAWY!!!!:):):p


    Epizot Pięty - Uważaj na zakrętach, czasami są ostre i możesz z nich wylecieć.​



    Epizot Pięty chciałbym zainaugurować małym oświadczeniem, jako iż w moim pierwszym Epizotcie doszło do błędu, przekręcenia jednej daty oraz pomieszałem dwa słowa, to już dwa błędy. Napisałem KOONIEC to już trzy. I fanatyczne oddanie Papieżowi.

    Chodzi o to, że Orlando Magic powstało w 1989r. więc nie mogło grać w sezonie zasadniczym 1969, gdyż jeszcze nie istniało. Taki szczególiik.

    Dobra, przejdźmy dalej. Trockigrad, moja zmiania, 1938r.


    Ten frajer Helifaks oskarża nas o złamanie prawa i zrobienie z nimi wojny przed zapytaniem się o to ministra ds. Wspólnotyy!!! - krzyczał Sleeper jedząc herbate wyrastającą z oka Karakaua.
    Lol, lol, lol! We Didn't Start The Flame War, frajurze, szmató, masakrejszyns, wal se w czoło XDEEEEEEEEE - powiedział Trocki co miał klocki.
    COO?!-Krzyknął Helifaks.
    Lego.
    Hahahahahahaha!

    [​IMG]
    Flame War - zimna wojna pomiędzy Piratowczynami Brunejańskimi a Lodem Helifaksem, Czimbelirajnem i Makkenzim zskądśtam.​


    Niedługo później daliśmy im Demanda, jednak oni odmówili to cave into our rightfull territorial demands. Grzybiarze!

    [​IMG]


    Wkrutce puźniej dodomu Trockiego przyszedł jego misjonarz Hubert i powiedział
    panie, ciemne wieki przed nami co robić
    Ssij pałe niewierny i pisz na chwałe bruneji jak
    ależ panie to niemoralne
    ty saracenie każe cie zabić
    ał moje głowa pa nie ssać będe na wieki
    Wkrutce Hubert ssał pałowate tabletki ranigasta ku chwale brunei chociaż nie był chory na żołąd.


    Jestem dorosły szmato powiedział syn trockiego zinojew
    Umyj sobie ryj.

    Ober:"To zbyt wulgarne. Cisza."
    dobra panie, okej.


    W Urugwaju działali naukowcy, w domenie rodu von Zahringen badacze, natomiast w Brunei nauką zajmowało się PP.

    Wkrótce z posiadanego PP postanowiono podnieść komfort pracy ludziom pracującym w SS Flotillach, np. marynarzą, kapitaną, celowniką, torpedą i troche Himmlerowi. Był to maistah stick, flota piracka nabierała na pałerze.

    [​IMG]

    Niedalej jak 5 dni później Ober przez 8 dni krzyczał bardzo głośno "****a mać", ponieważ reprezentacja piratów przegrała z Indiami Holenderskimi 1:7 i to one, a nie my pojechały na Mundial '38.


    Do tego doszedło do Anszlasu Niemiec przez Austrię, dlatego ponieważ ostatnio było gorąco teraz musimy szykować się na wojne.

    [​IMG]
    Pod koniec mojej zmiany, dokładnie 30go, wywołałem ten event. Z czegoś armia musi być.​

    KOOOOOOOONIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ______________________________________
    Zdaje sobie sprawe z niskiego poziomu, ale nie chciałem przedłużać oczekiwania i napisać cokolwiek, coby miało sens.

    Save. Następny się pisze gdzieś na 10-12 odcinek, jak coś złapie troche ten tego polotu wakacyjnego, itd, itp.

    Zapraszam do pisania następnego odcinka. Krak, pokaż jaja ;)

    Ober
     
  9. Krakau

    Krakau Ten, o Którym mówią Księgi

    KRAKAU: Na zorganizowanym po konferencji spotkaniu ambasadorów nasz wysłannik wystąpił z demarche zawierającym całościową propozycję rozwiązania problemów związanych z brakiem demarkacji naszej wschodniej granicy, a także wynikłych z tego incydentowi granicznych z udziałem naszych ninjów. Opublikowałem właśnie dementi, dotyczące udziału naszego państwa w tym wydarzeniu.
    TROCKI: Twoje akcje służą glorii cesarstwa. Teraz czas na desinteressement w tej sprawie.
    KRAKAU: Tak jest o wielki cesarzu, zgadzam się całkowicie z Tobą.
    TROCKI: Czy jako cesarz mam jakieś super moce? Tak jak Batman?
    KRAKAU: Tak
    TROCKI: Jakie?
    KRAKAU: Super moc zanudzania na śmierć.

    Tymczasem gdzie indziej.​

    ZDZISŁAW KAPUSTA: Why us here aren’t? We were in one odcinek. This odcinek was written by TROCKI.
    Żul Hrabia dr Hab. Henry: No właśnie mnie nawet napisali małymi literami. Z tego powodu odmawiam zabierania głosu w tej rozmowie
    MINKUZ: Jo się z womi zgodzom. Może ich zaskorżymy do sundu?
    ZDZISŁAW KAPUSTA: Why? And za co?
    MINKUZ: No właśnie, nie wim. Może o uciśnianie narodowości ślunko- kaszubskiej.
    ZDZISŁAW KAPUSTA: What is it?
    MINKUZ: No to powim w sądzie, ze jo jestem takij narodowości, A uni są rasisty, antysemity i homofony, więc mnie uciskają.
    ZDZISŁAW KAPUSTA: Very good idea. Let’s go to Dublin to clean garnki on zmywak. I want to earn €.

    JÓZEF MUHAMMAD IJKADOGEG, czyli EKS KRÓL: Śniący napisał, ze mnie powiesili, więc ja nie żyję.
    MUHAMMAD RAVAŚRAMA DE POIGNY VON RHUNHEIN, czyli DWORZANIN eks -króla: Ale to był sobowtór
    EKS KRÓL: O ****a, a już myślałem, że jestem zombie. Heh
    DWORZANIN: Tak to jest bardzo śmieszne, Józek
    EKS KRÓL: Podaj czapkę.
    DWORZANIN: Na co ci ona, Józek?
    EKS KRÓL: Na c****
    DWORZANIN: Na to miejsce dużo bardziej nadają się stringi z małpka, ale mam już je na sobie.
    EKS KRÓL: Ty d*****, tak się tylko mówi. Na głowę przecież.
    DWORZANIN: Proszę.
    CDN.

    Rządy Kraka​


    Krak podjął ponownie rozmowy z ufoludkami. Zakończyły się one wybudowaniem 15 turbolaserowych działek odrzutowych w stolicy. W zamian za to Marsjanie maja dostać 20000 gum do żucia.
    [​IMG]

    Przybył także Stefan Banach z rewizyta dyplomatyczną
    KRAKAU: Co mi powiesz?
    STEFAN BANACH: Pozorny paradoks polega na tym, że korzystając z pewnika wyboru można zwykłą trójwymiarową kulę "rozciąć" na skończoną liczbę części, a następnie używając wyłącznie obrotów i translacji złożyć dwie kule o takich samych promieniach jak promień kuli wyjściowej. Nie jest to jednak istotna sprzeczność, jako że części tego podziału nie są mierzalne w sensie Lebesgue'a (nie da się określić ich objętości), więc naturalna argumentacja oparta na intuicjach związanych z objętością przedmiotów w świecie rzeczywistym nie ma tu zastosowania.
    KRAKAU: Eeee… A z podwodnikami umiesz tak zrobić?
    STEFAN BANACH: Tak.
    [​IMG]



    Koniec​


    Dobrze wiem, że to nie jest smieszne.
    Save: http://www.speedyshare.com/451880922.html
     
  10. Sleeper_

    Sleeper_ Zbanowany

    Odcinek siódmy

    No i masz babo placek.

    Marzec przywitał flotę Brunei potężnymi manewrami.

    [​IMG]

    W centrum dowodzenia w Trockogradzie siedziało dwóch najpotężniejszych admirałów: Severian i Brazylian.

    Severian:
    Flota piehwsza, trzydzieści stopni na phawo!

    Głos z maszyny:
    Która flota? W którą stronę? Proszę wysławiać się jaśniej!

    Brazylian:
    On chciał powiedzieć: flota pierwsza, trzydzieści stopni na prawo!

    Severian rzucił mu pogardliwe spojrzenie.

    Severian:
    Flota czwahta, skiehujcie się na Kuczing.

    Głos z maszyny:
    Co...?

    Severian:
    Kuh*a, ja nie wyhobie!

    Brazylian:
    Czwarta Flota, płyńcie na Kuczing!

    Severian popatrzył chwilę wściekle na Brazyliana, po czym znowu wrócił do mikrofonu.

    Severian:
    Skiehuj Flotę Ciecia na zachód.

    Brazylian:
    Chyba Flotę Ciecią?

    Severian poderwał się z krzesła, z impetem uderzył na Brazyliana, chwytając go za szyję.

    Severian:
    Jeszcze haz mnie pophawisz, khetynie!

    Tymczasem na morzu stały się straszne rzeczy. Marynarka Brunei zaczęła przeprowadzać testy z bronią chemiczną rozpędzającą chmury.

    Pech chciał, iż nieopodal przepływał radziecki pancernik. Pech chciał, że na jego pokładzie stacjonowała jedyna w ZSRR Ochotnicza Dywizja Kobiet. Pech chciał, iż właśnie tego dnia partyjny oficer zorganizował rozrywkę w formie rekonstrukcji średniowiecznej bitwy. Pech chciał, że wszystkie panie ubrały żelazne pancerze. Pech chciał, że burzowe chmury przesunięte przez Cesarstwo Brunei nadciągnęły właśnie na "Rosiję Ukochaniją". Pech chciał, że piorun uderzył w Barbarę Magnitogorską, siostrą Jasia, a to tylko dlatego, że trzymała plastikowy widelec.

    [​IMG]

    Pokojowa reakcja Stalina - przemówienie na Kremlu nawołujące do zniszczenia Brunei.

    Co więcej, Basia była z dziada pradziada Niemką o polskich korzeniach, popsuły się więc relacje z II RP i z Czecią Rzeszą Niemiecką.

    * * *​

    Śniący w okresie swoich rządów, w konsultacji z Cesarzem Trockim kontynuował badania.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Coś się, kuh*a musiało stać, skoro wyskoczyło tyle okienek...

    * * *​

    Jak dalej potoczą się losy Sevehiana, Brazyliana, Alojziusa Złotosłowego, Krakaua, Obera, Szymika, Trockiego i Śniącego, a przede wszystkim licznej rodziny Magnitogorskich? Dowiecie się już w następnym odcinku, tymczasem ja przekazuję eine Pałeczken.

    http://www.speedyshare.com/135231437.html - SAVE ;]

    OCENIAĆ!!!!!!!!
     
  11. Sleeper_

    Sleeper_ Zbanowany

    Uprzejmie proszę o cierpliwość, bo się wkurzę :) Oprócz Bruneiczyków mam inne zajęcia. Jutro dam, słowo Śniącego.

    ---------- Post dodany 10:27 ---------- Poprzedni post dodano Wczoraj o 19:16 ----------

    UWAGA, KOMUNIKAT! Płyną do nas rekiny...
    eee... żartowałem. Chciałem tylko powiedzieć że skróciłem długość swojego odcinka (jakkolwiek to nie zabrzmiało), tak, że trwał jedynie do 1 września 1939 roku.

    Odcinek kolejny - "Masz ci los!"

    Minister przemysłu zbrojeniowego, Szymikk, zwany też administracyjnym geniuszem, szedł przez szare miasto, świadom celu, do którego zmierza. Tak, tak, tym ostatnim był kiosk "RUCH"-u, który właśnie zamajaczył na horyzoncie.

    Pchnął drzwi i wszedł do środka. Przy ladzie siedziała 50-letnia pani, popijająca kawę.

    Szymikk:
    Poproszę gazetę.

    Pani:
    Już, chwileczkę...

    Przysunęła do siebie zeszyt, który wyglądał na bardzo stary. Otworzyła i dorysowała kropkę do rzędu innych kropek.

    Pani:
    Gratulacje! Jest pan moim milionowym klientem! Dwadzieścia lat sobie odhaczałam!

    Szymikk: z wielką radością
    Super, wygrałem coś?

    Pani:
    Eeee... satysfakcję! Co, mało?! Ewentualnie mogę dać panu kartę stałego klienta!

    Wyjęła aparat, zmrużyła w komiczny sposób jedno oko wycelowała w Szymikka i powiedziała:

    Pani:
    Uśmiech!

    CYK!

    Pani:
    Prawy profil!

    CYK!

    Pani:
    Jeszcze lewy!

    CYK!

    Zapadła chwila milczenia. Sprzedawczyni oglądała zrobione przez siebie zdjęcia.

    Pani:
    Panie, pan wyglądasz jak Marta Żmuda-Czebiatowska, mówił to ktoś panu?

    Szymikk: ze złością
    Super! Mógłbym teraz dostać "Gazetę Wybiórczą"?

    Pani:
    Nie.

    Szymikk:
    Jak to: "nie"? Widzę przecież, że tam leży!

    Pani:
    A może to ostatni egzemplarz, hę?

    Szymikk:
    Proszę mi to dać!

    Pani:
    A może ja też chcę przeczytać, hę?

    Podniosła się z krzesła, wypchnęła go za drzwi sklepu i zatrzasnęła je, krzycząc mu do ucha "ZAMKNIĘTE!"

    Szymikka ogarnęła niepohamowana złość. Wyjął z kieszeni spluwę, otworzył drzwi, strzelił do wrednej sprzedawczyni, wziął gazetę, i wyszedł, mówiąc "To pewnie i tak był Kryszak", całkowicie ignorując napis na drzwiach: "Właściciel sklepu: Anna Magnitogorska".

    * * *

    [​IMG]
    W Europie podpisano pakt "Ribbentrop-Mołotow - efekt historyczny"

    [​IMG]
    WAR IN EUROPE! ;]

    W sali konferencyjnej, jedynej, która istniała w Cesarstwie Brunei zwołano... ech, konferencję. Pojawiły się same osobistości: Severian, Brazylian, Szymikk, Ober, Śniący, Alojzius Złotosłowy i wiele, wiele innych, a przede wszystkim Jaśnie Spamnięty Monarcha, cesarz Trocki.

    Trocki:
    Zali to wybuchła wojna pomiędzy narodami tak bliskimi mojemu sercu?

    Alojzius Złotosłowy:
    Rację, masz panie, wojna to rzecz
    straszna, niechaj od twych uszu pójdzie
    PRECZ!

    Trocki:
    Admirale Severianie, czy nasza flota gotowa jest do ewentualnych operacji przeciwko złowrogim armiom?

    Severian:
    Ależ oczywiście, admihał Bhazylian również może powiedzieć to samo.

    Trocki: ogłupiony
    Kim jest Admihał Bhazylian?

    Alojzius Złotosłowy:
    Panie nasz wielki, mądrogłowy
    On chyba Brazyliana nazwał tymi słowy.

    Śniący:
    Roztrie...

    Szymikk:
    Cicho!

    Trocki:
    Nie ulega wątpliwości, iż wygramy każdą mającą nastać wojnę, a to za sprawą naszego sojuszu z ufoludkami. Niechaj natychmiast wyruszy ekspedycja do łącznika między Ziemią a Marsem. Złożona będzie z Torila, pierwszego ekspedytora Cesarstwa Brunei i Małegoxxla znanego też jako Klein, o którym nie można powiedzieć nic poza tym, że nie jest czasoumilaczem.

    Łącznik:
    http://www.youtube.com/watch?v=h47fNaOb-JU

    Jak potoczą się losy ekspedycji? I w ogóle Brunei? Tego dowiecie się w następnym odcinku!

    UWAGA, UWAGA! KONKURS DLA CZYTELNIKÓW!
    Aby wygrać jedną z nagród należy odpowiedzieć na dwa pytania zamieszczone poniżej:

    1. Jak ma na imię i jakiej części ciała używa łącznik między Ziemianami a Obcymi? Podeprzyj się stosownym cytatem.

    2. Jak mają na imiona wszyscy zabici do tej pory Magnitogorscy? W nawiasie obok każdego nazwiska należy napisać wykonywany zawód.

    Ciekawostka: Gdy się zestawi wykonywane zawody Magnitogorskich można będzie zrozumieć i odgadnąć ciekawą rzecz. Za to też będzie nagroda!

    Obie nagrody są niespodzianką :]

    save - http://www.speedyshare.com/717517556.html
     
  12. mammix

    mammix Guest

    Z pamiętniczka malarza Brunei, mammixa...


    Drogi pamiętniczku... Dzisiaj kupiłem nową pastę do zębów... Poza tym, słońce wstało o 6.12 a zaszło o 21.34.

    PS: AHA, cośtam się na świecie wydarzyło, ale w Brunei nikogo to nie obchodzi, gdyż prowincja nas niewiele obchodzi...
    [​IMG]

    Ktośtam ze sobą wojuje, potem czegoś rząda... To już chyba wolę kupować pastę do zębów (pisałem, że mam nową? Bo mam! Poszła na nią cała pensja... Znowu muszę wrócić do showbussinessu :()
    [​IMG]

    [​IMG]

    A wszystko to jest nieważne, odchodzi w blask, gdyż Cesarz rozkazał budowę piechoty górskiej, która miała bronić gór Brunei przed kapitalistami.
    [​IMG]

    Góry Brunei na mapie oraz obraz autorstwa mammixa "Inspekcja gór przez Cesarza". Zwróćcie uwagę na nierówność rąk władcy, co symbolizuje chaos na świecie.
    [​IMG]
    Tymczasem naukowcy Brunei wymyślili więcej okrętów. Potem postanowili okładać się łańcuchami, aby wytworzyć reakcję i mieć atom.
    [​IMG]

    Wynaleźli jedynie magnetron wnękowy. (sprowadzili magnetron z zachodu i przypadkiem zrobili wnękę. na to poszedł cały budżet Brunei.)
    [​IMG]

    W komnacie Cesarza Brunei:
    Sleeper: Panie, dziś powinniśmy się zdecydować, kogo poprzeć w wojnie! Ta decyzja może zmienić losy świata!!
    [​IMG]
    Wiekopomna decyzja, Brunei zyskuje 5 stali od Filipin, którą może przerobić na więcej korniszonów. Mniam.

    Co więcej, Cesarz zarządził, aby wojska wznieciły kusz (a masz, imperialistyczny świecie!) poprzez spacer wokoło Imperium.
    [​IMG]

    Obraz mammixa, "Spacer Armii po Brunei". Zwróćcie uwagę na nierówne ręce Cesarza, co symbolizuje brak chaosu na świecie po decyzji Brunei.
    [​IMG]

    A lotnictwo pojechało po stal do Filipin.
    [​IMG]

    Tymczasem, w Londynie:
    Anglik: Brunei nie wypowiedziało nam wojny!
    Szkot: Hura!
    Walijczyk: I tak mamy to w *****!
    [​IMG]

    Tymczasem, w Brunei:
    Cesarz: Ups.
    [​IMG]

    Cesarz: Nie jest dobrze.
    [​IMG]
    [​IMG]

    Sleeper: Panie, i co teraz?
    Cesarz: Hm, może wyjdziemy z pałacu i wejdziemy?
    [​IMG]
    [​IMG]

    Sleeper: Ale fart.
    [​IMG]
    [​IMG]
    ---
    sejw:
    http://www.speedyshare.com/439336478.html

    Czyszczę i zamykam.

    Dżemik

     
  13. Krakau

    Krakau Ten, o Którym mówią Księgi

    Powrót AARa

    Odcinek XI

    [​IMG]

    <Chłop111>Panie, zrzucili nam nucke'a na prowa
    <Cesarz TROCKI2>Nie gadajcie nam tu głupstw, nuki istnieją tylko w bajkach. Towarzyszu Toril! Proszę sprawdzić ta informacje.
    <Toril>Tak jest, towarzyszu cesarzu

    [​IMG]

    Toril podróżował dzień i noc, przebywał niestrudzenie piaski pustyń, przedzierał się przez ogromne góry, płynął statkami przez rozległe morza, spotykał ludzi różnych ras: białej, czarnej, żółtej, zielonej, różowej i koloru majtkowego. Jego wielka wyprawa trwała do czasu, gdy w skończyły się grzybki halucynogenne. Wtedy zrozumiał, że musi nareszcie pojechać na zleconą misje. Trafił do wsi Gjohifbjkuvg i napotkał naocznego świadka zdarzenia:
    <Toril>Podobno to spadło na dach Pana stodoły?
    <Irkuck>Najpierw my nie wiedzieli kaj to wylądowało, ale potem cała wieś zaceła sukać to my znaleźli.
    <Toril>To wprost nieprawdopodobne to co Pan mówi. Niech Pan kontynuuje.
    <Irkuck>W pewnym momencie to tak normalnie pierdykło, że to taki łysk pieroński był. I wtedy jo lecę do stodoły sprawdzić czy mi ciugnik czasami samozapłonu nie dostoł. Patrzę, a tu wszystko w studole w porządku. Potem przyjechała straż wiejska i zaczęli my szukać. Potem my znaleźli jok na dachu leżało. To my wzięli, rozkręcili to i Józek z Antkiem spróbowali co to jest tyn biały proszek co w środku był. Potem Antek do mnie dzwonił, powiedzioł, że se pierdnął i z Paryża do mnie telefonuje. To my, żeby więcej takich problemów nie było, wzięli tyn pocisk, nastawili dobrą godzinę na tym zegarku co tam był i wsadzili na ten statek co to odpływoł „Prins of Łales”
    <Toril>Dzinkuje...tfu... Dziękuję za informacje
    <Irkuck>A jo nie dzinkuje, bo mi nie zapłaciliście. Tak to wyzyskują brunejskiego chłopa. Idę traktorami drogi grodzić.

    [​IMG]

    Krakau, Ober i Alojz obudzili się po suto zakrapianej imprezie
    <Krakau>Wstajemy?
    <Alojz>Nie
    <Ober>Nie
    <Krakau>Ino żartowałem. Albo rzucę monetą. Jak wypadnie orzeł to śpimy dalej, reszka, dzwonimy po pizzę, a potem śpimy dalej, jak stanie na sztorc to robimy śniadanie i śpimy dalej, a jak zawiśnie w powietrzu to idziemy do cesarza.
    <Alojz>Jakieś arabskie napisy tylko są na tej monecie. To orzeł czy reszka?
    <Ober> Ja tam jestem niezależny od pieniędzy i śpię dalej.
    <Alojz>Chlopoki a co my wczoraj pili?
    <Sleeper>Jabcoka
    <Alojz>Co?
    <Sleeper>Muchozola
    <Alojz>Co:?::?:
    <Sleeper>Mózgo****
    <Alojz>Co:?::?::!::!: ***?
    <Sleeper>Etanol rozcieńczany z wodą o smaku jabłkowym
    <Krakau>A zauważyliście, że wszystkie nazwy alkoholi kończą się na -ol?
    <Alojz>Etanol
    <Sleeper>Butanol
    <Ober>Jabol
    <Krakau>Patrzcie wygrałem małe Laysy, bo w tej pizzy był kupon
    <Sleeper>Ten to ma szczęście Mi się tylko laptopy trafiaja.
    <Alojz>A my mieliśmy ten projekt budżetu zrobić na wczoraj? Krakau, policz.
    <Krakau>Nieporachuje

    Severian: Ost za obrażanie użytkownika. Bardziej elegancko byłoby napisać „Nie teraz, Panowie”

    <Sleeper>Cholera!!!11One1! Powiesza mnie za to! Miałem przygotować dla cesarza scenariusz programu telewizyjnego „Gotuj z władcą".
    <Krakau>To może być, trzymaj

    [​IMG]

    Gotuj z cesarzem

    [​IMG]

    Dzień dobry!
    Dzisiaj pokażemy jak wciągać oranżadę w proszku.
    Kupujesz oranżadę w proszku, kolor dowolny.
    2. Otwierasz opakowanie.
    3. Wysypujesz zawartość na ręke lub nie, to w końcu demokatyczny kraj? Możesz wysypac to gdzie chcesz! Nie musisz na ręke, ale w ten sposób zrobisz to lepiej. (Nauczyłem się takiego psychologicznego myku. Nie powinno się mówić ludziom, że robią coś źle, tylko pokazać jak zrobić to lepiej.)
    4.Wciągasz do nosa.
    WARNING:
    Jeśli masz katar lub nurkujesz na dużej głębokości jednocześnie wytwarzając lub konsumując prochy Kraka zrobią Ci się takie fajne bąbelki w nosie. Autor przepisu nie odpowiada za to, że ty się od tego uzależnisz. Aha i jeszcze jedno: E 102 Tartrazyna barwnik azowy (barwa cytrynowo-żółta, produkcja syntetyczna). Występuje w produktach: oranżada w proszku, sztuczny miód. Silne reakcje alergiczne, napady duszności u astmatyków, pokrzywka, biegunki.

    <Reżyser>Koniec programu
    Pięć minut później
    <Chlop111>Panie carze, bo mi wszystkie oranżady w proszku ludzie wykupili.
    <Cesarz TROCKI2>Zwiększyć produkcje 5 razy i obłożyć podatkiem 80%. Dostaniemy wtedy dużo zapa jako podatki.

    [​IMG]
     
  14. Ober

    Ober Ten, o Którym mówią Księgi

    Lol, czyli bardzo wulgarna ***** reanimacja Brunei.

    To znaczy, ultranudna reaktywacja AARa pod tytułem Bróne Yi. Nie spodziewajcie się czegoś odkrywczego, ja tylko przedłużam dynastię. To będzie takie bezsensownie wulgarne, że macie pytać o co tu właściwie chodzi.
    To ma być festiwal wulgarnych słów i bezsensownych epitetów, po których ktokolwiek napisze cokolwiek mądrego.




    ALE DOBRA LAĆ NA TO PRZEJDŹMY DO AKCJI LOL!!!





    Bili biednego Obera jeszcze przez trzy dni. Udało mu się uciec pod most na granicy z UK, gdzie wpadł w agonię. Agoniował się tam bardzo długo, ale nie umierał.

    [​IMG]

    To jednak nie jest ważne! WY *****! UDAŁO SIĘ ZDOBYĆ KUCZIIIIIIINGGG!!!!!!!! FAKT, ŻE POTEM GO ODBILI HOLENDRZOWIE ALE CO TAM! Wielkie zwycięstwo!!!!!!!!!!!!!!!!

    Podpisanie Aliansu z Hitlerem było sukcesem Piratów. Na czas tego odcinka pochowali się do portów, żeby pić z tego okazji za****sty alkohol.
    Postanowiono też mobilizować ludzi. Ruszył plan tworzenia nindżów masowych, każdy dostawał miecz i fajny kombinezon roboczy. Jednostki nindżów były dowodzone przez jednego Kukłego(fr. Quque - nie ma takiego słowa), takoż masy były gotowe do obcinania mordów i bycia krwiożerczymi, tymbardziejże na południe od Brunei pojawili się Holenderowie.

    [​IMG]

    Zaatakowali Brunei cztery razy. Za każdym razem pojawiał się komunikat VICTORY i zwycięstwo. W międzyczasie, w momencie utraty Kuczingu zajeliśmy Vesseltown (czy tam żesetałn), i tamteż na pierwsze spotkanie spotkanie wybrali wybrali nindżowie się.

    [​IMG]



    W ten oto sposób Brunei się rozwijało się.
    TUTAJ JEST SEJW MOCY!



    ________
    Kóniec.
    *****, wiem, że to nie ma sensu, ale jakoś przynajmniej Brunei idzie do przodu - następny człowiek niech zabije Borneo i dopisze troche Manpałki ;)
     
  15. Krakau

    Krakau Ten, o Którym mówią Księgi

    Słaby odcinek

    [​IMG]

    Gdy rodzice Obera wrócili do domu, nie zauważyli z początku nic dziwnego. Zza drzwi pokoju syna było słychać tylko codzienne stukanie w klawiaturę. Pół godziny później mama krzyknęła: -Ober,obiad! Chwilę później usłyszeli tupot ciężkich butów, po chwili zaś zobaczyli ogolonego na zero młodzieńca w koszulce z Adolfem Hitlerem. Po jakimś czasie rozpoznali w nim swojego syna. Wzniósł on rękę w salucie rzymskim i krzyknął gromkie „Heil Hitler!” Zrozpaczona oberowa mama powiedziała: -Synku, wiemy, że jest wolność słowa, ale mamy prawo interesować się Twoimi poglądami. Czytałeś „Najwyższy Czas!”, byłeś liberalnym konserwatystą, a o nazizmie mówiłeś z pogardą jako o odmianie znienawidzonego lewactwa. Co się stało? Na jakiś czas zapadła cisza, po zjedzeniu obiadu, Ober zamknął się w pokoju. Rodzice usłyszeli głośną muzykę, nie zdziwili się, gdyż syn lubił ostry rock, ale słowa ich przeraziły. „Nadszedł Czas Rasowej Dominacji, Biała Pięść W Imieniu Naszej Nacji, Krew Za Krew Od Dziś Już Na Zawsze, Thora Młot Combat Adolf Hitler” Rodzice zaczęli rozpaczliwie szukać odpowiedzi na dręczące ich pytanie. W końcu zrozumieli. Ich syna opętał Janusz Korwin-Mikke.

    [​IMG]
    Plakat maknięty przez obera

    [​IMG]

    <Sleeper> Cesarzu, nudzi mi się. Pieprznijmy sobie seryjkę w karty.
    <Imperator TROCKI 2> Kolekcjonerskie czy zwykłe?
    <Sleeper> Kolekcjonerskie. „Duel Masterz” albo „Jugiło”
    <Imperator TROCKI 2> Ja ma tylko z kolekcji „Polscy politycy”
    <Sleeper> Aha, czyli polskie, też dobre.
    <Imperator TROCKI 2> Nie polskie. Made in China.
    <Sleeper> Zaczynasz
    <Imperator TROCKI 2> To na początek Lechosław Gesiński!

    [​IMG]

    <Sleeper> O nie on jest zbyt za****sty. Ja mam tylko Lepperasa. Idź! Wybieram Cię!

    [​IMG]

    <Imperator TROCKI 2> Takiś cwany, co? Niszczę Ci 5% poparcia społecznego i przyzywam Wojciecha Spawacza Joruzelskiego.
    <Sleeper> Ej nie powinieneś przyzywać komunisty obok opozycjonisty.
    <Lord Wszystkich Viader> Nobody cares.
    <Imperator TROCKI 2> A co mi zrobisz :p!
    <Sleeper> A to przyzywam Janka Kurtkę i używam spella „Fałszowanie teczek” i dwóch spelli „Lustracja”. Za pomocą Leppera niszczę Ci poparcie społeczne. I win !!!!1One!1! ZOMGLOL

    [​IMG]

    <Imperator TROCKI 2> Mission failed.
    <Lord Wszystkich Viader> Nobody expect
    <Szymikk> All your base are belong us.

    [​IMG]

    W Bandar Sru Bagwan otwarto nowa bibliotekę. Niestety nie spowodowało to dodania jeszcze jednego punktu PP. Szkoda, bo Jaśnie Oświecony Minister Spraw Zagranicznych Krakau „Cracky” Krakowski chciał tego.

    <Alojz> Witam, kolegę ministra
    <Krakau>Witam, kolegę płemiera
    <Alojz> Przyszedłem kupić jakieś książki do Wielkiej Biblioteki Bruneji. Na początku chciałbym się zapytać o jakieś powieści.
    <Krakau> O tu mamy dosyć bogaty wybór. Przede wszystkim „Romeo i Julia” Szekspira. Niezwykła opowieść o dwóch chorych psychicznie osobach, które popełniły samobójstwo z miłości. Mamy też wspaniałą powieść Romana Giertycha pt.: „Roman i Julian- historia prawdziwa”. Świetny historyk, mistrz dziennikarstwa śledczego, pan Giertych wyśledzikował, iż tak naprawdę ten dramat w pierwotnej wersji dotyczył miłości dwóch pedałów... ups, wymsknęło się, miało być: gejów do Szekspira. Jest też niesamowita trylogia ”Chłopi” Andrzeja Leppera. Jej części to: „Wiosna”, „Lato” i „Wybory”. Musi Pan też zwrócić uwagę na „Dziady” Mickiewicza z niesamowitym wstępem Kaczyńskiego, który opisuje sytuacje szczurów uciekających z partii...
    <Alojz>A coś z gatunków poradników?
    <Krakau>Tutaj wybór jest równie rozległy. Podróżnicze czy o zdrowiu fizycznym?
    <Alojz>Podróżnicze
    <Krakau>Dwie książki Adolfa Hitlera: „Mein Kamp” o campingach i „Moje boje” o żegludze przybrzeżnej. Te dzieła są wręcz rozchwytywane. Chociaż „Kapitan” Marksa i Engelsa to również ciekawe dzieło o statkach i okrętach.
    <Alojz>Jak admirał Sevehian przyjdzie to je wypożyczy. Daj „Kapitana” i „Moje Boje”. A coś o kulturze?
    <Krakau>O kulturystyce mam sporo. „Siłaczka” Żeromskiego dla kobiet. A dla mężczyzn „Mein Kampf” Hitlera, świetna pozycja o sztukach walki. Jest też książeczka Indianina Eltora Byczkowskiego „Jak się zapakować” czy też „Jak kogoś zapiąć, gdy się ma duże mięśnie?”. Dosyć ciekawą pozycją jest „Co zrobić” Lenina z przedmowa Ferdynanda Kiepskiego „Żeby się nie narobić”
    <Alojz>Ady doj mi to wszystko, bydzie dużo czytanio.
    <Krakau> Oki należy się 500 simoleonów.
    <Alojz> masz, dostaniesz też kupony na jedzenie do BUŁy
    <Krakau> O super, kartki żywnościowe na bułki

    [​IMG]
    Reklama sponsorowana

    Alojz wychodzi i ze złowieszczym chichotem pod nosem szepcze: Wszystkim, ale Krakowi nie mówiłem żeby tam nie jeść. Parszywy wyzyskiwacz klasy robotniczej.

    [​IMG]
    Trzeba kliknąć, aby sciągnć save'a

    ----------------
    Podobają się karty? Wiem, ze słabe, ale to jest po to, aby Was zmotywować do robienia lepszych.
     
  16. Krakau

    Krakau Ten, o Którym mówią Księgi

    [​IMG]

    Dzień dobry, witam państwa, rozpoczynamy wiadomości z kraju i ze świata.
    Ulicami Bandar Seri Bagwan przeszła parada 4.000.000 onanistów z całego kraju. Żądali zrównania ich praw z małżeństwami heteroseksualnymi: przyznania onaniście prawa do małżeństwa z samym sobą, a także prawa dziedziczenia i odwiedzin samego siebie w szpitalu, możliwości adopcji dzieci, zwolnienia usług internetowych z podatku VAT, reaktywacji kultowego pisma "Sex Donosiciel", zaprzestania dofinansowania przez państwo produkcji prezerwatyw, które jak wyjaśnił przewodniczący stowarzyszenia, są bezużyteczne dla onanistów, zrównania w terminologii medycznej aktu samogwałtu ze stosunkiem seksualnym, sfinansowania przez władze "Kampanii Przeciwko Ignorancji", która miała uświadomić społeczeństwo, że onanizm jest taką samą orientacją seksualną jak inne.

    Ogłoszony niedawno przetarg na zakup stoczni niemieckich w Gdańsku i Szczecinie został zakończony. Wygrało konsorcjum East Coast Somalia Pirates Corporation notowane na giełdzie w Mogadiszu. Od dzisiaj wszystkie wyprodukowane w tych stoczniach statki i okręty będą przechodzić przeglądy techniczne w renomowanych ośrodkach kontrolerskich na Morzu Czerwonym. Konsorcjum co roku przeznacza spore sumy na pomoc żywnościową. głodującym somalijskim marynarzom. W przetargu brało udział także krajowe przedsiębiorstwo jednak suma przez nie zaproponowana była zbyt mała. Na ten temat wypowie się Szef Sztabu Generalnego:
    <MalyXXL>To niewątpliwie wielki sukces moralny z naszej strony. Świadczy to o naszej pozycji i wspaniałych relacjach z niemieckim sojusznikiem. To, że nie kupiliśmy tych stoczni świadczy o naszych świetnych umiejętnościach dyplomatycznych i altruistycznej postawie. Zakup ich wiązałby się ze znacznym zubożeniem Afrykanów i głodem wśród nich. Gdy rozmawiałem z wodzem tej spółki dostrzegłem w jego oczach duszę paternalautokraty. To mały krok dla nas, ale wielki sukces w budowie Nowego Porządku Świata.

    [video=youtube;7QDv4sYwjO0]http://www.youtube.com/watch?v=7QDv4sYwjO0[/video]

    W Polsce ustanowiono nowy dzień świąteczny. Od dzisiaj w dniu urodzin Lwa Rywina będzie obchodzony Dzień Komisji Śledczych. Nie będzie on dniem wolnym od pracy, ale zebrano już 25000 podpisów po petycją o zakaz pracy w tym dniu. Lobby hazardowe protestuje przeciwko temu, gdyż powinno się je obchodzić w imieniny Rycha, Mira i Grzesia (30 lutego).

    [​IMG]

    WHO ogłosiło światową pandemię grypy chomiczej z powodu trzech zachorowań na to schorzenie w Mali. Jest prawdopodobne, że jeden z zarażonych pasterzy przebywał przez jakiś czas w Kongu. Rząd kongijski zerwał stosunki dyplomatyczne z Mali, gdyż uznał pasterza; „za zagrożenie dla państwowości kongijskiej”. W stan gotowości postawiono również armię. Wszyscy sąsiedzi Mali zamknęli granice i wstrzymali połączenia lotnicze z tym państwem. Z uwagi na protest środowisk homoseksualnym rozważa się zmianę nazwy grypy, gdyż kojarzyła się z Homikami, stowarzyszeniem gejowskim.

    Na szczycie Unii Europejskiej, przeniesiono datę końca świata z 2012 na 2041, gdyż Majowie nie należeli do Unii. Ich kalendarz nie spełniał norm unijnych co do rozmiaru liter w nazwach dni i miesięcy, odpowiedniego pogrupowania dat i porządku chronologicznego.

    Mariusz Pudzianowski jest głównym polskim kandydatem do Literackiej Nagrody Nobla. Jego ukryty talent do pisania wierszy od kilku miesięcy podsycany przez Wisławę Szymborską ujawnił się pół roku temu, gdy wydał on swój pierwszy tomik poezji „Na sterydach”. Ten nieoceniony skarb polskiej literatury nowoczesnej autorstwa gwiazdy sportów walki, zawodów siłaczy i wioślarstwa. Według niepotwierdzonych informacji, które wyciekły ze Sztokholmu Pudzian ma spore szanse na zdobycie nagrody.

    Prymas Brunei został skazany na 5 lat pozbawienia wolności z powodu uczestniczenia w zorganizowanej grupie przestępczej, której celem była dystrybucja wina mszalnego. Jako dowód były nagrania z mszy, na której biskup mówił: „jedzcie i pijcie z tego wszyscy”. Te słowa były dowodem na to, że Kościół w Brunei jest główną przyczyną rosnącego poziomu alkoholizmu.

    A teraz plotki ze świata show businessu. Doda rzuciła Nergala dla swojego nowe chłopaka, znanego polityka i rapera Lecha Kaczyńskiego. Planują w najbliższym czasie nagrać własną płytę. Oto kawałek twórczości nowego narzeczonego znanej piosenkarki:
    Ce Be A, Ce Be eŚ
    tutaj Rychu, a tam Grześ
    A Be Wu, Wu eS I
    weź ustawe napisz mi
    Ka Gie Be, Gie eR U
    tutaj "Bolek", tam Te Wu
    Celebryci, Pe łO Gwiazdy
    tu Miecugow, tam Czarzasty
    tu Olejnik, tam Żakowski
    zatroskani o los Polski!!
    Paradowska Bura Suka
    Jak Ja Kocham Tego Tłuka!!!
    Komorowski Na Drzwiach Leci
    Z Zupkami Dla Biednych Dzieci

    W kuluarach mówi się, że Kaczyński będzie głównym konkurentem Leszka Bubla:
    [video=youtube;I1IJzJH9aYk]http://www.youtube.com/watch?v=I1IJzJH9aYk[/video]
    i Tomasza Niecika:
    [video=youtube;HhDUMq14Plg]http://www.youtube.com/watch?v=HhDUMq14Plg[/video]
    Kto zostanie reprezentantem Polski w Eurowizji? Z pewnością eliminacje będą bardzo ciekawe.
    [​IMG]

    Wiadomości sportowe: Polska przegrała sparing z reprezentacją Watykanu 0:3. Papież przed meczem ostrzegł naszych graczy, że każdy kto strzeli bramkę jego drużynie zostanie obłożony ekskomuniką. Jednak Polakom nie trzeba było tego mówić. I tak nie strzeliliby żadnego gola. Hat-trickiem popisał się Maciej Żurawski, który strzelił trzy gole samobójcze. To jest jeden z ostatnich testów Polaków przed wielkim turniejem o Puchar Króla Somalibandu. Mecz towarzyski z Watykanem został zorganizowany przez działaczy PZPN, którzy chcieli zobaczyć Bazylikę Świętego Piotra i zwiedzić Radio Watykańskie.

    [​IMG]

    A teraz wiadomości ze świata nauki. Nasz najlepszy tech team: Prorocy Ateizmu wyhodował roślinne spaghetti, którego uprawianie spowoduje spadek zapotrzebowania na pokarm dla naszej armii. Ta roślina jest niezwykle wydajna. Owocuje trzy razy do roku.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    Czyszczę i zamykam.

    Dżemik

     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie