Gra przestaje lecieć po jednej godzinie w grze

Temat na forum 'HoI IV - Pomocy!' rozpoczęty przez PierogiiBanany, 8 Maj 2017.

Tags:
  1. Mam duży problem. Chciałem zacząć swoją przygodę w tej grze, ale dziwny bug mi na to nie pozwala. Mianowicie kiedy po wybraniu państwa znajduję się na mapie świata i buduję fabryki szkole dywizji itp to kiedy nastał już czas odpauzować grę to ta leci przez 1 godzinę i się "zatrzymuje". Mogę poruszać kamerą, klikać na jednostki, ale nie mogę ich ruszyć (tego nie może zrobić także si). Próbowałem przyśpieszyć czas, zwolnić, nawalałem w spację, ale nic to nie dało, a kiedy klikam alt+ctrl+delete i klikam "Zakończ proces" to gra się wyłącza od razu bez pokazywania czegoś w stylu "program hearts of iron 4.exe nie odpowiada", a na steamie pokazuje mi się że gra jest uruchomiona. Bardzo proszę o pomoc, bo gra wygląda mi na wartą uwagi.
     
  2. moskal

    moskal Опричник

    Najpierw trzeba sprawdzić czy spełniasz wymagania. ctrl+alt+del wydajność i czy wykorzystanie procesora itp. jest około 100%. Wtedy albo masz za mało pamięci czy mocy obliczeniowej albo coś w tle zużywa ją (np. antywirus, jakiś malware).

    Sprawdź też gra jest pełna - PPM->Właściwości->Pliki lokalne->Sprawdź spójność plików.

    Jak tu i tu jest OK to pewnie jakiś większy syf to zgłoś to na Pplazie - devsi wtedy powinni spróbować ogarnąć co to za bug.
     
  3. Dziękuję. Kompletnie zapomniałem o wymaganiach i oto kolejny raz kiedy przez cholerny 32 bitowy system nie zagram w grę.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie