Problem z wczytaniem save'a

Temat na forum 'EU IV - Pomocy!' rozpoczęty przez SHOTTY_BOTTY, 21 Marzec 2018.

  1. Gram sobie na Ironmanie jakimś murzyńskim plemieniem. W 1530 roku prawie całą środkową Afrykę zalały moje chmary wojowników z dzidami. Nagle podczas jakże epickiej wojny z innymi murzynami wywaliło mi korki w domu i komp się wyłączył. Kiedy cały problem z korkami został zażegnany pojawił się kolejny, z którym przychodzę do was z pomocą, mianowicie: odpaliłem kompa i uradowany włączyłem europkę z myślą, że za chwilę, dosłownie za sekundkę dokończę swojego dzieła totalnej anihilacji pobliskich plemion i co się okazało? Save nie chce mi się wczytać w dodatku wywala mi grę do pulpitu, sprawdzałem na innych zapisach, ale wszystko ładnie śmiga tylko na tym coś się zdupiło. Także tego mam nadzieję, że pomożecie mi w uwikłaniu się tegoż oto problemaszczu. :D
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie