HOI3 - Patch 1.1

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Virtus, 6 Sierpień 2009.

  1. Virtus

    Virtus Ten, o Którym mówią Księgi

    Jeszcze nie ma gry na półkach a już pojawił się patch o numerku 1.1. Bogaty changelog można zobaczyć tu.
     
  2. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Jak wygląda sprawa patchów??? będą automatycznie przez Steam pobierane czy można pobrać osobno i zainstalować kiedy się chce ???
     
  3. Virtus

    Virtus Ten, o Którym mówią Księgi

    Ze Steamem to nie wiem jak będzie, ale normalnie (wersje nie ze steama) chyba będzie można pobrać automatycznie, domniemuje to po tym że w demie jest folder download. A na pewno będzie można ściągać patch ręcznie.
     
  4. Dżemik

    Dżemik Guest

    Wersja ze Steama ma już mieć zaimplementowaną łątkę.
     
  5. zoolwik

    zoolwik Znany Wszystkim

    Podobno u niektórych patch przyśpieszył grę o 50%
     
  6. doomtrader

    doomtrader Guest

    Czyli można już ściagać grę?
     
  7. Jerzy I

    Jerzy I Znany Wszystkim

    z tego co widze na stronie nadal jest pre order a nie buy napisane. w czasach kiedy gry się ściąga a nie kupuje w sklepach powinni podawać godziny a nie daty premier.
     
  8. doomtrader

    doomtrader Guest

    No właśnie widzę, że jeszcze nie ma ikonki do ściągnięcia.
    A ponośc ruszają na GG o 9:00
     
  9. Premislaus

    Premislaus Smutny clown

    Przeczytałem changelog i nigdzie w nim nic nie widziałem na temat optymalizacji.
     
  10. Virtus

    Virtus Ten, o Którym mówią Księgi

    Patch wydano wcześniej bo ludzie w USA, którzy kupili grę z Amazona zaczęli ją dostawać już 6.08.
     
  11. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Jak to dobrze, że Paradox zawsze wie co schrzanił ;D
     
  12. marcin20000

    marcin20000 Znany Wszystkim

    hm... patrzyłem bardzo pobieżnie , widze , że tylko dziurki połatali ale o optymalizacji chyba sie niezająkneli...(jesli nie zauw. poprawcie:p)
     
  13. Ensis

    Ensis Ten, o Którym mówią Księgi

    Patch 1.1
    <usunięte>

    Patche i hotfixy dostępne są na Paradoxplaza tylko dla zarejestrowanych użytkowników HoI3.

    Pozdrawiam
    Severian

     
  14. PeKs

    PeKs User

  15. Premislaus

    Premislaus Smutny clown

    Ja patche pobieram z launchera gry, więc dziwi mnie to, że dajecie linki.
     
  16. Modes

    Modes Znany Wszystkim

    Czasem szybciej jest pobrac recznie anizeli z launchera. Linki z launchera sa zapewne do serwera paradoxu a on nie ma porownania z rapidshare czy innymi podobnymi serwerami jesli chodzi o mozliwosci transferu.

    Pozatym to jest dobre przyzwyczajenie, ktore owocuje w przypadku bet patchy ktorych nie ma w launcherze.
     
  17. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Czyli niedługo następny patch? :)
     
  18. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    Ciekawe co im z tego wyjdzie.

    Nadal DeI będzie szybsze?
     
  19. malyxxl

    malyxxl Aktywny User

    Mi z launchera pobiera gdzieś trzy razy wolniej niż normalnie.
     
  20. Kwasek_Zul

    Kwasek_Zul Aktywny User

    A skąd już macie grę...
     
  21. Nemesis13

    Nemesis13 User

  22. malyxxl

    malyxxl Aktywny User

    Przedwczoraj była premiera.
     
  23. ELGENERAL

    ELGENERAL User

  24. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Miał być dzisiaj jakiś Hotfixy ??? czy go dowołali panowie z P bo uznali po co się męczyć :D
     
  25. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Jak bedą to wieczorem. Johan cos pisał, że w weekend nie pracują i wyjątkowo sie tym zajęli od wczoraj.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie