Patch 2.04d SFi + Spolszczenie

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Krisus1, 4 Luty 2011.

  1. Krisus1

    Krisus1 Ten, o Którym mówią Księgi

    Patch do Semper Fi - 2.04d wydany:

    http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?519703-Semper-fi-2.04d-Patch-BETA

    Dopóki Cenega nie wyda polskiego patcha:

    Spolszczenie z wersji 2.03c do 2.04d:
    http://www.sendspace.com/file/sz3zux

    Podmienić pliki

    Szybka Instrukcja Update wersji 2.03c PL do 2.04d/2.04e PL:

    1. Robimy kopię gry 2.03c PL.
    2. Na kopii wgrywamy patch 2.04d + hotfix 2.04e (nie zaszkodzi to tylko praktycznie plik exe). [patch 2.04d ściągnięty ze strony Paradoxu to ten sam co 2.04 final ściągnięty przez grę - ja wolę wiedzieć co instaluję więc ściągam ze strony Paradoxu rozpakowuję do jakiegoś pustego katalogu i podmieniam po prostu pliki].
    3. Kopiujemy katalog localisation z polskiej wersji 2.03c do naszej 2.04d/e.
    4. Ściągamy update spolszenia z 2.03c do 2.04d, rozpakowujemy i podmieniamy pliki.
    5. Odpalamy grę w języku polskim i sobie gramy.
    END
     
  2. finker

    finker Ten, o Którym mówią Księgi

    W końcu!
    Definitywnie wracam do HoIa już niedługo :)
     
  3. Premislaus

    Premislaus Smutny clown

    Znalazłem mały błąd. W spolszczeniu jest tech "maszyna licząca Censusa", czy jakoś tak. Według mnie powinno być "Maszyna zliczająca ludność". A tech "Edukacja", to nie przypadkiem powinno być "Mobilizacja elit naukowych"?
     
  4. Robię wszystko według instrukcji ale nie wszytko wyświetla się po polsku .
    Np.Efekty strategiczne są po angielsku
    mam wersje polską 2.03c
    Czy te spolszczenie na pewno jest dobre ?
     
  5. Tomo55

    Tomo55 Aktywny User

  6. Mam problemy z routerem i co 5 minut wywala mi połączenie z netem, a po spauzowaniu ściągania ze stronki Cenegi nie chce mi kontynuować dalszego pobierania, dlatego moja prośba, niech ktoś wrzuci tego patcha na jakiś serwer np. chomika i da mi do ściągnięcia,
    będę bardzo wdzięczny :)

    Zamieszczanie patchy do HoI III poza stronami dystrybutorów stanowi naruszenie praw autorskich, proszę powstrzymać się od takich działań.
    Zoor
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie