Trailer

Temat na forum 'EU II - AARy' rozpoczęty przez mammix, 20 Listopad 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mammix

    mammix Guest

    Będę miał prośbę. Prośba będzie polegać na tym, że będę prosił moderatora o wysłuchanie mojej prośby, która będzie polegać na zmianie nazwy tematu, ale ta prośba będzie później, bo teraz chciałbym, aby ludzie którzy zobaczą to, co zaraz tu wstawię poniżej byli ZASKOCZENI, a nazwa tematu wprowadzona po prośbie im nic nie zaspoilerowała. Dlatego prośba będzie później. Jeszcze o nic nie proszę.

    [video=youtube;jBsBFlpDsfM]http://www.youtube.com/watch?v=jBsBFlpDsfM[/video]
     
  2. mammix

    mammix Guest

    Wstęp: "futuryzm, nadzieja!"

    Proszę moderatora o zmianę tematu na "KoszmAAR powraca- Medelpad w kosmosie!!!!"
    Jak najwięcej wykrzykników (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), bez cudzysłowia (").
    To ta prośba, co o nią proszę.
    Dziękuję.





    ZAMIAST ODCINKA- WSTĘP: "FUTURYZM, NADZIEJA!"





    TUM TUM TUM TUM TUM TUM TUUUUUUUUUUUUM!


    Uh. Zbierałem się już jakiś ładny kawałek czasu, aby w końcu wypuścić jakiś odcinek AARa. Dawno dawno temu napisałem nawet wstęp. Niestety, był tak świetny, że uznałem, iż należy go jeszcze ulepszyć. Po wielkiej ilości prób (ze 1.5) doszedłem do wniosku, że gdy wypuszczę ten wstęp i będziecie go czytać, to mózgi wybuchną wam z zachwytu.
    Każdą razą, mam trochę do powiedzenia. Otóż, piszę dla siebie, kiedy mi się podoba, jak mi się podoba, o czym mi się podoba, kim mi się podoba, w jaką grę mi się podoba (raczej nie ck, mimo że najbardziej „bezpośrednia” gra pdoxu, to ilość żartów o niej jest dość ograniczona. Zapewne dlatego nie zamierzam wracać do medelpadu w ck, c'nie). Oznacza to, że zdarzyć się tu może wszystko.
    Dlaczego? A bo ten AAR jest zły (w sensie grr). Jest zły, chrzani system i prawo, bije ludzi i za nic ma stosunki międzyludzkie.

    [​IMG]
    Gdyby tylko ten AAR był istotą myślącą, to byłoby grafitti, które malowałby na ścianach podstawówek, po czym wąchałby tabakę w jakimś kącie. Czysty hardcore, specjalnie dla fanów niepoprawności! It's so over the line!


    Niestety po niezliczonym czasie na obczyźnie (2 lata) zauważyłem, że mój język polski kuleje i niestety nie umiem już często tak ładnie poetycko i DOKŁADNIE wytłumaczyć o co mi chodzi. Dlatego nie parskać ryjem, że piszę czasem po angielsku blebleble gdzie ja walczę za Polskę stoję gdzie było zomo.
    Zdaje się, że tyle ogłoszeń. Poniżej jest wstępik „sfabularyzowany”, abyście się wczuli w to, co się wydarzy...

    (mystery sound)
    (mystery sound)
    (mystery sound)
    (mystery sound)
    .





    Niezliczona ilość lat (180) minęła od czasu, gdy Medelpad rozrastał się tak po świecie, aż pochłonął wszystko. Gdy poszedłeś na wschód- Medelpad. Na zachód- Medelpad. Na południe- Medelpad. Na północ za to nikt nie chodził, bo nie było po co. (Tak, jak ktoś chciał na przykład z Krakowa pójść do Gdańska, to szedł na południe, aż doszedł).


    I tak było przez lata, wieki, tysiąclecia (a dokładnie 180 lat). Ludzie zapomnieli o dawnym porządku świata. Aż tu nagle cała populacja planety postanowiła podzielić Medelpad na różne kraje, zwaśnione ze sobą, o różnym potencjale gospodarczym, innych klimatach pogodowych, innej liczbie obywateli.
    Jak postanowili, tak się stało. Medelpadu nawet nie było na mapie. Za to pozostał w sercach ludzi i w nazwach dynastii.
    Erik VII z Medelpadu.
    Henryk V z Medelpadu.
    Wacław IV Luksemburczyk z Medelpadu.
    Reimprecht von Walsee z Medelpadu.
    An-Nasir Salahuddin Ahmed z Medelpadu. On akurat być może nie jest zbyt znany, ale zapisał się złotymi głoskami w historii Adenu-Medelpadu.

    [​IMG]
    Gdyby świat skończył się w 1419 roku, tylko Aden poszedłby do nieba.




    ONI JESZCZE NIE WIEDZIELI, ale każdy z nich miał w planach ponowne zjednoczenie Medelpadu. No, może oprócz Burgundii z Medelpadu, oni zawsze oddają wszystko co zdobyli Delfinatowi w Traktacie z Arras i są ogólnie głupi.

    Ta zupełnie NOWA i ABSOLUTNIE UNIKALNA W AARACH Z 1419 ROKU SYTUACJA to nie jedyna nowość, którą ten AAR przynosi. Drugą z nich jest CAŁKOWICIE NOWA I INTUACYJNA ULEPSZONA INTERAKCJA Z UŻYTKOWNIKAMI FORUM!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Co sądzisz o nowej intuacyjnej ulepszonej interakcji z użytkownikami forum?
    a- jest super
    b- jest fajna
    c- ani to, ani to. Jest perfekcyjna

    Została ona wprowadzona na specjalne życzenia czytelników.











    Co sądzisz o przytoczonych właśnie listach?
    a- są super
    b- są fajne
    c- ani to, ani to. Są perfekcyjne

    Tak zakończył się pierwszy dzień roku 1419, kiedy nikt absolutnie nic nie zrobił. Nic. Nikt.



    Co sądzisz o tym, że nic się nie wydarzyło oprócz tego?
    a- to rasizm, ale to historia
    b- to historia, ale to rasizm
    c- rasizm. Historia.

    W następnym odcinku:

    Użytkownicy zostają zapytani o to, co będzie w następnym odcinku.
    Użytkownicy zostają zapytani, co o tym sądzą.






    BONUS, BONUS



    Znany bardzo człowiek, którego nawet nikomu nie trzeba przedstawiać, poprosił mnie abym wstawił jego filmiki po każdym odcinku AARa. Co prawda odmówiłem, ale ukradłem mu je i wstawiam pod swoim nazwiskiem. Enjoy!

    [video=youtube;hRlZwa6Lc60]http://www.youtube.com/watch?v=hRlZwa6Lc60[/video]


     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie