Pomysł na AAR

Temat na forum 'Victoria - AARy' rozpoczęty przez RappaR, 31 Październik 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. RappaR

    RappaR Aktywny User

    Mam orginalny pomysł na AAR - może ktoś kto lubi i umie pisać AAR by zechciał opisac przebieg jakiejś kampanii MP, a w sumie konkretnie Nowej Rewolucji z perpektywy TUR. Ja bym dostarczył save i wszelkie konieczne informacje - dzięki temu mógłby powstać naprawdę dobry AAR, bo co jest chyba oczywiste, rozgrywka MP jest znacznie ciekawsza.
     
  2. Madlok

    Madlok Guest

    Innymi słowy chcesz żeby ktoś napisał Ci AAR.
     
  3. RappaR

    RappaR Aktywny User

    Napisać AARa na 300 słów to dla mnie żaden problem, po prostu uważam, że taki AAR miałby szanse być jednym z najlepszych na eufi.
     
  4. Ober

    Ober Ten, o Którym mówią Księgi

    O. Intrygujące. Ja tam pisać lubię ;)
    Jak coś, masz moje GG, ew. PW, o ile takowy Ober ci odpowiada.

    No. To się szykujcie :D
     
  5. Art

    Art Ten, o Którym mówią Księgi

    Żeby nie było, taki aar nagrody by nie dawał ;>

    Czekamy Ober; ]
     
  6. Ober

    Ober Ten, o Którym mówią Księgi

    No czekajcie, czekajcie - dzisiaj taki wstępniaczek powstanie, bo mi sie ostro mysza pierdzieli i screenów nie ma jak obrabiać.
    Swoją drogą dziwne doświadczenie, pisać AARa z czyjegoś sejwa, gdzie nie możesz nic zrobić, tylko opisać xD
     
  7. Mariobosss

    Mariobosss Aktywny User

    ciekawe co tu można napisać nie wiedząc co się działo :>
    żeby chociażlogi z gry bł dostępne :>
     
  8. Ober

    Ober Ten, o Którym mówią Księgi

    Przecież w sejwach jest cała historia, co nie?
    Poza tym, moge liczyć na was :D
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie