[HoI4] Polska by Johan

Temat na forum 'HoI IV - AARy' rozpoczęty przez moskal, 4 Kwiecień 2016.

Tags:
  1. moskal

    moskal Опричник

    Kto to Johan? Każdy chyba wie. Dzisiaj spróbował zagrać Polską. Jak mu poszło? Tłumaczenie czasami luźne, aby oddawało ducha a nie literalność. Oryginał na jego Twitterze

    40 dywizji, ale potrzebuję dużo więcej fabryk, by wyprodukować więcej broni... miejmy nadzieję na wojnę w 38 roku!

    [​IMG]

    Mam poważny deficyt sprzętu odkąd zmieniłem wszystkie dywizje na piechotę...

    [​IMG]

    Moim celem jest aby piechota wspierana była głównie przez myśliwce, zobaczymy czy zadziała...

    [​IMG]

    Wiedza postfactum nr 1 - plan wojenny w 100% skupiony ma być na Niemczech

    [​IMG]

    Niesamowicie dobra wieść!

    [​IMG]

    Brytanio? Dlaczego nei chcesz być mym przyjacielem?

    [​IMG]

    Ten plan jest niezawodny! 22 dywizji aby przekroczyć Odrę, przed połączeniem się z 16 dywizjami maszerującymi przez Śląsk

    [​IMG]

    Myślę, że jestem gotów na wojnę w sierpniu 39!

    [​IMG]

    Cóż, wywiad nie ma dobrych wieści

    [​IMG]

    Wykonałem swe plany przygotowawcze... Zobaczmy czy zadziałają 1 sierpnia

    [​IMG]

    Oh, Wielka Brytania mnie lubi! Więc pora zaczynać!

    [​IMG]

    Uh... Czyżbym, tylko ja zapomniał o granicy z Węgrami?

    [​IMG]

    Ten front ogarnięty miło!

    [​IMG]

    Rozpaczliwe próby utrzymania południowej granicy... 10 dywizji niedoświadczonych rekrutów nie posiada wystarczająco dużo karabinów.

    [​IMG]

    Sytuacja jest rozpaczliwa, nawet jak północ opanowana.

    [​IMG]

    Zachodni sojusznicy odmawiają przyłączenia się do mojej wojny prewencyjnej. Jestem blisko poddania się...

    [​IMG]

    No i się nie udało - poddałem Polskę po 1.5 miesiącach walk

    [​IMG]
     
    cobran i casanunda lubią to.
  2. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Ale przecież Polak i Węgier to dwa bratanki :eek: (jak by co to tutaj powinna być emotikona z płaczącą smutną buzią)
     
    Ostatnia edycja: 4 Kwiecień 2016
  3. moskal

    moskal Опричник

    @cobran - zauważ, że tutaj to Polska jest agresorem. W takim przypadku różne rzeczy mogą zadziałać inaczej (np. zapadni demo-plutokraci nie wypowiedzieli nawet wojny).

    ADD

    Na wieść o tym, że Johan przegrał jeden z beta testerów spróbował rozegrać to lepiej. No i się udało wygrać wrzesień.

    [​IMG]
     
  4. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    mozna gdzies zobaczyc jak to gosc rozegral?
     
  5. moskal

    moskal Опричник

    Nie - tylko screen na twiiterze jest.
     
    casanunda lubi to.
  6. lukigl

    lukigl Znany Wszystkim

    Można wygrać kampanię wrześniową? I jeszcze nie pojawiły się głosy że polska to jedynie flaga dla AI i że to złe i bez sensu? No nie wierzę po prostu
     
  7. de Mont Salvy

    de Mont Salvy Ten, o Którym mówią Księgi

    Pewnie, że można wygrać - dzięki Francji. Tylko po co? To nie gra o polskim wrześniu '39.
     
  8. moskal

    moskal Опричник

    Zobaczymy, czy AI GER będzie ogarniać wojnę z FRA i SOV pomimo egzystencji POL. Jeżeli ogarnie no to wtedy będzie można powiedzieć "Polska nie jest flagą dla AI, aby owe w ogóle mogło się ruszać".
     
  9. lukigl

    lukigl Znany Wszystkim

    Skoro w drzewku focusów niemiec można wybrać drogę ziomkowania się z polską to nie widzę innej możliwość niż to że AI będzie o wiele elastyczniejsze niż w 3 i mniej oskryptowane. Czy to dobrze? Zależy co kto lubi...
     
  10. moskal

    moskal Опричник

    Ja też mam taką nadzieję, jednak zawsze jest ryzyko rozbicia między praxis a teorią (patrz - wczesne HoI3)
     
  11. pawskor

    pawskor Ten, o Którym mówią Księgi

    Sądzę, że dadzą radę ładnie to rozwiązać. Paradox od dawna już zaskakuje rozsądkiem i świetnymi rozwiązaniami w swoich grach. Jeżeli dali Niemcom opcję kumplowania się z Polską, to znaczy, ze ai powinno dawać sobie radę z takim problemem jak Polska po 1940.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie