Patch 1.4

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Elaith, 21 Styczeń 2010.

  1. Elaith

    Elaith Nowy

    Paradox ogłosił, że wyda patch 1.4 dla HoI 3

     
  2. ELGENERAL

    ELGENERAL User

    Ciekawe przy kturym paczu to badziewie bendzie sie nadawalo do grania....
    Pisownia w oryginale....
     
  3. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    Pięknie :p

    Szkoda, że nie ma punktu "Added support for multi-core processors."
     
  4. laskuna

    laskuna Ten, o Którym mówią Księgi

    he he. community narzekało narzekało i jakieś efekty tego są.
     
  5. FaceMob

    FaceMob Znany Wszystkim

    Czyli kiedy spodziewany ten pacz?:)
     
  6. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    and the team plans to release it in public beta in February. czyli beta w lutym ;)
     
  7. FaceMob

    FaceMob Znany Wszystkim

    No tak :) Przeoczyłem. Beta w lutym to pod koniec marca może normalna juz będzie wersja :) Dawno nie odpalałem HOI 3 :)
     
  8. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    He he he. Powiedziałbym, że to BARDZO optymistyczne spojrzenie :). Beta do EU3 stała nie ruszana przez ~rok.

    FaceMob, nie spamujemy.

    Goliat
     
  9. Tequila Slammer

    Tequila Slammer Aktywny User

    Zapodali nowe info o Patchu 1.4 czyli prace się posuwają;)

     
  10. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    Kiedy do tych pustych łbów dotrze, że największą wadą tej gry jest jej szybkość, a jedynym wyjściem z tej sytuacji jest wprowadzenie obsługi więcej niż jednego rdzenia?
     
  11. Virtus

    Virtus Ten, o Którym mówią Księgi

    Na Paradoxie zapowiedziano że beta patch pojawi się najprawdopodobnie w tym tygodniu.
    Dodatkowo w dość licznych i ciągle powstających tematach podawane są wprowadzone zmiany.
     
  12. Capricorn

    Capricorn 6 kwietnia

    Mi bardziej niż na szybkości zależy na poprawieniu AI.
     
  13. laskuna

    laskuna Ten, o Którym mówią Księgi

    bomba atomowa będzie w końcu ranić wojsko??? to powinni dodać
     
  14. milan72

    milan72 User

    Pozwoliłem sobie zebrać i posklejać wszystkie zmiany z postów na forum paradoxu:

     
  15. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    0 o optymalizacji? 0 o prędkości? Oni są śmieszni. Nie mam osobiście zamiaru grać całej kampanii w singlu przez miesiąc :E.

    ...
     
  16. Virtus

    Virtus Ten, o Którym mówią Księgi

    Ach ta niedobra administracja tego forum, ukryła przed wieloma swoimi własnymi użytkownikami posty 1 i 9. By ci narzekali na Paradox, o brak informacji o zmianach AI i optymalizacji gry.
     
  17. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    + dla nich że robią patche...
    - że olewają optymalizacje gry bo prędkość jest decydującym czynnikiem dla czego ludzie nie grają w to (pamiętam jak 3 miesiące grałem 5 godzin... na najszybszym czasie).

    Coś mi się wydaje że dopiero przy płatnym patchu(tak dodatku) poprawią optymalizację. A te zwykłe patche robią po to żeby ludzie się od nich dowalili i dali im spokój :)
     
  18. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    Pewno będzie jak przy przejściu z EU3 na NA. Wtedy również był skok wydajnościowy. Mam nadzieję, że jeśli nie zrobią nic w patchu to niech w dodatku dodadzą obsługę wielu rdzeni, bo bez tego nie ma szans aby ta gra chodziła szybko - po prostu za dużo danych do przetworzenia.
     
  19. Virtus

    Virtus Ten, o Którym mówią Księgi

  20. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    50mb zajmuje dużo jak na patcha :)

    Co do skoku prędkości to EU3 --> HttT oj tam jest różnica aż się zdziwiłem :)

    Ale jeśli na taki skok w HoI3 przyjdzie nam poczekać 3 dodatki to ta gra stanie się w grywalna za 3-5lat :(
     
  21. Tequila Slammer

    Tequila Slammer Aktywny User

    Mnie tam po Patchu 1.4 szybkość gry się podniosła. Mam tylko jednego laga o północy a nie 3-4 dziennie, czasem się na chwilkę przytnie jak wypadnie kilka zdarzeń jednocześnie. Ale generalnie prędkość mnie nawet satysfakcjonuje, średnio wychodzi 6 sekund na dzień. Dodam, że jest rok 1940 i właśnie pacyfikuje Francuzów. Wcześniej dzień trwał u mnie z 3 razy dłużej (chociaż nie mierzyłem tego). Co do szybkości to uważam, że zrobili kawał dobrej roboty.
     
  22. milan72

    milan72 User

    ja nie zauważyłem różnicy pomiędzy prędkością na 1.4 a 1.3 . Może teraz mi komp trochę zamula że nie widzę różnicy, nie wiem
     
  23. etafia100

    etafia100 Nowy

    Jest już finalna wersja patcha 1.4?
     
  24. Elaith

    Elaith Nowy

    Nie, tylko beta patch.
     
  25. Virtus

    Virtus Ten, o Którym mówią Księgi

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie