Sojusze

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Sanctus, 7 Październik 2016.

  1. Sanctus

    Sanctus Nowy

    Witajcie,
    mam pewien problem, otóż gram jakiś czas Polską, jednak nie mogę zawierać z żadnym państwem sojuszy. Po prostu nie ma takiej ikonki w dyplomacji. Czy ma to związek z moją neutralnością, której współczynnik wynosi 0? Jeśli tak, to w jaki sposób mogę go podnieść? Proszę o pomoc :)
    Pozdrawiam!
     
  2. Rutherfrodo

    Rutherfrodo Ten, o Którym mówią Księgi

    Polską w HoI3 ciężko zawiązać jakikolwiek solidny sojusz inny niż ten z aliantami. Ogólnie reputację u państw sobie zwiększasz handlując z nimi. Jeśli natomiast chcesz dołączyć do danej frakcji ( innej niż alianci ) to musisz od 36 roku na ich liderze ustawić "skłaniaj się ku frakcji" lub coś podobnego.

    A co do państw z którymi nawet nie masz takiej ikonki, bardzo możliwe, że jesteście w tej samej frakcji lub wrogiej.
     
  3. Sanctus

    Sanctus Nowy

    Hmm, tym dziwniejsza jest sytuacja, bo pamiętam, że kiedy rozpoczynałem grę, istniały możliwości sojuszu z danymi państwami. Co do frakcji to dla przykładu, zarówno Polska jak i Rumunia są neutralne, nie są marionetkami itp
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie