Flagrante bello - MP AAR

Temat na forum 'EU IV - AAR-y' rozpoczęty przez Tulev, 15 Kwiecień 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Arris

    Arris Nowy

    Dla mnie ostatnia sesja to nie jest zrywanie wszelkich ambicji politycznych i polityki swojego kraju. Końcowe granice mają znaczenie dla mnie i dla satysfakcji z tego co udało się osiągnąć. Gdybym wiedział,że taki wał będzie to powiedz mi, na co mi były te pożyczki, dorabianie tych najemników którzy niepotrzebnie obciążali mi budżet. Mógłbym sobie pobudować wszędzie budynki na maxa. Zamiast tego szykowałem się w tej i poprzedniej sesji do wojny, licząc na odzyskanie swoich core i połączenie swoich ziem w Egipcie z resztą. Takie rozwiązanie tej wojny nie może mi dać żadnej satysfakcji bo dla takich granic mogłem się nie pojawiać i zadowolić stanem kraju po poprzedniej sesji. Gwoździem do trumny było wpuszczenie Saegoto na Hindustan i nie wymuszenie odtworzenia stanu wojny sprzed rehosta wymuszonego głupim trollingiem. Mając dodatkowe wojska po swojej stronie Mughal już nie musiał myśleć o żadnych negocjacjach a prawda jest taka, że w momencie trollingu Hindustan już w tej wojnie nie był.
     
  2. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    Garść mapek:

    Euro-azja (polityczna):
    [​IMG]


    Mapy graczy:

    Europa Centralna:
    [​IMG]

    Europa Zachodnia:
    [​IMG]

    Europa Północna:
    [​IMG]

    Hindustan:
    [​IMG]

    Mughal:
    [​IMG]

    Rzut oka na Ameryki:
    [​IMG]

    Rosja:
    [​IMG]

    Mapki kultur:

    Europa:
    [​IMG]

    Europa i Azja:
    [​IMG]

    Na mapach graczy nie ma Włocha, bo wyszedł zanim zrobiłem screeny :<
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie