Czy Windows 8 jest gorszy od siódemki?

Temat na forum 'Hyde Park' rozpoczęty przez Knight_in_Fire, 12 Maj 2013.

  1. Knight_in_Fire

    Knight_in_Fire Ten, o Którym mówią Księgi

    Proste pytanie, bazujące na stwierdzeniu Yappersa7 na komentarzach pod poniższym filmem.

    http://www.youtube.com/watch?v=lITott75L4o

    Kolejne pytanie: Czy w przyszłości mamy się takich zrzynek spodziewać więcej, jeśli miałoby się dążyć do unifikowania OS komputerowych z komórkowymi?
     
  2. jan127

    jan127 Nowy

    Według mnie Windows 8 ma trudny interfejs w obsłudze. Żeby wyłączyć komputer trzeba wykonać dwa czynności, najpierw się wylogować a następnie wyłączyć komputer. Dla kogoś kto jest przyzwyczajony do tradycyjnych rozwiązań z wcześniejszych wersji nie polecam. Firma Microsoft łącząc interfejsy w mobilnych i komputerowych urządzeniach przeprowadziła rewolucję nie koniecznie udaną. Android jako system bazujący na Linuxie ma swój własny interfejs dla komórek i myślę że to się nie zmieni
     
  3. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek


    eeee... serio? Ja jakoś wyłączam komputer na ósemce z poziomu przycisku Start :p
     
    Ostatnia edycja: 18 Grudzień 2014
  4. kubek88

    kubek88 Znany Wszystkim

    Jan127 ściągnij aktualizacje i zainstaluj 8.1. Będziesz mógł wyłączyć jednym kliknięciem.
     
  5. R3fr3Sh

    R3fr3Sh Znany Wszystkim

    Z tego co wiem windows 8 to śmieć, ale za to windows 8.1 nie jest w niczym gorszy od 7.
     
  6. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Windows 8 też niczym się od siódemki nie różnił nie licząc tego, że jest szybszy i lepiej zoptymalizowany.
     
  7. Legend

    Legend リヴェン

    Miałem 7, miałem 8.0 Pro, teraz mam 8.1 Pro.
    Jedyna znacząca różnica to ten dotykowy interfejs, idzie się przyzwyczaić. System nie ma problemów ze stablinością i nie jest też tragiczny pod względem optymalizacji wydajnościowej. Używam odkąd tylko wyszedł i sam w sobie w niczym mi nie przeszakadza. Pare rzeczy może dało się zrobić lepiej, kilka nie do końca mi odpowiada, ale przypuszczam, że gdyby mi się chciało to zoptymalizowałbym go do swojego gustu bez kłopotu, tyle, że mi się nie chce.
    Jeżeli jakieś księżniczki mają problem z tym, że trzeba użyć do czegoś 2 klawiszy/3 kliknięć albo przerasta je przejechanie myszką w prawy górny róg ekranu by wyświetlić wyszukiwarkę to radzę zastanowić się nad sobą w przerwach między jedzeniem kawioru a degustacją wina, a nie psioczyć na system.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie