Problem z uruchomieniem modów.

Temat na forum 'HoI IV - Pomocy!' rozpoczęty przez RX4, 29 Maj 2017.

  1. RX4

    RX4 User

    Witam.
    Mam problem z uruchomieniem modów, po odpaleniu któregokolwiek moda hoi4 wywala do pulpitu. Wiem, że był na to jakiś trick ale przeinstalowałem wczoraj grę i nie potrafię sobie przypomnieć.
    Pozdrawiam.
     
  2. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Najprostszy trick to upewnienie się na workshopie, że mod jest napisany pod dany patch... tradycyjnie czyszczenie cache i wywalenie katalogu gry z moich dokumentów nie zaszkodzi.
     
  3. RX4

    RX4 User

    Dzięki za podpowiedź, ale to nie to. Co do wersji modów to wiedziałem, ale problemem były dwa foldery w moich dokumentach: map i shadercośtam :) które należy skasować. Po tym zabiegu zarówno czysta gra jak i z modami ruszyła :D
     
  4. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Czyli jak mówiłem, wyczyść cache mapy...
     
  5. RX4

    RX4 User

    OK, następny problem. Z platformy Steam zasubskrybowałem kilka modów, na różne wersje gry. Jak jest uruchomiona gra w wersji 1.3.3 to w ekranie startowym są one wszystkie widoczne. Jeżeli chcę zmienić wersję gry na 1.3.2 gdy chcę grać w mod Vaterland 1964 to wtedy lista modów z ekranu startowego jest czysta nie ma żadnego moda, ekran jest pusty.
    Co może być powodem czegoś takiego?
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie