CK2 - Zawieszanie się lub wywalanie gry - wątek zbiorczy

Temat na forum 'CK II - Pomocy!' rozpoczęty przez Ouragan, 3 Marzec 2012.

  1. Ouragan

    Ouragan Aktywny User

    Gdy wybieram zakładke save games. Wywala mnie z gry. Miał ktoś podobny problem?

    EDIT:

    Ok. Coś sie zwaliło w plikach sejw. Utraciłem całą gre :( Po wywaleniu wszystkich plików sejw działa bez problemu... :(
     
  2. huberator

    huberator Nowy

    masz te sejwy jeszcze ktore bys chcial grac dalej ?
    wsadź je z powrotem i po problemie
     
  3. Erevik

    Erevik Aktywny User

    Tylko, że dopóki ich nie wywalił to mu nie mógł wbić na save games -_- Spróbuj wywalac pojedynczo. Może tylko jeden save jest uszkodzony.
     
  4. Zawiesza się gra

    Witam. Kupiłem spolszczoną grę Cenegi (dotarła dzisiaj). Co chwilę zawiesza mi się gra co mogę z tym zrobić?Gram na najnowszym patchu.
     
  5. Hyppio

    Hyppio Aktywny User

    Mówiąc zawiesza Ci się masz na myśli nagłe zatrzymanie obrazu nie możność zrobienia niczego i muzykę tylko w tle ?
     
  6. Gram bez dźwięku ,ale zawiesza mi się dosłownie wysztko, nie mogę zminimalizować gry ani jej wyłączyć.
     
  7. Andrzej2

    Andrzej2 Znany Wszystkim

    Może nie spełniasz wymagań sprzętowych?
     
  8. Taher

    Taher Nowy

    Wersja steamowa nie działa z 1.05, pewnie Cenega też nie spolszczyła nowych tekstów, przez co gdy ma wyskoczyć nowy tekst to gra się zawiesza. Mam identyczne objawy jak autor tematu. Cóż, pozostaje gra na angielskiej wersji przynajmniej, aż komuś zachce się spolszczyć nowe dialogi
     
  9. Hyppio

    Hyppio Aktywny User

    Jak dla mnie Cenega to zapluty karzeł reakcji, nie chce im się spolszczyć nawet kilku nowych dialogów. Ot obraz nędzy i rozpaczy.
     
  10. Szkoda , a co musze zrobić ,aby powrócić do wersji 1.04? Gram poprzez steama.
     
  11. Erevik

    Erevik Aktywny User

    Jeżeli nie skopiowałeś tamej gry (bodajże można) to innymi słowy "Witaj w czterech literach". Sam siebie też tak uwaliłem, więc sam nie jesteś;)
     
  12. Konserw

    Konserw Ten, o Którym mówią Księgi

    jea - steam sucks :p wiem, bo sam kiedyś przez przypadek sobie zepsułem wersję i już nie mogłem skończyć kampanii
     
  13. Shinodus

    Shinodus Nowy

    Mam identyczny problem, tylko że nie mogę go w dalszym ciągu rozwiązać. Konkretnie nie mogę zmienić języka gry na angielski. Przełączyłem na angielski we właściwościach (w oknie steama), ale w grze zostały polskie napisy. Kiedy próbuje je zmienić w opcjach, już wewnątrz samej gry to gra się wiesza. Czy ktoś wie w jaki sposób powrócić do pełnej angielskiej wersji (próbowałem reinstalacji, ale to nic nie dało) ??
     
  14. Taher

    Taher Nowy

    Nie zmieniaj języka w steamie. Wejdź po prostu w ustawienia, zmień na angielskie, wyłącz i włącz grę i będzie po angielsku.
     
  15. czakos

    czakos Nowy

    Wyłącza sie w mp

    Witam gram z kolegą po lanie i po około 3 latach gra się sama wyłącza u kolegi. Nie wiem co z tym zrobić. Może pliki log coś pomogą, jeśli tak mogę je wysłać.
     
  16. Konserw

    Konserw Ten, o Którym mówią Księgi

    wrzuć je na www.wklej.org czy coś takiego i daj tu linki. Nie jesteśmy wróżkami. Podaj jeszcze wersję gry.
     
  17. czakos

    czakos Nowy

  18. urich

    urich Ten, o Którym mówią Księgi

    Ban nadciąga :D

    Upomnienie za spam.
    Zoor
     
  19. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Polecałbym spatchować grę. Steam powinien Ci go pobrać automatycznie jak nie wyłączyłeś tej opcji, na Gamersgate jest w folderze z patchami.
     
  20. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    OIprócz powyższych metod, w każdej grze Paradox, można też pobrać najnowszego patcha z lauchera.
     
  21. czakos

    czakos Nowy

    Z patchami próbowałem i dalej nie chce współpracować. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem?
     
  22. legoras

    legoras User

    Pytanie, "fix" wyszedł już czy nie?
    W CK nie gram już "ruski rok"(czekam na DLC z 1.06), więc jestem nie w temacie odnośnie fixa bo gra nie ruszana.
     
  23. Erevik

    Erevik Aktywny User

    Obecnie mi PL chodzi bez zarzutów, a zagrałem 40 lat i tylko raz natknąłem się na nieprzetłumaczony tekst, a i to dzięki temu, że opętańczo wciskałem klawisze.
     
  24. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Jak chcesz grać w CK2 na najnowszym patchu lub nadchodzącym DLC to i tak będziesz musiał ustawić sobie w grze język na angielski. Po polsku możesz sobie pograć na najbardziej vaniliowej wersji jaka jest na steam (1.02 bodajże). Biorąc pod uwagę, że najnowszy patch to 1.05g czy coś koło tego to wybór jest prosty.
     
  25. legoras

    legoras User

    Steam jest jednym z pierwszych który ma aktualizacje, nawet na forum CK pisze "The Steam version should be up in a few hours." odnośnie 1.05g (napisane 18 maja)

    Napisałem do cenegi (ponad tydzień temu i ledwo co wiadomość dostałem - to się nazywa szybka odpowiedź :faraon:)
    według odpowiedzi, "fix" do polskiej wersji z steama jest, i trzeba dać integracje plików steam aby ją pobrało.

    Mam nadzieje że koleś z cenegi w bambuko mnie nie robił, bo dopisał że jeżeli nadal będzie nadal błąd to trzeba wysłać mu zdjęcie z błędem (a to pokazuje iż osoba która do mnie pisała NIE MA KOMPLETNIE POJĘCIA o problemach z PL wersją, bo żadnego błędu/logu nie ma tylko gra się wiesza na amen).
    Może kiedyś tam sprawdzę jak będe mieć czas, info przekazuje jakby komuś gra się wieszała nadal.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie