Leet's Play: Brazil of Darkness

Temat na forum 'Victoria II - AARy' rozpoczęty przez tjord, 27 Maj 2013.

  1. tjord

    tjord Nowy

    Hej ludziska, jeśli komuś nie przeszkadza mój śmieszny angielski (;)) to zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka mojej serii Brazil of Darkness na YouTube. Będę brał Brazylią na najnowszej wersji moda Pop of Darkness, próbójąc wytłamczyć wszystkie moje ruchy i strategie, wyłuszczyć różnice między PoD a vanillą i może w przyszłosci porozwodzić się nad historią Południowej Ameryki :)

    Zapraszam: http://www.youtube.com/watch?v=XWJUJ-iLjJQ
     
  2. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    No nieźle. Mi tam brakowało tylko jakiegoś podkładu muzycznego (nie wiem czemu). A jeśli idzie o angielski to:
    [​IMG]
     
  3. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    z muzyczka latwo "stracic" filmik na YT :)
     
  4. Zoor

    Zoor Ideolog gender

    Kolejny let's play, przy którym będę siedział regularnie - w końcu mi doby na te internety zabraknie. Tjord, pamiętaj tylko o jednym (od razu zaznaczam, że z ostatnim stwierdzeniem się totalnie nie zgadzam ;):
    [​IMG]
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie