Wgranie spolszczenia na Steam

Temat na forum 'CK II - Pomocy!' rozpoczęty przez BLyy, 10 Grudzień 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BLyy

    BLyy Aktywny User

    Witam. Otóż nie chodzi mi o pirackie spolszczenie, nie, nie. Stworzyłem amatorskie, niezbyt wysokich lotów spolszczenie do Crusader Kings 2. Chciałbym je wrzucić na Steam i udostępnić w formie moda, tak jak zrobili to twórcy spolszczenia do EUIV. W ten sposób spolszczenie nabrałoby legalnego charakteru, skoro oficjalnie byłoby w warsztacie Steam jako mod. Jednak nie wiem jak to zrobić. Czy ktoś mógłby mi napisać instrukcję krok po kroku, jak dla głupca? Gdyż nigdy nie wrzucałem nic do warsztatu Steam jakiejkolwiek gry.
     
  2. moskal

    moskal Опричник

  3. Grewest

    Grewest Aktywny User

  4. moskal

    moskal Опричник

    Co jest akceptowalne a co nie było tak długo mielone, że nie ma sensu ponownie mówić. Linki bezpośrednie do pobierań, oraz tematy omawiające, mają być na Paradoxplazie i/lub na Steamie. U nas pośrednie na tamte strony. Inne metody publikacji są nieakceptowalne.

    A co do screenów to nas nie obchodzi skąd ktoś ma daną wersje językową - może zrobił jakiś minimod i nam nic do tego. Mamy "domniemanie niewinności"? Mamy. I jeżeli ktoś się nie przyzna, że ma z nielegalnego źródła, to przyjmujemy że ma je z legalnego lub nieopublikowanej pracy własnej.

    Sprawy są tak proste jak konstrukcja cepa a jak ktoś tego nie rozumie to go nauczać nie będziemy.
     
    sexiorz84, Grewest i Nuke lubią to.
  5. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Ten cały wpis to jakieś bzdury.
    Przeciwnicy pirackich spolszczeń do gier Paradoxu, a nie przeciwnicy spolszczeń amatorskich jako takich.
    No tak, post moskala 'poradnik na to + link' jest wyrazem wielkiego poparcia :D I nie naszym zdaniem czyni je legalnym, tylko zdaniem Paradoxu.
    No to zdanie rozłożyło mnie na łopatki :eek: Chyba wszelkie modyfikacje udostępnia się po to, żeby inni z nich korzystali...
     
    Grewest lubi to.
  6. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Osobiście nie rozumiem problemu, bo autor sam w pytaniu zadanym powyżej, chciał zalegalizować swoje spolszczenie właśnie poprzez publikacje na STEAM.

    Jednym słowem osób nie umiejących czytać ze zrozumieniem, które nie odróżniają faktu, że legalna strona MUSI postępować zgodnie z wytycznymi producenta gier jest wiele, bo to nie pierwszy przypadek, że autorzy spolszczeń mają focha o nasze odpowiedzi, które tylko przekierowują do prawidłowego postępowania w celu zalegalizowania takiego spolszczenia czy modyfikacji gry.

    Ponieważ temat w mojej opinii zakończył się w momencie udzielenia autorowi odpowiedzi przez moskala, a osobiście opinia dalsza autora tematu mnie ani mierzi, ani grzeje, temat zamykam.
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie