Problem z włączeniem gry

Temat na forum 'Victoria II - Pomocy!' rozpoczęty przez Khaji, 13 Lipiec 2015.

  1. Khaji

    Khaji Nowy

    Witam, po włączeniu gry steam chcę zainstalować net.framework 2.0 ale podczas instalacji wyskakuje błąd. Po chwili gra się włącza lecz zaraz wyskakuje błąd. Ktoś wie o co chodzi? Jak to naprawić?
     
  2. Legend

    Legend リヴェン

    Jakbyś podał chociażby system jaki używasz albo cokolwiek innego by ułatwić nam znalezienie źródła problemu...
    Skoro jednak nie chcesz to mój wróżkowy zmysł mówi byś spróbował użyć trybu zgodności.
     
    Ostatnia edycja: 14 Lipiec 2015
  3. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    Nie będę duplikować tematu:
    Zainstalowałem Vic2HoD, NetFramework nie poszedł, bo mam win& 64 bit. Uruchamiam grę mam intro, a następnie crash i v2game.exe przestał działać. Próbowałem usunąć awartośc folderu map w lokalizacji gry oraz Victoria II w moich dokumentach, ale to nie pomogło. Jakieś pomysły?
     
  4. moskal

    moskal Опричник

    Directx najnowszego zainstaluj oraz ręcznie NET Framework na Windows7 64bity. Sprawdź też sterowniki karty graficznej.
     
  5. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

  6. emik

    emik Znany Wszystkim

    spróbuj wykasować zawartość folderu victoria 2/ map/ cache - u mnie pomogło
     
  7. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    Jak pisalem wyzejuz to zrobilem za pierwszym razem.
     
  8. moskal

    moskal Опричник

    Przerywa ci po inicjalizacji muzyki a przed (właściwie na samym początku) inicjalizacji grafiki. Czyli musisz mieć coś z grafiką nie tak. Przy inicjalizacji grafiki, pierwszą rzeczą jest sprawdzany Direct3D, zatem sprawdź przez dxdiag czy jakiś problemów nie widzi.
     
  9. Camillo

    Camillo Ten, o Którym mówią Księgi

    Jak wersja steamowa, musisz usunąć cache mapki.
     
  10. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

  11. moskal

    moskal Опричник

    No to nie mam pomysłów. Pozostaje jedynie reinstalacja, sprawdzenie sterowników i na końcu pisanie do supportu Paradoxu.
     
  12. Drakensang

    Drakensang Ten, o Którym mówią Księgi

    Miałem podobny problem z inną grą i po reinstalacji DirectX gra jakoś się naprawiła.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie