Jaki kraj do AARa?

Temat na forum 'HoI - AARy' rozpoczęty przez Krakau, 5 Wrzesień 2009.

?

Jakim krajem ma być AAR?

Poll closed 12 Wrzesień 2009.
  1. Stalinowska Francja

    0 głos(y/ów)
    0,0%
  2. Stalinowskie USA

    0 głos(y/ów)
    0,0%
  3. Nazistowski Luksemburg

    0 głos(y/ów)
    0,0%
  4. Indiańscy Rewolucjoniści w Peru

    0 głos(y/ów)
    0,0%
  5. Wracaj do Time of Wrath i napisz AARa Luksemburgiem na pełnej wersji.

    0 głos(y/ów)
    0,0%
Multiple votes are allowed.
Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krakau

    Krakau Ten, o Którym mówią Księgi

    Pragnę napisać AARa z HoI1. No i chciałbym się Was spytać jakim krajem chcielibyście aby był.

    Vive la HOI1 Resistance!
     
  2. Ober

    Ober Ten, o Którym mówią Księgi

    USA byłoby chyba trochę zbyt łatwo, wspólnie z Sawietami łamać świat. Stalinowska Francja jest dobrym wyjściem, ale jakby tego, no - jakaś mniejszość francuska może? Okcytanią na przykład?(ministrów i liderów bym ci z Kaiserreicha podrzucił, tylko przerobić ich do HoI1, chwila), albo Brytanią od kapitulacji Francji? AARów Francją nie ma/jest mało, można z niej wiele wycisnąć ;)

    Oddam więc głos na opcję numeru uno.
    Tylko napisz i dojdź to końca :D
     
  3. OLI

    OLI Aktywny User

    AAR Francją - sojusz ze Stalinem, potem oczywiście wplątanie Iberii, w między czasie UK wspomaga Hitlera, który potem walczy na dwa fronty, za to do Hamburga zmierzają pełne konwoje surowców i funtów od Brytyjczyków, czekających na zakończenie wielkich zbrojeń przeprowadzanych przez Churchilla. Po tych zbrojeniach Londyn atakuje sowietów - ładny scenariusz?
     
  4. Sleeper_

    Sleeper_ Zbanowany

    Spróbuj napisać czymś innym niż odradzającymi swoje państwo Inkami, to dostaniesz w czerep. Inaczej być nie może ;]
     
  5. Alojzius Pendergast

    Alojzius Pendergast Znany Wszystkim

    Krakau widze,że ci wjechałem wczoraj na ambicje mają paplaniną :)
    Bardzo dobrze. Ja bym wolał jakiś historyczny kraj z historycznym ustrojem. Cos bardziej tradycyjnego,ale chyba nie bieżesz tego pod uwagę :(
    Te propozycje podane sa dla mnie jakieś za egzotyczne,ale jak mam już wybierać to Tych Indiańców z Peru :)
     
  6. jaceks

    jaceks Nowy

    a może zagrasz Rumunią albo jakimś innym małym krajem Osi?
     
  7. Fafciu

    Fafciu Aktywny User

    Opcja trzecia lub piąta, błagam! :D
    Francja i USA bleee, nawet jak stalinowskie to i tak mocarstwa, nuda.
     
  8. malyxxl

    malyxxl Aktywny User

    Peru i do 46 obydwie ameryki mają być twoje !
     
  9. Krzysiek

    Krzysiek Guest

    Mexico!!!
    Tylko że bd problem z USA
     
  10. TROCKI2

    TROCKI2 Zbanowany

    indiańscy rewolucjoniści ale w Brazylii :D
     
  11. Widder

    Widder Ten, o Którym mówią Księgi

    "Indiańscy Rewolucjoniści w Peru" - jakoś to jest najbardziej "otwarta" z możliwości... i mój głos :)
     
  12. KatAAk

    KatAAk Zbanowany

    Indiańscy Rewolucjoniści w Peru tylko jako epicka opowieść o okrucieństwie białych wobec Indian i marginalizowanie społeczeństw Indian w Peru w XX wieku. :p

    Panowie, poważnie. Bez spamu, bo się zdenerwuję.

    Pozdrawiam
    Severian

    Na życzenie Autora zamknięte.

    Pozdrawiam
    Severian
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie