Najlepszy AAR Victoria 2007

Temat na forum 'Victoria - AARy' rozpoczęty przez Larry2903, 20 Grudzień 2007.

  1. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Regulamin konkursów na Najlepsze AARy 2007

    1.Konkurs składają się z dwóch etapów:
    a)W pierwszym etapie wybierane są Najlepsze AARy z poszczególnych gier (CK,EU2,EU3,Victoria,HoI2). Zwycięzcy zdobywają tytuł „Najlepszego AARu CK/EU2/EU3/Victoria/HoI2 2007.
    b)W drugim etapie zwycięzcy pierwszego etapu zmierzą się o tytuł „Najlepszego AARu Eufi 2007”.
    2.Głosowanie pierwszego etapu odbędzie się w dniach 1-11 stycznia 2008. Wyniki zostaną podane 12 stycznia.
    3.Głosowanie drugiego etapu odbędzie się w dniach 13-19 stycznia 2008. Wyniki zostaną podane 20 stycznia.
    4.W przypadku nierozstrzygnięci zwycięstwa z powodu równej liczby głosów zostanie przeprowadzona trwająca 3 dni dogrywka w formie ankiety (gdyby miało to miejsce w pierwszym etapie, rozpoczęcie oraz zakończenie etapu drugiego zostanie przesunięte o 3 dni).
    5.Głosy przesyłane przed lub po terminach głosowania będą nieważne!!!
    6.Głosy należy w formie prywatnej wiadomości przesyłać do użytkownika „Larry2903”, w temacie wpisując "Najlepszy AAR CK/EU2/EU3/Victoria/HoI2/Eufi 2007". Proszę nie wysyłać wszystkich głosów w jednej wiadomości.
    Nie ma obowiązku podawania trzech AARów, jednakże podanie jednego lub dwóch nie zwiększy liczby punktów jakie one otrzymają.
    7.Każdy użytkownik może głosować tylko jeden raz w danym konkursie.
    8.Głosować można na każdy AAR którego przynajmniej jeden odcinek ukazał się na Eufi w roku 2007.
    9.W pierwszym etapie głosuje się na trzy najlepsze według własnej opinii AARy z danej gry.
    10.W drugim etapie na trzy najlepsze według własnej opinii AARy z pięciu zwycięzców pierwszego etapu
    11.AAR podany jako pierwszy otrzymuje 3 punkty, jako drugi 2 punkty, a jako trzeci 1 punkt.
    12.Głosując należy podać w odpowiedniej kolejności: miejsce AARu, tytuł i autora. Przykładowy głos wygląda tak:
    13.Głosowanie wygrywa AAR który otrzyma najwięcej punktów; do wiadomości publicznej zostaną podane wyniki wszystkich AARów, które otrzymały przynajmniej jeden głos.
    14.Zwycięzca każdego głosowania (poszczególnych gier oraz etapu drugiego) otrzyma jako nagrodę grę komputerową*, a także odpowiedni medal na stronie eufi.org (oraz wieczną sławę i chwałę ;) ).
    15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmieniania regulaminu bez podania przyczyny.
    16. Konkurs organizuje Larry2903 :) .
    EDIT:
    17. Głosy oddane na swoje AARy będą nieważne.
    18. Autor AARu może być tylko jeden.
    ________________________________________
    *Szczegóły później :p .
     
  2. Hamnis

    Hamnis Nowy

    Ja bym jeszcze wziął pod uwagę aar Liberią El Presidente, o całkiem niezłej długości jak na ten rok dla działu Victoria AARy.
     
  3. Raulek

    Raulek Guest

    Mozesz glosowac na kazdy aar zamieszczony w roku 2007. Nie ma zadnych wybrancow... :p
     
  4. de Ptysz

    de Ptysz Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja też zagłosuję na El Presidente i jego AAR Liberią.
     
  5. NRohirrim

    NRohirrim Zbanowany

    Liberia: „The love of liberty brought us here” El Presidente jest moim głównym, pierwszym faworytem spośród AARów w Victorii co nieznaczy, że nie zagłosuję na innych miejscach na inne AARy
     
  6. RozJ21

    RozJ21 Nowy

    Ja głosuje na El Presidente i jego AAR Liberią.
     
  7. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Jakby ktoś nie pamiętał, można już głosować ;) .
     
  8. Fergi

    Fergi Znany Wszystkim

    Głupcy! A Bismillah?
     
  9. Elm0

    Elm0 Nowy

    Nie martw się, Bismillah też nie zostanie skrzywdzony :p
     
  10. NRohirrim

    NRohirrim Zbanowany

    Bismillah też dobry.


    Zagłosowałem właśnie na AARy z Victorii :]
     
  11. Rilam

    Rilam Nowy

    ja głosuję na ,,Wśród kolorowych tukanów.... AAR Argentyna" ponieważ bardzo mi pasuje jego klimat;)
     
  12. szamil

    szamil User

    przewrotny aar CSA
     
  13. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Uwaga, uwaga! Wieczór wyborczy w Eufi *:
    1 miejsce- 25 pkt
    2 miejsce- 19 pkt
    3 miejsce- 12 pkt
    Reszta za 0,5 godziny .
     
  14. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Oficjalne wyniki konkursu:
    1. Liberia: „The love of liberty brought us here” - El Presidente (28 pkt)
    2. Bismillah! - Dazmo (19 pkt)
    3. Forza Italia! - Vata (12 pkt)

    4. Królestwo Obojga Sycylii 1836 AAR - Magnat (7 pkt)
    5. Afrikaans Dream - Bohunek (4 pkt)
    6. Hej Hej CSA!!!- AAR przewrotny : ) - Baribal22 (2 pkt)
    Wśród kolorowych tukanów.... AAR Argentyna - Daldow (2 pkt)
     
  15. El Presidente

    El Presidente Znany Wszystkim

    BJ: Na żywo z Monrowii mówią do państwa Ben Johnson i John Benson z radia EUFI 5.
    JB: Dobry wieczór. W ten piękny piątkowy wieczór na Placu Republiki zebrały się dziesiątki tysięcy osób, by móc wspólnie usłyszeć rezultaty światowego plebiscytu na najlepiej opisaną historię narodu z czasów epoki Pary i Żelaza.
    BJ: Przypomnijmy, że przez przez ostatnie 11 dni internauci z całego świata zarejestrowani na internetowym portalu koncernu medialnego EUFI mogli oddać głosy na najlepsze ich zdaniem opowieści z życia państwa w pięciu kategoriach.
    JB: Liberia z podniesionym czołem i bez kompleksów wystartowała w kategorii potocznie zwaną Vicky, od imienia angielskiej królowej, która panowała przez dłuższy okres obejmujący tą kategorię, wynoszący dokładnie lata 1836-1935.
    BJ: "The love of liberty brought us here", bo to o tym opowiadaniu mowa, od początku była wychwalana przez krytyków i brana pod uwagę na faworyta tego konkursu.
    JB: Oczywiście nie wiemy jeszcze, czy Liberia faktycznie wygrała. Wyniki są tajne i mają zostać opublikowane dopiero po północy.
    BJ: Będziemy czekać. Ludzie, których teraz można w tle usłyszeć skandują, że zwycięstwo jest nasze. Na placu jest ustawiony telebim połączony bezpośrednio do studia 2903, gdzie przewodniczący komisji konkursowej Larry Mayor po kolei będzie przekazywać podliczone wyniki ze wszystkich kategorii.
    JB: Podczas gdy my będziemy czekać, zapraszamy do wysłuchania naszych sponsorów, a gdy nadejdzie ta ważna chwila, wrócimy do Was i przekażemy Drogim Słuchaczom wyniki, na które wszyscy z niecierpliwością czekają.
    BJ: Zostańcie z nami!

    REKLAMY I MUZYKA

    JB: Jest za sześć minut godzina pierwsza i pan Larry Mayor zaraz odczyta wyniku plebiscytu na najlepiej opisaną historię narodu z czasów epoki Pary i Żelaza. Słuchajmy.

    BJ: Yes! Wygraliśmy!
    JB: To kolejny wielki dzień dla narodu liberyjskiego od Atlantyku po rzekę Niger!
    BJ: Posłuchajmy tych tłumów...

    PO CHWILI

    JB: Do naszego studia zaprosiliśmy autora zwycięskiego dzieła, pana Mike'a Elstone'a. Dobry wieczór, gratuluje wielkiego sukcesu.
    ME: Dziękuję. To dla mnie wielki zaszczyt. Naprawdę nie sądziłem, że moja twórczość literackie kiedykolwiek będzie tyle znaczyć dla każdego Liberyjczyka.
    BJ: Jednak w plebiscycie głosowali ludzie z całego świata. Jak pan tłumaczy swój sukces w dotarciu do tych czytelników?
    ME: Myślę, że opowieść o Liberii wzbudziła sympatię faktem, że to akurat Liberia. Jakby nie potrzeć, nasz kraj jest potężny, jeden z najbardziej liczących się na kontynencie afrykańskim. Nikt przede mną nie miał ambicji pokazania światu historii chwały tego narodu, historii, która wyjaśnia, dlaczego wybijamy się ponad stereotyp afrykańskiego zacofania i biedy.
    JB: Poza tym, była to opowieść z początkiem i końcem.
    ME: Tak, konkurencja nie potrafiła zamknąć swoich opowiadań, nie dochodziła do końcowej daty. To zachęcało do głosowania na moje opowiadanie dla pokazania podziwu nad pracą, w którą włożyłem pisząc "The love of liberty brought us here".
    BJ: Jakie to opowiadanie ma szansę w starciu z innymi o miano najlepszej opowieści roku 2007?
    ME: Naprawdę nie wiem. Najwygodniej powiedzieć, że trzecie, plus-minus dwa miejsca na liście, haha.
    JB: Haha. Dwie Sycylie zajęły 3. miejsce w zeszłorocznym konkursie.
    ME: Pamiętam. Byłoby mi miło powtórzyć ten rezultat na chwałę Vicky.
    BJ: Pan słusznie teraz zauważył, że kategoria, w której właśnie odnieśliśmy zwycięstwo, jest w porównaniu z innymi mało popularna...
    ME: Zgadza się. Fani kategorii dat wcześniejszych i późniejszych od Vicky stanowią większość i ich liczne głosy mogą sprawić, że Liberia nie dostanie się na podium.
    JB: Niech się dzieło broni samo! Liczmy na to, że głosujący zwrócą uwagę na to dziełko i oddadzą na niego swój głos. Dziękujemy panu Mike'owi Elstone'owi za rozmowę z nami, a Państwu za uwagę. My wracamy na Plac Republiki w Monrowii, a na antenę wejdą nasi sponsorzy.
     
  16. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    :rotfl:
    Gratulacje ;) .
     
  17. Baribal

    Baribal User

    Składam oficjalne gratulacje zwycięskiej Liberii w imieniu Skonfederowanych Stanów Ameryki Północnej:D
     
  18. Maciej

    Maciej Guest

    Podium takie, jak moje głosy :).
    Gratulacje dla zwycięzców!
     
  19. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja tam przyznam się, że głosowałem na Bismillah, ale Liberia też jest dobra ;) .
     
  20. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    O północy zaczyna się głosowanie na Najlepszy AAR Eufi 2007.
     
  21. CRIS10

    CRIS10 Guest

    Coś wydaje mi się, że to już ostatni rok w którym w dziale Vicky ujżeliśmy taką dawke AARów. Słychać głosy że jest ich niewiele, a będzie jeszcze mniej (znajac życie). Powiedzmy sobie szczerze: gra jest na tyle trudna, stara i wymagająca umiejętności, że dla przeciętnego posiadacza samo granie nie jest zachęcające a tu żeby jeszcze to opisywac... Jedyną pociechą jest to że gra jest dostępna dla każdego i walczy z piractwem (cena ok. 10 zł, a poza tym jest chętnie dodawana do różnych periodyków).
    Moze jednak ujżymy jeszcze jakieś dzieło godne uwagi-czas pokaże.

    Gratuluje wszystkim walczącym w konkursie no i przede wszystkim tym którzy staneli na pudle.

    PS
    El Presidente-jest szansa natknąc się na jakieś nowe dzieło w przyszłości?



    AHA, no i udało mi się głosując idealnie trafić wszytskie zwycięskie pozycje.
     
  22. El Presidente

    El Presidente Znany Wszystkim

    Istnieje takie prawdopodobieństwo. Gdyby ono zaszło, to napiszę nowy AAR w Victorii innym małym krajem o ukrytym potencjale lub kontynuację dziejów Liberii w HoI2DD. ;)
     
  23. Baribal

    Baribal User

    Trudna - zgadzam się.
    Stara - Jak dla mnie to zaleta;)
    Wymagające umiejętności - przez co jeszcze przyjemniejsza.
    Wg mnie jednak, AAR-y z Victorii piszą się same, zwłaszcza jeśli gramy mały państwem z potencjałem, lub idziemy w historie alternatywną.:)
     
  24. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Prawdopodobnie Victorię za rok zastąpi Rome, ale zobaczymy kiedy zostanie wydany :) . W każdym razie też sądzę że niestety to prawdopodobnie ostatni konkurs z Vic.
     
  25. CRIS10

    CRIS10 Guest

    słowo "stara" dopisałem po chwili, bo spodziewałem się reakcji.

    Co do wszystkich przymiotników: dla mnie także są one bardziej zachęta ale w tym kontekście w którym to pisąłem chodziło mi o podejście nowych, potencjalnych graczy/AAR-opisarzy. Wkłożą płytke do napędu i zainstalują gre, po jakimś czasie wybiorą swój kraj i tu się pojawią schody. Stara grafika, "małokonfliktowy" okres gry i trudna mechanika Vicky moga od razu zniechęcić graczy. Z serią EU trzeba się oswoić (najlepiej zaczynając od łatwiejszej EU2). Nie jest powiedziane że jak ktoś weżmie Victorie w swoje ręce :) to jej nie pokocha, ale jak powiedziałem na pierwszy rzut oka może odpychać.

    pozdro
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie