Zagrajmy w scenariusze bitewne.

Temat na forum 'Darkest Hour - AARy' rozpoczęty przez Maciej-Kamil, 29 Czerwiec 2016.

  1. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi



    Seria z Panzer Corps została zakończona ze względu na problemy z grą.

    Przepraszam za to, że powyższy film jest w słabej jakości - coś się stało z programem do nagrywania, postaram się to naprawić.
     
    Tobi lubi to.
  2. Tobi

    Tobi Ten, o Którym mówią Księgi

    Let's play. :3 Włochy to rozgrzewka, czekam na Finlandię Finami. :p

    A jako niedoszły let's-playowiec poradzę ci tylko abyś spróbował uporać się nieco z szumem mikrofonu. Nie narzuca się, ale mógłby być mniejszy. Możliwe, że masz zaznaczone sztuczne wspomaganie mikrofonu.

    PS: Czym nagrywasz?
     
  3. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Nagrywam programem "open Broadcaster Software".
     
  4. Tobi

    Tobi Ten, o Którym mówią Księgi

    Spróbuj może Action! :)
     
  5. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Płatne, kupię gdy będzie mnie stać.

    A co do wojny zimowej Fianami, to właśnie ją przeszedłem - za łatwo było:

    [​IMG]

    Więc nie widzę sensu, aby to nagrywać.
     
  6. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Tu nie ma trudnych scenów, więc nie ma sensu czegokolwiek nagrywać w takim razie ;)
     
  7. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Dlatego wkrótce przerzucę się na Panzer Corps, ale w międzyczasie zacznę główną serię na kanale - to będzie służyło tylko do odprężenia się.
     
  8. Tobi

    Tobi Ten, o Którym mówią Księgi

    Cytując klasyków tego forum. Zrób VideoAARa z Tannu Tuwy z prologiem o małpce, która podbija ZSRR. (A potem dotań bana. :v )
     
  9. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Powiem tak: popracuj nad prezencją, bo słuchając Cię czuję się jakbym skopiował tekst pierwszego lepszego AARu i wkleił do IVONY.
     
  10. Tobi

    Tobi Ten, o Którym mówią Księgi

    Prezencja nie jest zła. Po prostu nie wymawia "r". Przypomnij lepiej sobie jak ja brzmię w moim napoczętym Let's play-u i czy mnie tak rugałeś. xd

    A jak już mamy się czepić, to nie wymachuj myszką wokół obiektu, o którym właśnie mówisz. :p
     
    Maciej-Kamil lubi to.
  11. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    Idź i posłuchaj serii "najgorsze gry wszechczasów" BartkaGM. Tam naprawdę stosowana jest IVONA.

    Tego z tym "r" nie naprawię, bo mam to od urodzenia. Problem z narządami mowy.

    Jeśli zaś chodzi o myszkę, to faktycznie - jest za bardzo ruchliwa.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie