Świat, który zwariował

Temat na forum 'HoI II - AARy' rozpoczęty przez infantryman, 6 Marzec 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. infantryman

    infantryman Ten, o Którym mówią Księgi

    Zainspirowany AARem Kentuckiego "Bój stu tytanów" postanowiłem wypróbować generator losowych scenariuszy w HoI2.

    Oto świat, który powstał w wyniku jego wykorzystania:

    [​IMG]
    (kliknij, aby powiększyć)

    Wydał mi się on na tyle ciekawy, że postanowiłem zrobić na jego podstawie mini-AARa. Ponieważ jest ponad 170 krajów, nie zamieściłem ich wszystkich na ręcznie zrobionej mapie, lecz jedynie te największe i moim zdaniem najbardziej interesujące.

    Proszę Was o wskazanie państwa, którym chcielibyście, abym rozegrał tego AARa. Sześć najczęściej wymienionych państw znajdzie się później w ankiecie, z których każde zostanie nieco dokładniej przedstawione.

    Największe potęgi gospodarcze świata to: (80-40 IC)
    • Włoska Republika Socjalna
    • Peru
    • Indonezja
    • Meksyk
    • Flandria
    • RFN
    • Holandia
    • Polska
    • i jeszcze jedno państwo w afryce południowej, którego nie ma na mapie ;)

    Inne ciekawe kraje to Izrael, Białoruś, Liberia Kalifornia. Nie są gospodarczymi potęgami, ale mają ciekawe położenie - dużo mniejszych i różnorodnych sąsiadów, roszczenia terytorialne wobec znacznych obszarów itp.

    Zachęcam do zgłaszania swoich propozycji :).

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Od miesiąca nie pojawił się nowy odcinek, więc zamykam aar. W razie chęci kontynuowania skontaktuj się z którymś z moderatorów działu.
    Pozdrawiam, N.
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie