Lista AAR-ów z Hearts of Iron 3

Temat na forum 'HoI III - AARy' rozpoczęty przez Goliat, 2 Listopad 2009.

  1. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Lista AAR-ów z Hearts of Iron 3

    Życzę miłej lektury, mam nadzieję, że dział ten szybko się zapełni ;)

    Prosiłbym, żebyście w tym temacie zamieszczali linki do najnowszych AARów, które będziemy do podanego wyżej artykułu dopisywać.
     
  2. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

  3. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    A czy jest to AAR na naszym forum? Ta lista dotyczy tylko takich ; )
     
  4. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    no wlasnie nie bylem pewien gdzie go pokazac - a na tamtej stronie nie bylo wyraznie powiedziane, ze to tylko eufi aary :p
     
  5. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Rzeczywiście, ale to analogicznie do wszystkich innych list i, zę niczego innego nie ma można się domyślić ;)

    Analogicznie również można stworzyć temat z polecanymi AARami jak to ma miejsce w HoI2 (choć zastosowania raczej nie znalazł).
     
  6. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Jak znajdę chwilkę w weekend, uzupełnię... ewentualnie zachęcam Was samych do robienia wpisów, ale zgodnie ze wzorem podanym w dizale poświęconym naszej wiki ;)
     
  7. zbig4

    zbig4 Aktywny User

    Słyszałem, że na paradoxie są jakies AAR-y Polską. Zna ktoś linki? Bo znaleźć nie mogę.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie