Rebelie

Temat na forum 'Victoria II - Pomocy!' rozpoczęty przez Gniewomir Gryf, 4 Grudzień 2016.

  1. jak grać żeby nie mieć tylu rebelii ? normalnie masakra przestałem już budować armie i pozwalam wygrywać buntownikom normalnie ręce opadają ;(
     
  2. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Duś bunty w zarodku, liberalizuj swoje rządy, inwestuj w armię i trzymaj ją w trybie walki z buntownikami. Inna sprawa nie mówiłeś jakim krajem i na której wersji grasz, to też odgrywa sporą rolę (co innego Rosja, co innego USA).
     
  3. moskal

    moskal Опричник

    Sprawa prosta - otwierasz interface społeczny, najeżdżasz na niezadowolenie kolejnych grup społecznych i czytasz dlaczego są wkurzeni. Jednym nie pasują wysokie podatki, innym to że nie ma komunizmu a jeszcze innym że nie mają własnego państwa.
     
  4. gram megakampanie Irlandią przekonwertowałem gre z CK2/EUIV od początku brytyjscy pan nacjonaliści "hędorzą mnie od podwórza" od czasu do czasu buntują sie jakobini i anarcho-liberalowie ale brytyjscy pan nacjonaliści stanowią największy problem
     
  5. moskal

    moskal Опричник

    Pannacjonaliści chcą stworzenia Wielkiej Brytanii. Jakobini i anarchiści zapewne wykorzystują tylko nastroje pannacjonałów. Stwórz Brytanię i będzie po problemie.
     
  6. eh to nie takie łatwe anglicy kontrolują południe brytanii a w CK2 wygrali krucjate o węgry a potem jeszcze o grecje
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie