Problem z włączeniem moda

Temat na forum 'CK II - Pomocy!' rozpoczęty przez Rodr18, 26 Styczeń 2016.

  1. Rodr18

    Rodr18 User

    Witam, tak jak jest napisane w tytule mam problem z włączeniem modyfikacji The Witcher Kings v 6.0. Po ściągnięciu moda wrzuciłem folder do plików z grą i ustawiłem odpowiednią wersje ck2, ale mimo tego mod nie chcę mi odpalić i cały czas pokazuje mi się podstawowa wersja gry. Czy ktoś spotkał się już z taką sytuacją i mógłby mi pomóc z tym?
     
  2. emik

    emik Znany Wszystkim

    mod wrzuć do folderu "C:\Users\Urzytkownik\Documents\Paradox Interactive\Crusader Kings II\mod"
     
  3. Rodr18

    Rodr18 User

    właśnie tak zrobiłem i niby mam wszystkie pliki tego moda w folderze, oraz pokazaną nazwę moda w menu z modami, ale mimo tego, że jest zaznaczony to i tak pojawia mi się mapa z standardowego ck2, a nie z moda.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie