Lt. General Zeus

Temat na forum 'HoI II - AARy' rozpoczęty przez Zeus, 26 Grudzień 2006.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zeus

    Zeus Zbanowany

    Gram na HOI2 Doomsday z HSR 2.08, normalny/wściekły. Na potrzeby AARa dorobiłem jednego dowódcę dla Niemiec.

    I. Początek

    Urodziłem się 18 styczna w 1910 roku w Haydebrecku niedaleko Oppelna. Moja matka jest w połowie polką i mam krewnych w Polsce.
    Kiedy miałem 4 lata zaczęła się I Wojna Światowa. Mój ojciec był pułkownikiem, zginął 13 lutego 1917 roku na froncie wschodnim.
    W wieku 15 lat zapisałem się do szkoły wojskowej. Bardzo dobrze mi szło. Szkołę oficerską skończyłem z wyróżnieniem. Zostałem jednym z najmłodszych generałów w armii niemieckiej.

    1 styczna 1936 powierzono mi dowodzenie nad trzema dywizjami piechoty stacjonującymi Breslau. Jeszcze nie dowodziłem tyloma ludźmi ale myślę ze sobie poradzie. Mam rozkaz przebazować się do Oppelna i strzec granic z Polską.

    [​IMG]
    Kliknij na zdjęcie aby powiększyć
     
  2. Zeus

    Zeus Zbanowany

    czesc dalsza ...

    Wyruszyliśmy o godzinie 11 bo dałem trochę odespać żołnierzom kaca po sylwestrze. Do Opola dotarliśmy rano 3 styczna ale trochę zajmie zanim się tu zaklimatyzujemy i osiągniemy pełną sprawność. Z paroma oficerami mam zamiar wyjść i zabalować gdzieś w mieście aby lepiej poznać swoich ludzi.
    13 styczna. Zorganizowałam już wszystko co trzeba patrole już jeżdżą wzdłuż granicy, teraz nawet mysz się nie przeciśnie. Jesteśmy w pełnej gotowości bojowej. Ale Polacy nie śpią i chyba ściągnęli połowę swojej armii pod granice.

    [​IMG]

    Ale to na razie nie jest mój problem dopóki mamy pokój. ;)

    Teraz kiedy już wszystkie sprawy militarne załatwione to mam chwile czasu aby oprowadzić swoich oficerów po znajomym mi mieście.

    Opole z lotu ptaka, widac tutaj rzeke odre.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    A to dworzec kolejowy. :mrgreen:
    [​IMG]

    No i rynek.
    [​IMG]

    A tutaj moze troche odpoczniemy. :mrgreen:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Po upojnej nocy wróciliśmy do bazy. Dowiedziałem się co nieco o sytuacji w Niemczech. Rozbudowa przemysłu w całym kraju ruszyła pełną para.

    [​IMG]

    W prawie każdej prowincji cos się buduje. Zycie ludzi się poprawia wszyscy mają prace. Także ruszyła budowa niemieckiej floty.

    [​IMG]

    Zaczęto tez zwiększać rezerwy surowców. Co jest dość niepokojącym faktem bo to może oznaczać ze szykujemy się do wojny z państwami zachodnimi.
    Moim skromnym zdaniem to nie z zachodem powinniśmy walczyć tylko z bolszewicką Rosją!
    Alianci powinni być po naszej stronie. Lecz przez to coraz większe totalitaryzowanie kraju przez Hitlera to raczej nie dogadamy się z liberałami i możemy być w wojnie z ZSRR sami.

    No i stało się jestem starszy o kolejny rok. Już 26 lat.

    [​IMG]

    Wracam na parę dni do swojego rodzinnego miasta Haydebrecku. Ale jeszcze tylko kupie jakiś ładny prezent z Opola dla mojej narzeczonej.
    Zapewnie przygotowano jakieś małe przyjątko urodzinowe, będę udawał ze jestem zaskoczony.

    Dworzec kolejowy w Haydebrecku (Kędzierzynie-Koźlu) z 1930 roku
    [​IMG]

    Wyczyszczone i zamykam
    MenEl
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie