Nowy w temacie, pomoc dla żółtodzioba!

Temat na forum 'HoI IV - Pomocy!' rozpoczęty przez Burza, 22 Grudzień 2017.

Tags:
  1. Burza

    Burza Nowy

    Witam kolegów graczy, grę HoI4 kupiłem niedawno jakiś miesiąc temu, zafascynowały mnie do tego filmy z yt na temat hoi-a, i sam poziom zaawansowania gry, więc jaki jest mój problem? Już tłumaczę- po zainstalowaniu wszystko jest w porządku mam wszystkie kraje "główne" typu ZSRR, 3 Rzesza, Francja itp., natomiast z krajów dodatkowych mam tylko Polskę, jest coś co muszę dokupić albo zrobić podczas samej rozgrywki, jak np w Medievalu 2 żeby zdobyć pozostałe kraje? Dziękuję z góry za pomoc i przepraszam jeżeli już taki temat się pojawił.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozgrywkach :)
     
  2. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    Możesz grać każdym krajem jaki wtedy istniał. Nawet Luksemburgiem. Daj po prostu "wybierz inne państwo". Otworzy się mapa świata i możesz wybrać dowolne państwo klikając na nie.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie