Problem z wersją gry.

Temat na forum 'EU IV - Pomocy!' rozpoczęty przez P_I_T_E_R, 4 Marzec 2017.

  1. P_I_T_E_R

    P_I_T_E_R User

    Mam problem z EUIV, nie pomaga mi nic nawet reinstall i sprawdzanie spójności gry.
    Pewnego razu zmieniłem grę na otwartą betę pograłem trochę, a później stwierdziłem, że zrobię jeden z achivementów. Anulowałem betę i po wejściu w ironmanowe sejwy lub próbując stworzyć nowego wyskakuje błąd "ironman altered in other ways", nie mogę grać też na multi. Udało mi się znaleźć prawdopodobne źródło problemu. W Launcherze gry mam wersje 1.1.9.2.0 Denmark 7dd8, ale menu gry mówi już, że 1.1.9.2.0. Denmark cd41. Zapewniam że nie mam modów czy nie podmieniałem plików. Sama gra oczywiście na Steamie.
     
  2. moskal

    moskal Опричник

    Save stracony. Pousuwaj wszystkie pliki w moich dokumentach oraz wszystkie pliki w chmurze steamowej (to drugie to przeważnie tylko save'y). Wejdź do folderu gry i usuń pliki które są poza folderami.
     
  3. P_I_T_E_R

    P_I_T_E_R User

    Nic mi to nie pomogło, niewiem za bardzo co mi zostało, jeszcze raz reinstalne grę ;/
     
  4. moskal

    moskal Опричник

    Zostaje ręcznie skasować wszystko związane z grą (poszukaj lepszych programów deinstalacyjnych niż domyślny od MS lub STEAMA - by automatycznie wyczyściło też rejestry i inne pliki powiązane).

    Jak to nie pomoże to bugraport na Pplazie.
     
  5. P_I_T_E_R

    P_I_T_E_R User

    Jeszcze raz reinstalnąłem grę i pomogło
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie