ile dodatków muszę kupić :)

Temat na forum 'EU IV - Pomocy!' rozpoczęty przez BigMichcio, 21 Kwiecień 2017.

  1. BigMichcio

    BigMichcio User

    Witajcie
    Grałem bardzo długo w EU 3, wcześniej 2. Z dużym opóźnieniem, ale mam ochotę zacząć przygodę z EU4 :). Do tej gry jest w pyte dodatków - jak widzę co pół roku wchodzi dodatek wpływający na grę. Pytanie moje mocno - czy aby cieszyć się najnowszą wersją gry, ze wszystkimi zmianami co do mechaniki gry dla grania Polską powiedzmy muszę kupić wszystkie te dodatki ? czy wystarczy mi EU4 + mandate of haven ? Chodzi mi o to że np wiem (Z filmów yt) że któryś tam dodatek wprowadził do gry np to rozprzestrzenianie się technologii od jakiejś tam prowincji gdzie ona powstała - ważna zmiana w mechanice całej gry, a nie tylko danego kraju. Czy ja będę to miał kupując tylko EU4 + mandate of haven? Bo kurde kupić gre i 10 dodatków to nieźle by trzeba było groszem sypnąć :D

    Pozdro i z góry dzięki za odpowiedzi!
     
  2. Garen

    Garen Ten, o Którym mówią Księgi

    Praktycznie wszystko co nie jest unit packiem czy dlc z muzyką dodaje jakieś mechanizmy nowe
     
  3. BigMichcio

    BigMichcio User

    no tak, tylko pytanie czy jak kupię tylko najnowszy dodatek, to zmiany w mechanice wcześniejsze będą uwzględnione czy nie.
     
  4. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Nie.
     
  5. moskal

    moskal Опричник

    System jest taki

    DLC X odblokowuje mechaniki X1, X2 i X3. DLC Y odblokowuje mechaniki Y1, Y2, Y3 i Y4. Chcesz mieć odblokowane wszystkie mechaniki to musisz mieć wszystkie DLC, chociaż nie wszystko jest konieczne - wielu gra na samych patchach i nie narzekają.
     
  6. BigMichcio

    BigMichcio User

    Oki, dzięki serdeczne wszystkim za odpowiedzi!
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie