Kolejność instalowania patchy

Temat na forum 'CK II - Pomocy!' rozpoczęty przez NeoN, 6 Czerwiec 2015.

  1. NeoN

    NeoN Nowy

    Cześć! Jako, iż gram sobie w Crusader Kings'a II na wersji jałowej (1.00), postanowiłem zainstalować patche. Znalazłem coś takiego >CIACH<, lecz po ściągnięciu pierwszego dostępnego patcha (1.04) i zainstalowaniu go, gra albo się nie włącza, albo nie wyświetla tekstur... Zatem moje pierwsze pytanie brzmi: w jakiej kolejności i z jakiej stronki ściągać patche, aby wszystko hulało? No i czy np. do zainstalowania najnowszego patcha trzeba mieć jakieś DLC, itd.

    Dodam tylko, że mam też mały problem z wersją jałową... mianowicie, po przegraniu kilkudziesięciu lat, gra zawiesza się cały czas na jednej dacie (no, prawie cały czas). Tzn. zawiesza się sam obraz, bo muzyka gra. Czego to jest winą...?

    Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam ;)

    Usunięcie linka
    moskal
     
  2. moskal

    moskal Опричник

    Podane źródło łamie zasady polityki plikowej Paradoxu (to, co opublikowano na paradoxplazie może być tylko tam oraz na steamie). A patchy żadnych nie instalować z zewnętrznych źródeł tylko też z samego steama (włączyć automatyczną aktualizację).
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie