Podróże z Mac'iem. Czyli, Spartanin na krańcu świata

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Macgie, 5 Październik 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Macgie

    Macgie Ten, o Którym mówią Księgi



    Prolog

    [​IMG]

    Historia jaką przedstawię jest większości nieznana. Otóż dzielny lud Spartański postanowił wyruszyć w świat i odkryć nowe ziemie, aby tam zasiedlić i stworzyć nowe pokolenia Dzeusa. Dawno, Dawno temu Eretymus, handlarz fenicki w swojej podróży kupieckiej stracił orientację na morzu i trafił na nieznany ląd. Opisywał go następująco.



    [​IMG]

    Erytmus opowiedział swoją opowieść po powrocie do Fenicji. Ludzie jednak mu nie uwierzyli, a historia w Fenicji stała się legendą, do czasu jak nie usłyszał o niej Król Sparty - Leonidas.

    W tym czasie Sparta toczyła wojnę z Państwem Kserksesa. Persów było więcej i pokonywali wojska z Peleponezu w każdej bitwie. Leonidas obawiając się wymazania Sparty z mapy świata postanowił wysłać małą flotę, aby odnalazła ziemie, o których opowiadał fenicki handlarz. Sam Król natomiast wybrał 300 swoich najlepszych wojowników i poszedł z nimi, by walczyć o wolność Sparty.

    [​IMG]

    Flota Spartańska, choć nieliczna, po kilku miesiącach żeglugi odnalazła tą ziemię i założyła tam w pięknej dolinie pierwsze miasto - Theodoros.

    Od dłuższego czasu jesteśmy na tej nieznanej ziemi i walczymy z przeciwnościami natury. Mamy kłopoty z żywnością, przez co zostałem odpowiedzialny za pozyskiwanie jedzenia w naszej kolonii.

    Postaram się tutaj opisać nasze dzieje, ludy zamieszkujące ową ziemię, aby Lud Sparty wiedział co tutaj spotkaliśmy.

    Koniec Prologu

    Dobra, teraz ode mnie. To jest taka kronika podróżnika, który będzie grał z wami - Macgie, czyli ja. Jestem dalej w Theodoros, jednak chciałbym, aby moja historia była jakimś fajnym tłem dla tej gry.

    To tyle ode mnie. Postaram się kolejne odcinki pisać jak czas pozwoli. ;)
     
  2. michall55

    michall55 Znany Wszystkim

    Wszystko dobrze ale czekam na historie ponyville :D
     
  3. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Hehe, myślałem już że to aar i że wstawiłeś go w złym dziale ;)
     
  4. Sevgart

    Sevgart Targowica

    Ale my nawiązujemy do Bizancjum ;f
     
  5. Macgie

    Macgie Ten, o Którym mówią Księgi

    Nazywamy miasto jak w starej grecji, gadamy, że jesteśmy Spartą, ale jesteśmy tak naprawdę wizjonerami i mamy wizję nowego stylu ok? :p
     
  6. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Wędrowny Kronikarzu Mac, kiedy można spodziewać się notatki o walce o wieś i zniszczeniu tejże przez szalonego terrorystę? :p
     
  7. Artafrates

    Artafrates Ten, o Którym mówią Księgi

    A co się tam działo? Wiem tylko, że była jakaś wieś z lawą, o którą wybuchła kłótnia i się wszyscy zaczęli zabijać.
    Ja w tym czasie szukałem piachu by zrobić sandstone na domek.
     
  8. Tasse

    Tasse Nowy

    Ponyville zajeło wioskę koło Ponyville a tu wchodzą elo Theodoros i mówią że to ich -.-
    //Zabili zioma i kogoś tam jeszcze. Wszyscy mieli full eq w materiałach ;x
     
  9. alealk

    alealk Nowy

    Ano było trochę inaczej, tj wioska była nasza a pony chcieli ją zająć, wyraźnie napisaliśmy, że jak się nie wycofają to atakujemy, mieli mnóstwo czasu żeby się wycofać.
     
  10. Tasse

    Tasse Nowy

    Theodoros też jest moje , znajdźcie sobię inne miejsce!

    //a jeśli było inaczej to zwracam honor
     
  11. Sevgart

    Sevgart Targowica

    Mózg sobie znajdź ;f

    Ostrzeżenie za obrażanie drugiego usera.


    Pozdrawiam
    Goliat
     
  12. alealk

    alealk Nowy

    Oj Tasse Tasse, znowu chcesz się bić?:)

    Upomnienie za spam. Proszę zakończyć dyskusje na temat gry MP- komentarze w temacie AARa mają odnosić się tylko do twórczości autora tematu.
    Maciej
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie