Na Księżycu [AAR]

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez wiktorx10, 7 Maj 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wiktorx10

    wiktorx10 Aktywny User

    Na księżycu
    odc1
    To jest mój pierwszy AAR i chyba pierwszy science-fiction :) proszę o komentarze mam nadzieje że wam się spodoba. No cóż co więcej… no nic, życzę miłego czytania!

    Historia ta jest oparta na „faktach’’

    Mieliśmy sprawdzić co się działo niedaleko satura-12 ponieważ na jednym z jego księżyców była kolonia, a żaden sygnał stamtąd przez dłuższy czas nie docierał do nas . Wysłano tam nas czyli Oddział zwiadowczy złożony z: kapitana Surmora, pilota Urgiego i inżyniera Wiktorxa

    To miało być proste lecz ktoś strzelił w prawy silnik kiedy byliśmy niedaleko kolonii Urgi próbował wylądować w wodzie ale uderzyliśmy wzgórze piasku a prawy silnik wybuchł.

    Tylko ja przeżyłem bo byłem najdalej od silnika, lecz poniosłem ciężkie rany leżałem długo na podłodze statku po prawej miałem martwego kapitana a po lewej pilota.
    [​IMG]

    Zebrałem wszystko co było w skrzyni statku
    [​IMG]
    Wyszedłem na zewnątrz
    [​IMG]
    Odbudowałem zniszczoną chatkę kolonisty
    [​IMG]
    Wyprawiłem pogrzeb pilotowi i kapitanowi
    [​IMG]
    Wszędzie był śnieg a ja potrzebowałem jedzenia, bo wszystkie zapasy zostały spalone.
    [​IMG]
    głód narastał
    [​IMG]
    Krzyknąłem: BOŻE DLACZEGO JA!!!

    Na tym skończę ten odcinek powiedzcie co się podobało a co nie.następny odcinek za 1 maks 3 dni szybko się pisze.
     
  2. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Autor otrzymuje ostrzeżenie za propagowanie piractwa, temat czyszczę i zamykam.

    Pozdrawiam
    Goliat
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie