Zagrajmy w Hearts of Iron 3 - Niemcy

Temat na forum 'HoI III - AARy' rozpoczęty przez komornikGra, 19 Październik 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Cześć, witajcie, ja jestem komornik i dzisiaj przedstawiam wam moją 41-odcinkową serię z gry Hearts of Iron 3 w której gram Trzecią Rzeszą.
    Na moim kanale znajdziecie też inne serie z tej gry (np jako Polska lub Austro-Węgry).

    Niedługo ruszę też z kolejnymi seriami, więc jeśli spodoba się wam moja niemiecka seria to postaram się na bieżąco wstawiać moje najnowsze filmy :)

    Odcinek #1:
    [video=youtube;hYgeRIqlip4]https://www.youtube.com/watch?v=hYgeRIqlip4[/video]


    Cała Playlista: Klik!

    AAR oczyszczony i zamknięty z powodu nieaktywności.
    moskal
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 Maj 2015
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie