Polska - Video Kampania

Temat na forum 'EU IV - AAR-y' rozpoczęty przez SargonYT, 26 Sierpień 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SargonYT

    SargonYT User

  2. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Kompania? Serio?
     
  3. SargonYT

    SargonYT User

    Zastanawiałem się jak to się pisze, niestety tytułu już zmienić nie mogę :wojak: .
     
  4. R3fr3Sh

    R3fr3Sh Znany Wszystkim

    No chyba że trash nagrywa, to wtedy ujdzie.
     
  5. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    Trash juz z dziada pradziada był uważany za dziwaka który zamiast arrow robi mapy to lud eufi się przyzwyczaił :p jak wrócę z pracy to ogladne .
    Ps. Takie czasy ze zamiast aaa robi się LP :p
     
  6. moskal

    moskal Опричник

    Poprawiłem tytuł na bardziej poprawny.

    Za mało fabularyzacji, za dużo "pykania".
     
    Ostatnia edycja: 28 Sierpień 2014
  7. Tylko jeden problem, a mianowicie prawie ciebie nie słychać, popraw to a będzie ok.
     
  8. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    Niektórzy letsplejowcy włączają nagrywanie na randomowym sejwie i po minucie kończą. Sprawdzają w ten sposób czy ustawienia się nie zmieniły. To dobra metoda żeby trzymać poziom
     
  9. Sevgart

    Sevgart Targowica

    Czemu znowu Polska a nie Chanat syberyjski :c?
     
  10. SargonYT

    SargonYT User

    A czemu nie?

    Dzisiaj odcinka nie będzie, jutro wrzucę dwa. Audio powinno być już trochę głośniej.
     
  11. Sevgart

    Sevgart Targowica

    Bo Polska była sto milionów razy, a Chanat syberyjski ani razu.
     
  12. SargonYT

    SargonYT User

    Udało mi się nagrać 3 i 4 odcinek


    Odcinek 3

    Odcinek 4

    Audio powinno być głośniej, pokombinowałem z odszumianiem i z głośnością mikrofonu.
     
  13. lukigl

    lukigl Znany Wszystkim

    To bądź tym pierwszym, i pokaż że można, zamiast narzekać. :p
     
  14. Sevgart

    Sevgart Targowica

    Ja tylko sobie troluję lub spamię, zatem nie.
     
  15. SargonYT

    SargonYT User

    Dzisiaj króciutko, ponieważ zaznałem pewnej refleksji a mianowicie nie ma sensu się bawić w podboje dopóki nie zrobie idei humanistycznych, żeby powiększyć pule akceptowanych kultur. Nagrałem dzisiaj 3 odcinki które kompletnie nadawały się do dupy, a szło to tak. Zacząłem po kolei 3 wojny z Moskwą, Węgrami, Pomorzem i Czechami. Po każdej jakieś prowincje czy to w Czechach czy to na Węgrzech. Wyszła z tego kompletna kaszana, zaczęli się respić a to buntownicy Ukraińscy a później religijne bunty i tak ciągle, do tego jakaś wojna z Wenecją i Aragonią(lepiej nie sprzymierzać się z Serbami :pokey: ). Udało mi się to wszystko stłumić i wyjść na tych wojnach na 0 ale skończyło się bankructwem :nuked: . Więc zacząłem od daty 1500 i do takiej refleksji mnie to doprowadziło.


    Odcinek 5


    Głośniej audio chyba się już nie da , bo przy 3 i 4 odcinku też narzekania były. Bitrate jak i rozdzielczość też większa, żadnej pixelozy być nie powinno. Możliwę że trochę sapię, ale to chyba dlatego, że staram się mówić i oddychać jednocześnie. To też do poprawy, podobno są jakieś ćwiczenia z przeponą czy coś takiego.
     
  16. R3fr3Sh

    R3fr3Sh Znany Wszystkim

    Czarne paski i 720p ? Jaja sobie robisz?
     
  17. SargonYT

    SargonYT User

    http://strawpoll.me/3311467

    Wygrała Indonezja, ale granie w tym dziwnym miejscu mi się nie uśmiecha :eek:. Daleki Wschód był drugi więc wybierajcie :p
     
  18. R3fr3Sh

    R3fr3Sh Znany Wszystkim

    Nie ma Ryukyu! BOJKOT!
     
  19. SargonYT

    SargonYT User

    Doliczę twój głos na Okinawe, poza tym mam takie wrażenie, że te głosy na Indonezje to była taka forma znęcania się nade mną :( .
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie