"Czysty spontan"- aar multi Milki i Simonersa

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Simoners, 17 Lipiec 2011.

?

Gra ma być?

  1. normalna

    0 głos(y/ów)
    0,0%
  2. fabularna

    0 głos(y/ów)
    0,0%
Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Od dłuższego czasu wraz z Milką chcieliśmy rozegrać aar'a w multiplayerze. Po pewnym czasie ucichło jednak niedawno sobie o tym przypomniałem i po wstępnych ustaleniach Milka zgodził się na grę w multi. Gramy z mobami i zwierzętami z tego co Milka mówił nie większych lagów. Wpadłem wtedy na pomysł aby gościnnie zapraszać ludzi którzy przez 1 odcinek pozostawiliby ślad po sobie oraz odwalali za nas część roboty :D.

    Jak na razie graliśmy tylko raz i to najprawdopodobniej starczy na 1 odcinek (jednak o to pytajcie się Milki bo to on nagrywa, a ja hostuję)

    Jest też możliwość zrobienia fabuły i odgrywania chińczyka i pachołka którzy... (coś wymyślę żeby było w miarę ciekawie. Z resztą dodam ankietę czy ma być spontan czy fabuła.

    Zainteresowani gościnnym występem niech piszą w tym wątku albo na pw do mnie bądź Milki.​
     
  2. wiktorx10

    wiktorx10 Aktywny User

    ja chciałbym wstąpić
     
  3. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Trzeba mieć działający mikrofon ale to i tak nie gwarantuje wystąpienia :D

    To wszystko zależy czy będzie pasowało i czy to będzie fabuła czy nie
     
  4. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Dobra filmy właśnie obrabiam. Sorry za słabą jakoś głosu zwłaszcza Simoners'a ale pierwszy raz nagrywałem dwa głosy na raz i jeszcze dobrze nie wiem co i jak tak więc to będzie raczej odcinek próbny:p niż konkretne jakieś zapiski naszych poczynań:D

    Chciałem tez rozpisać jakiś mały konkursik na czołówkę naszych poczynań. Jeśli ktoś ma pomysł i wie jak go zrealizować to proszę się do mnie zgłosić ja chętnie coś pomogę Simoners pewnie też:) najlepszy pomysł (o ile w ogóle ktoś nadeśle jakiś:p) dostąpi zaszczytu bycia czołówką naszych odcinków:D
     
  5. Peeguła

    Peeguła Ten, o Którym mówią Księgi

    Zrób film, jak rozwalacie klocki, wybucha tnt, atakują kripery, a na tło wstaw motyw muzyczny z pierwszych pałer rendżersów.
     
  6. ziom14PL

    ziom14PL Zbanowany

    Ken aj dżojn?

    Podpisane
    Generalny inspektor kolejek i redstołna. Uwentualnie Industrial Crafta ;)
     
  7. michall55

    michall55 Znany Wszystkim

    Fajnie :D To ja czekam na odcinki :)
     
  8. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    Fajna byłaby fabuła... Odnośnie pomysłu, świetny, to była tylko kwestia czasu że pojawi się coś takiego u nas na forum. No chyba że nikt prócz mnie nie zna Jjayjokera'owego Let's Playa Minecraft Sezon 2... BTW, jakbyście potrzebowali dodatkowego budowniczego piszcie.
     
  9. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Co powiecie, aby w sierpniu odwiedził was Mhroczny Imperator? Taka przerwa w emeryturze ;)
     
  10. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Dołączyć będzie można (nie wykluczam wybierania osoby poprzez pytania itp) tak więc spokojnie. Być może jak uda się zbudować coś wielkiego to włączę sever już bez mobów i zwierząt i jak ogarnę dodawanie pluginów itp to będzie, ale z czasem zobaczymy.

    Pierwszy taki konkursik to może być to o co Milka prosił. Tak więc mózgi w ruch, a nóż jakąś dodatkową nagrodę wymyślę :)

    @Mathos: takich Gnomkowo JJayJokerowych jest mnóstwo na yt i staramy się nie być jak oni (i jak większość) dlatego nie usłyszycie: Witam z tej strony Simoners i Milka, a to nasz let's play z minecraft w multiplayer. Jednak przyznam, że jest to dzięki mojej pamięci bo Milka już z 3-4 miesiące temu chciał coś takiego zrobić, ale wtedy mało na forum byłem.

    Co do humoru w odcinku pewnie nie ma go wiele i na następny raz postaram się mieć jakieś żarty, głupie odzywki czy popularne teksty, ale ocenicie jak Alpejska Milka doda :D

    Ah no i zapomniałbym: nie spodziewałem się takiego odzewu :)
     
  11. ziom14PL

    ziom14PL Zbanowany

    A Simnoers: na twoje konto w Szwajcarii poszło wpisowe, nie ;)
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie