Crónicas de Barcelona [CK2]

Temat na forum 'CK II - AARy' rozpoczęty przez ers, 10 Maj 2017.

  1. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    Ostatnia edycja: 22 Maj 2017
  2. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi



    "Pamiętniki" autorstwa Opata Guy'a "Czarnego" z Cuix.
     
    Ostatnia edycja: 17 Maj 2017
    Piterdaw i casanunda lubią to.
  3. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    "Zapiski żywota mego" autorstwa Króla Barcelony Guillaume "Bezsilnego"
     
    Ostatnia edycja: 19 Maj 2017
  4. Laveris de Navarro

    Laveris de Navarro Ten, o Którym mówią Księgi

    Ojej, nowa żona z Intrygami na 16. Wyczuwam sporo dziwnych wypadków śmiertelnych na dworze :D
     
  5. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    Nie za bardzo. Za dużo nie porobiła, tylko była bo była. Zresztą i tak siedziała u siebie - jej księstwo jest częścią Lotaryngii. Mały spoiler - dała mi drugiego żywego syna i po śmierci on otrzymał część tytułów i ogłosił swą niezależność. Obecnie zastanawiam się czy go ruszać teraz, czy jak Marguerita umrze, a on przejmie Delfinat? Cóż jeśli nie Errard to jego syn na pewno się upomni o co najmniej jeden tytuł.
     
  6. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    "Zapiski żywota mego" autorstwa Króla Barcelony Guillaume "Bezsilnego"

     
    Ostatnia edycja: 22 Maj 2017
  7. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    Ech… Chyba kolejna nie dokończona praca będzie. Wgrałem trochę i cała konwencję wraz z tytułem szlak trafił jak Barcelonę dostał wraz z Akwitania młodszy braszka. Gdybym nie grał na ironmanie to bym się konsola przerzucił na niego, ale tak się nie da.
     
  8. Laveris de Navarro

    Laveris de Navarro Ten, o Którym mówią Księgi

    Czyli... przegrałeś? :D
     
  9. de Mont Salvy

    de Mont Salvy Ten, o Którym mówią Księgi

    A to zwyczajnie nie można odebrać Barcelony braciszkowi? Ot, uzurpator na tronie to się go usunęło i zachowało ciągłość. ;)
     
    moskal lubi to.
  10. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    No problem na tym, że nie dostałem praw do Barcelony, nie wiadomo jak długo zejdzie kanclerzowi. A na tego co na barcelonie siedzi się nie przełącze, bo ironman mi nie pozwala. Mógł zedytować save, bo mam na dydku, ale jest skompresowany.
     
  11. tjord

    tjord Nowy

    Umm... co to za pomysł, grać rozgrywkę AARowa na ironmanie? To jakby prosić sie o podobne problemy :>
     
  12. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    Za bardzo ciągnie mnie do konsoli. Ale w nowym projekcie już tak nie zrobię.
     
  13. de Mont Salvy

    de Mont Salvy Ten, o Którym mówią Księgi

    Zabić się go nie da? Dziedziczenie i po problemie.
     
  14. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    Po nim dziedziczy kilku jego synów. Za nim mi spiski na wszystkich się udadzą…
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie