Imperium Kongijskie na rolowanym - czyli o jednym takim, co może ukraść wszystko - AA

Temat na forum 'EU II - AARy' rozpoczęty przez Knight_in_Fire, 8 Czerwiec 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Knight_in_Fire

    Knight_in_Fire Ten, o Którym mówią Księgi

    Paranoidalne początki.

    Knight_in_Fire: Witam w AAR'ze, moi drodzy! Mam nadzieję, że się będzie podobało. Oto screeny i

    krótka historia gry.

    Paww: Jasna cholera! Knight_in_Fire! Dobry! ;-)
    Z pewnością będę śledził szczegóły Twojego AAR'a.;-)

    Knight_in_Fire: Dzięki. A oto zapowiadane opisy.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Było fajno:eek:k:. Od samego początku waliłem w kolonizację w południe, potem niestety musiałem dać części prowincji CC, bo MP w każdym provie poza stolicą był za niski (3k). Potem (XVI w.) rozpocząłem podbój Sahary Zachodniej i dorzecza Nigeru, nieukończony (choć widać postępy po zajęciu od Mali i nawróceniu paru pogańskich provów). Jak widać, Zimbabwe i Kilwa (z trudem) zostało zjechane, a Mombassy nie ma. Celem jest zrobienie AC lub zjednoczenie południowej części Afryki pod moim butem.

    Paww: O SHIT! :O Niewiarygodnością jest, że nie grasz na kodach... Przedstaw jakieś bliższe mapy, jeśli możesz... + mapy religijne i techy.

    Mac1 : czytając posty knighta to zawsze mi szczena opada.
    Chłopie weź zedytuj sobie państwo które będzie miało jedną kulturę i wiarę i po kłopocie ;-).

    Teos : Dopiero teraz to zauważyłem. Knight_in_Fire, ty oszuście! Jak śmiesz grać na columbusie!

    Elvith : Teos spokojnie, kazdy gra jak lubi. Sorki ale jeśli mu to sprawia radochę, dla mnie może co miesiąc wpisywać Montezumę.

    Knight_in_Fire: Masz rację. Jak się jest jedynym graczem, to po wypromowaniu poborców podatkowych w takim kraju z provami nieodkrytymi wokół swoich granic można zwariować;-). Jeszcze Portole po mnie by przyszli, a ja jestem już silny na tyle, żeby się samemu obronić. Mniejsze zło jest lepsze.

    MattiTeo1410 :Nie wiem, po co podbijałeś te biedne prowy w Afryce...

    Serek : WTF?

    EDIT :
    AAR jest git. Sorki za spam.
    Ser ;-).

    Aux_Teergois: Z tego, co widzę, twoje Kongo osiągnęło 1/2 Sahary Zachodniej, całą Ghanę, Burkina Faso, Gabon, Wyspę Świętej Heleny, Angolę, RPA, wschodnie i zachodnie Zimbabwe, Burundi, Kamerun, Kilwę i właściwe Somali. Niezłe osiągnięcia! Mam pytanie: czy przekonwertujesz tą grę do Vicky:)?

    Knight_in_Fire: (oddycha jak po ciężkim treningu) Eeee... ...możliwe... ...niezłe po - po - pomys - sły. Czy ma ktoś nową, mocną broń dla mnie?

    Paww :(śpiewa na melodię The Bill - Kibel) "Kupię Ci bazooke...":

    Bodacious : (również wpada w rytm muzyki) "...kupię Ci bazookę, będę tobie strzeEelał nAa niej chwałę Twoją...!"

    Knight_in_Fire: ...to znaczy dla moich poddanych. Bodek, a ty nie fałszuj!

    Bodacious : Ja tylko artyzmu dodałem. Co, nie można?;-)

    Paww (śpiewa melodię Anarchia)

    Knight_in_Fire: ...to znaczy mojemu wojsku. CZEKAM!!1

    Bodacious: Tzn. chcesz, by mieli różowe mundury? ;-)

    Paww: Dobra, dobra, idę!

    Larry2903 : Planujesz jakieś podboje? I czy będzie Mapa Europy?

    Knight_in Fire : Coś będzie, zapewne Mali. Mam tam cora. Zresztą, będzie ich więcej:razz:. Europy wstydzę się pokazywać...

    Mac1: ...bo byłeś mały. Teraz... zresztą sam wiesz^_^.

    Jak się potoczą wydarzenia, to już w następną niedzielę Wam powiem.
    Pamiętajcie! Nie chcę nikogo urazić. Jakby co to na PV.
     
  2. Knight_in_Fire

    Knight_in_Fire Ten, o Którym mówią Księgi

    WTF?

    Karis: Great AAR! Sorry for this worthless spam.

    Bejb, elvith i Knight_in_Fire: Dziekuję. Możesz mówić po naszemu?

    Karis: Sorry. I was transformed to the net, when I tried to post in an another EU2 AAR thread from Paradox forum. I think I was smashed by a blitz, then it connected with Duke of Wellington, who posted there in the same time.

    Bejb i Knight_in_Fire: WTF?

    Karis: Yes it's weird, but I personally think it's nice. DoW can now speak Polish in 100%, but he can't understand it, opposite to me.

    <prywatny czat>

    Knight_in_Fire: OMG Karis! Can I help you?

    Karis: I can't find the way out. Alot of help would be nice.

    Knight_in_Fire: What you'll give me for the aid?

    Karis: I could eat for you all the spam (because I'm hungry) from the AAR and find some ways to make it more awesome.

    Knight_in_Fire: I'm in.


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Knight_in_Fire: Witam w kolejnej części AAR'a. Żałujemy szczerze że Karis nie umie już mówić po polsku.

    Paww i Bejb Jakie są szanse na uratowanie gościa?

    Knight_in_Fire: 73 "nie" na 27 "tak". Pomożecie?

    Bejb: CHętnie zrobiłbym excelki z jego danymi binarnymi, ale OpenOffice mi się ostatnio przycina.

    Knight_in_Fire: Ch***ra!

    (po paru minutach)

    Wróćmy do AAR'a!

    Paww : Sioł Jórop end Ejzia.

    Knight_in_Fire:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Karis : Ok.

    Knight_in_Fire: Obecnie promuję sporo adminów prowincji. O dziwo, Zanzibar jest bogaty z incomem 30 - 40; zbudowałem tam stocznię (!) i nawróciłem ją na katolicyzm. Kolejny atak na Mali nastąpi w 1671 roku - muszę
    skonsolidować państwo, bo na terenie Zimbabwe potrzebny mi jest MP, a kolonie są dopiero na 4 poziomie...

    Elvith, Paww i Karo: Ma ktoś przepis na kebab po indyjsku?xD

    Serek : I gdzie jest Punjabi MC? :wink:
    Ups. Sorki za spam.

    Knight_in_Fire: Nawet nie zwrócili uwagi na Bengal.

    Świerszczu i arnvind: Piękny ten Bengal, do tego pięknie niebieski.

    Paww: Zielony, chciałeś powiedzieć.
    Greenpeace rlz!

    Karis :W00t?! Two in 0n3?

    Smutny_Romek : Po <chlip> Augustowie nic mnie nie zaskoczy...

    Knight_in_Fire: ...chyba przejedzie.
    [​IMG]
    [​IMG]

    Bejb: Rydzyka.

    Kwiatuszek: I wystrzeli do Afryki.

    Knight_in_Fire: A wtedy przyjdą do Torunia z Burundii i...

    Bejb: ...zamiast RM będzie nadawać Bwakeje Neza!



    <trochę później, jakąś godzinę>



    doomtrader:Hej!

    Knight_in_Fire: Tak?

    doomtrader: Jaki jest morał dzisiejszego odcinka Twojego AAR'a?

    Knight_in_Fire: Nie spamuj, gdy pada deszcz!
     
  3. Knight_in_Fire

    Knight_in_Fire Ten, o Którym mówią Księgi

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Knight_in_Fire : Miałem zaj*****e 15 lat gry. Zająłem lekko Kilwę, łatwo mi poszło z muzułmanami z Zimbabwe, a reszta jest konwertowana. Nowe ewenty na popa pozwoliły mi obejść kary za dużo kolonii.

    Paww : Łelcam tu Serengeti. Łon step onlaj.
    BTW co powie na to niegdysiejsi Timon i Pumbaa? ;-).

    EDIT: Cheatin' ftw!

    Gentos (wirusowa podróbka Gajtosa) : GAJTOSSS!!!!

    (Paww nic nie wie)

    Paww : eee.... ...yyy...

    Gentos : GAJTOSSS!!!!

    Paww : Spierdzielam.

    Gentos : GAJTOSSS!!!

    Paww : AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!.

    Bartolomiusz :(komentuje) Gentos dogania i masakruje, co prawda, nogi Pawwa, ale ten ma na to sposób. Mając zdolności telepatyczne i przenikania....

    Bodacious : ...wyciąga gruczoł prostaty...

    Bejb : i kopiuje jego DNS.

    fibius : Potem zgina te DNS w pół...

    Knight_in_fire : ...miesza z gliną (2 kg) i schaboszczaczkiem (2 t) (Patrz Czesio z youtube)....

    Pomidorek (trochę mniej zawstydzony i dość pomysłowy Serek) : ...piecze nowe nogi w temperaturze 400 st. C;.

    Knight_in_fire :Voila. Nowe dwa przeszczepy gotowe.

    Ktoś skomentuje skriiiniczki? Może jakiś OT - skecz?


    -----------------------------------------------------------------------------------------------------

    Za tydzień dalsza część gry.

    Minął miesiąc, AAR zamknięty, w razie kontynuacji PW.

    Aux Teergois
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie