wasalizowanie zakonow

Temat na forum 'CK II - Pomocy!' rozpoczęty przez zakapior, 6 Lipiec 2017.

  1. zakapior

    zakapior Aktywny User

    jakie warunki trzeba spelnic zeby wasalizowac zakony ?
     
  2. moskal

    moskal Опричник

    1. Być imperatorem
    2. Przywódca zakonu musi być członkiem twojej kultury
    3. Jego ziemie muszą znajdować się na twoim de iure
     
  3. ers

    ers Ten, o Którym mówią Księgi

    No to czemu mamy Caltarva i Santiago jako wasali Kastyli, lub Joannitów i Templariuszy jako wasali Jerozolimy? Krzyżacy też czasem są wasalami Jerozolimy, a czasami widzę ich np. w Finlandii.
     
  4. moskal

    moskal Опричник

    Pisałem jak zrobić, my mieć prawie 100% pewności. Są też inne metody, których nie potwierdzę.

    Zawsze można dołączyć do satanistów i opętać delikwenta by zawsze akceptował to co chcemy. Ale tu trzeba mieć MM (a ja go nie mam).
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie