Wszelkie problemy techniczne

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez pimapizu, 20 Marzec 2011.

  1. pimapizu

    pimapizu User

    po zainstalowaniu gra sie uruchamia do momentu mapa uruchomiona prawidłowo i wywala do pulpitu
    Wind 7 64.
    karta radeona hd 5700
    pozdrawiam
     
  2. Avatrus

    Avatrus Ten, o Którym mówią Księgi

    Pierwsze pytanie jaka wersja gry??
     
  3. pimapizu

    pimapizu User

    hearts of iron 3 gold
     
  4. Avatrus

    Avatrus Ten, o Którym mówią Księgi

    Czy edycja gold instaluje sie od razu z dodatkiem, czy masz dwie plyty?? Czy dzieję ci się to po zainstalowaniu dodatku czy od razu podstawki??
     
  5. pimapizu

    pimapizu User

    jest jedna płyta, wiec wnioskuje ze instaluje od razu.
    Mysle ze to musi być jakis błąd systemu albo konfiguracja sprzetu bo po instalacji victoria 2 gra wywala na tym samym momencie przy właczaniu co hearts of iron 3..
    Pozdrawiam i czerkam na pomoc
     
  6. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Może najpierw sprawdź czy Twój kombajn spełnia wymagania gry?
     
  7. pimapizu

    pimapizu User

    spełnia spełnia
    procek AMD ATHLON II X 4 635 2.90 GHz
    Wind 7 ultimate 64.
    karta radeona hd 5700
    4giga ram
     
  8. Avatrus

    Avatrus Ten, o Którym mówią Księgi

    Może to sterowniki??
     
  9. pimapizu

    pimapizu User

    wrałem nowe sterowniki:) nic
     
  10. Avatrus

    Avatrus Ten, o Którym mówią Księgi

    1 Sprawdz FAQ. 2 Jesli poprzedni punkt nie pomógł, to poszperaj w googlach. 3 Napisz do supportu.
     
  11. Krisus1

    Krisus1 Ten, o Którym mówią Księgi

    Wydanie Gold to jaka wersja w rzeczywistości, jaki nr wersji? 1.4, 2.03c? Gdzieś czytałem kiedyś na paradoxie, że z win7 były problemy przy jakiejś wersji i rozwiązać to miał jakiś patch, może wgraj po prostu najnowsze patche.
     
  12. pimapizu

    pimapizu User

    Witam,
    zrobiłem formata zawiozłem kompa do sklepu i znalazłem rozwiązanie...
    musze kupić monitor bo narazie mam kompa na telewizorze i podłaczony przez hdmi i na tym nie działa bo jak w sklepie podłączył przez zwykłe wyjscie pod monitor to gra ruszyła bez problemu... zastanawiam sie jeszcze czy w takim razie nie mam zrabanego wyjscia hdmi skoro na tym gra nie chce ruszyc??

    co myślicie??
     
  13. laskuna

    laskuna Ten, o Którym mówią Księgi

    obczaj plik setting i może zmniejsz tylko odświeżanie ekranu. refresh rate na 60 może 50, nie gwarantuje że pomoże ale spróbuj.
     
  14. Hildek

    Hildek User

    błąd msvcr.100.dll

    Witam
    Zainstalowałem sobie dodatek "for the motherland" i gdy chciałem włączyć wyskajue mi błąd MSVCR100.dll że niby nie ma takiego pliku. Co zepsułem i jak to mogę naprawić?:p dodam, że SF działało normalnie.

    Z góry dzięki za pomoc;]
     
  15. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Możesz przeinstalować grę.
     
  16. Hildek

    Hildek User

    Niestety reinstalacja nic nie daje, dalej występuje ten sam problem;/
     
  17. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Jeśli masz oryginał to taki problem nie powinien występować.
     
  18. Muszkietnik

    Muszkietnik Aktywny User

    Hildek > Ten plik ściągniesz stąd: http://www.softpicks.net/dll/msvcr100-dll-14493.html. Może grę masz oryginalną ale system już nie. W legalu ściąga wszystkie łatki i pliki. Jak nie ma tego pliku w systemie, to będą się sypać niektóre gry (np. Wiedźmin 2, Battlefield 2, etc.). Ta konkretna biblioteka powinna się znaleźć w c:\windows\system32 albo w katalogu z grą. Może potem krzyczeć o plik vcredist_x86.exe. Można go zassać np. stąd: http://faux.uwcs.co.uk/vcredist/. A najlepiej zainstaluj sobie Microsoft Visual C++ (darmowy i legalny), wersja 2010 np. stąd: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555.
    Jest też inna metoda, gdy masz plik msvcr100.dll, wrzuć go gdzieś obok i odpal grę.
     
  19. Dynamic

    Dynamic Ten, o Którym mówią Księgi

    Skanowanie antywirem. Reinstall DirectX i ewentualnie bibliotek microsoft visual C++ redistributable. Po tym reinstall gry.
     
  20. Hildek

    Hildek User

    Wystarczyło zainstalowanie tylko Microsoft Visual C++ i odpala już gierkę elegancko;] dzięki wszystkim za pomoc, temat do wygaszenia/zamknięcia.
     
  21. lisu1

    lisu1 User

    ja miałem ten sam problem ale teraz wychodzi mi takie coś: Nie znaleziono punktu wejścia procedury ??1critical_section@Concurrency@@QAE@XZ w bibliotece MSVCR100.dll
     
  22. Hildek

    Hildek User

    Spróbuj zainstalować ten program Microsoft Visual C++. Nic po za nim nie ściągałem i nie dodawałem innych plików nigdzie. I gra zaczęła odpalać bez żadnych problemów;]
     
  23. lisu1

    lisu1 User

    ściągłem ten program z tego linku co ci przesłali i zainstalowałem i wychodzi takie coś jak napisałem wcześniej
     
  24. Muszkietnik

    Muszkietnik Aktywny User

    lisu1 > cały czas chodzi o bibliotekę MSVCR100.DLL. Tak, jak pisałem: czasem wystarczy wgranie Visual C++, a czasem jeszcze tę bibliotekę trzeba wrzucić do katalogu z grą (nie tylko c:\windows\system32).
     
  25. Hildek

    Hildek User

    A tego to już nie wiem;/ jak dla mnie to wyższa szkoła jazdy jest;/ może ktoś inny będzie Ci w stanie bardziej pomóc;)
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie